Autor Tema: Odgovori na vruća pitanja - 78 krug Sasha Conti  (Posjeta: 377 vremena)

𝓡𝓔𝓝𝓐𝓣𝓞 ツ (+ 1 Skriven) i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online Komadant

• Niko drolju nece da prosi niko loseg nece da hvali
  • *
  • Reputacija: -14
  • Spol: Muški
Odgovori na vruća pitanja - 78 krug Sasha Conti
« u: 01-08-2020, 19:52:25 »

Sasha Conti odgovara

Sasha izvoli.Izabraces najkreativnije pitanje i poslati mi.Taj clan ce biti nagradjen jednom malom nagradom.

obrises odg i tu pises, sve znas
Ako je igra rat zovite me komadante

Vagos Gang Leader
Yakuza Mafia Legend
Vittime Della Mafia Leader
Moderator 25 vrucih pitanja
Moderator Rasprava
Moderator Skola
Moderator K/P/M

Online Komadant

• *
Odg: Odgovori na vruća pitanja - 78 krug Sasha Conti
« Odgovori #1 u: 01-08-2020, 19:53:05 »
@Conti

[b]Kolika ti je palica,ako brojis od poda?[/b] [i]Odgovor
[/i]
[b]Radis iđe?[/b][i]Odgovor
[/i]
[b]Opisi nam se u tri rijeci[/b][i]Odgovor
[/i]
[b]Je li istina da si bio glava na lbu ;))))[/b][i]Odgovor
[/i]

[color=goldenrod][b]luca ratnik[/b][/color]

[hr]
[b]Kad ćeš mi više ime zapantiti IG i na forumu i na disscordu?[/b] [i]odgovor[/i]
[b]
Mislis li da si bolji od Ignazia,ako mislis da jesi zašto?[/b][i]odgovor[/i]

[b]KAko posa ?[/b][i]odgovor[/i]

[Color=goldenrod][b]Deathstroke[/b][/color]

[hr]
[b]Kako si conti[/b] [i]odgovor[/i]

[b]Zašto si se izivljavao na meni 2018-e[/b] [i]odgovor[/i]

[b]Zašto misliš da zaslužuješ LB Frienda[/b] [i]odgovor[/i]

[Color=goldenrod][b]Jason[/b][/color]

[hr]
[b]
Mozes li opisati detaljnije cime se bavis i sta radis?[/b][i]odgovor[/i]

[b]Kako si dosao na Los Balkan i kako si dosao na poziciju Head Admina?[/b][i]odgovor[/i]

[b]Zasto si napustio tu poziciju?[/b][i]odgovor[/i]

[Color=goldenrod][b]Mage[/b][/color]

[hr]
[b]Odakle dolazis i čime se trenutno baviš u zivotu ?[/b][i]odgovor[/i]
[b]
Gdje sebe vidis za 10 godina ?[/b][i]odgovor[/i]

[b]Kako ti se čini trenutno stanje na serveru i gdje vidis ovu zajednicu u skorijoj buducnosti ?[/b][i]odgovor[/i]

[b]Smatras li sebe boljim skripterom od ovog trenutnog kojeg imamo na lbu...?[/b][i]odgovor[/i]

[b]Koji je tvoj najčudniji taletan ?[/b][i]odgovor[/i]

[b]Koja je najluđa stvar koju si do sada učinio u svom zivotu ?[/b][i]odgovor[/i]

[b]Da ti se pruzi prilika i da nastavis voditi server sa trenutnim vlasnicima,kako bi to izgledalo i šta bi promijenio ?[/b][i]odgovor[/i]

[b]Koje je tvoje omiljeno jelo ?[/b][i]odgovor[/i]

[Color=goldenrod][b]imas zvaku[/b][/color]

[hr]
[b]Šta radiš u RL?[/b][i]odgovor[/i]
[b]
Sa koliko godina si izgubio nevinos ( ako jesi )[/b][i]odgovor[/i]

[b]Zašto misliš da sve znaš najbolje?[/b][i]odgovor[/i]

[b]Zašto imaš loše mišljenje o meni?[/b][i]odgovor[/i]

[b]Misliš li da ja tebe mrzim/ne volim ili imam nešto protiv tebe?[/b] [i]odgovor[/i]

[Color=goldenrod][b]supermen[/b][/color]

[hr]
[b]Sta ima frende[/b][i]odgovor[/i]

[b]Zasto nisi Head ovog servera[/b][i]odgovor[/i]

[b]Hoce jos dugo ovaj server[/b][i]odgovor[/i]

[b]Ako imas misljenje o meni napisi ga[/b][i]odgovor[/i]

[b]Kakav sam bio kao admin[/b][i]odgovor[/i]

[Color=goldenrod][b]miyagi[/b][/color]

[hr]
[b]Dje si conti brt moj?[/b][i]odgovor[/i]

[b]Kako ide?[/b][i]odgovor[/i]

[b]Sta mislis o srwu oce li sta u buducnosti imati ista igraca?[/b][i]odgovor[/i]

[b]Najgori lider?[/b][i]odgovor[/i]

[b]Najbolji lider?[/b][i]odgovor[/i]

[b]Najbolji admin?[/b][i]odgovor[/i]

[b]Najgori admin?[/b][i]odgovor[/i]

[b]Klk imas god?[/b][i]odgovor[/i]

[b]Klk si visok?[/b][i]odgovor[/i]

[b]Misljenje o meni?[/b][i]odgovor[/i]

[Color=goldenrod][b]Voki[/b][/color]

[hr]
[b]kako to da si jučer otišao i još se nisi vratio, bro r u okay ?[/b]

[b]Šta da radimo sa Brianom, s obzirom da ti pokušava ukrast status komesara ?[/b]

[b]Koji je razlog što uopšte još igraš na lbu ?[/b]

[b]Mišljenje o meni ? [/b]

[Color=goldenrod][b]Nele[/b][/color]

[hr]
[b]Zašto si promjeno lokaciju hitman baze?[/b] [i]odgovor[/i]

[b]Zašto si stavio da se snip uzima u gradu? (nema oprosta za to)[/b] [i]odgovor[/i]

[b]Generalno što si komplikovo malo sa sistemima tad?[/b] [i]odgovor[/i]

[Color=goldenrod][b]Young king[/b][/color]

[hr]
[b]Koliki je vijek ovog servera?[/b] [i]odogovor[/i]

[Color=goldenrod][b]Fatalni gost[/b][/color]

[hr]
[b]Misljenje o trenutnom stanju na serveru?[/b][i]odgovor[/i]

[b]Bili opet skriptao ako bi ti se ponudila prilika?[/b][i]odgovor[/i]

[b]Imas li neke ideje koje bi volio da se uvedu? Ako da koje?[/b][i]odgovor[/i]

[b]Kakvo vidis buducnost servera?[/b][i]odgovor[/i]

[b]Kad cemo haxball hehe[/b][i]odgovor[/i]

[b]Misljenje o meni[/b][i]odgovor[/i]

[Color=goldenrod][b]Mr.Eruj[/b][/color]

[hr]
[b]Zasto si se zadrzao na zajednici do sad ?[/b][i]odgovor[/i]

[b]Zelis li imati jos kakvu poziciju na serveru ?[/b][i]odgovor[/i]

[b]Koliko jos mislis igrati na serveru ?[/b][i]odgovor[/i]

[b]Smatras li da trenutni vlasnici rade dobar posao ?[/b][i]odgovor[/i]

[Color=goldenrod][b]Zlatan[/b][/color]

[hr]
[b]e moj sasha gdje je sada ljubav naša ?[/b][i]odgovor[/i]

[Color=goldenrod][b]starmo[/b][/color]

[hr]
[b]Bi li dbao danasnje headove i igrace servera?Naravno mislim u rl[/b] [i]odgovor[/i]

[Color=goldenrod][b]Neki tamo momak[/b][/color]

[hr]
[b]Burek sa sirom ili sirnica[/b][i]odg[/i]

[b]Kupaš li se na jadranskom moru ?[/b][i]odg[/i]

[b]Jedeš li svinjetinu ?[/b][i]odg[/i]

[Color=goldenrod][b]Nadreal1sta bitches[/b][/color]

[hr]
[b]kad ce open novog servera?[/b] [i]odg[/i]

[b]jesam li pozvan?[/b] [i]odg[/i]

[b]ocul bit podkomesar na tom serveru?[/b] [i]odg[/i]

[Color=goldenrod][b]Naldo[/b][/color]

[hr]
[b]Zašto smaras da ti postavim pitanja?[/b][i]odg[/i]

[b]Mišljenje O NELEtu[/b][i]odg[/i]

[b]Mišljenje O DJAPETU[/b][i]odg[/i]

[b]Mišljenje O HUsi[/b][i]odg[/i]

[b]Mišljenje O KAROLI[/b][i]odg[/i]

[b]Mišljenje O PACI[/b][i]odg[/i]

[b]Mišljenje O Coolu[/b][i]odg[/i]

[b]Mišljenje O Meni[/b][i]odg[/i]

[Color=goldenrod][b]Vizzini[/b][/color]

[hr]
[b]Misljenje o vuku i njegovom vodenju servera[/b] [i]odg[/i]

[b]Zasto server propada[/b] [i]odg[/i]

[b]Misljenje o yamadama[/b]  [i]odg[/i]

[b]Misljenje o hercegovcima[/b]  [i]odg[/i]

[b]Misljene o lovro izy ekipi [/b] [i]odg[/i]

[b]Misljenje o azuru i jeli u redu to sto ga je djape htio staviti na bl[/b]  [i]odg[/i]

[Color=goldenrod][b]Bronson[/b][/color]

[hr]
[b]Sta te "navuklo" na programiranje i kako si poceo?[/b] [i]odg[/i]

[b]Navedi razlike izmedju trenutnog stanja servera i stanja kad si ti bio u administraciji?[/b] [i]odg[/i]

[b]Radis li trenutno na kakvom projektu?[/b] [i]odg[/i]

[b]Sto mislis o pravcu u kom se trenutno krece community?[/b] [i]odg[/i]

[b]Sta bi promijenio trenutno na zajednici? (stvari/ljude na pozicijama)[/b] [i]odg[/i]

[b]Zasto me smatras jednim od najvecih abusera koje si upoznao?[/b] [i]odg[/i]

[b]Zasto si mi prijetio da ces mi dati wl svaki put kad me sretnes po "gradu"? (ls-u)[/b] [i]odg[/i]

[b]Misljenje o meni?[/b] [i]odg[/i]

[Color=goldenrod][b]romanista[/b][/color]

[hr]
[b]šta ima bruda?[/b] [i]odg[/i]

[Color=goldenrod][b]bruda bobi[/b][/color]

[hr]
[b]Koliko imaš godina ?[/b] [i]odg[/i]

[b]Jel si zauzet?[/b] [i]odg[/i]

[b]Čime se baviš ?[/b] [i]odg[/i]

[b]Omiljeni superheroj ??[/b] [i]odg[/i]

[Color=goldenrod][b]Kristinaa[/b][/color]

[hr]

[b]Zašto se s 20+ godina toliko ložiš na samp? [/b][i]odg[/i]

[Color=goldenrod][b]Jlarssen/b][/color]

[hr]
[b]Jesi li gulikoža ?[/b][i]odg[/i]

[b]Zašto te nazivaju sramotom Los Balkana ?[/b][i]odg[/i]

[b]Zašto nisi Los Balkan frend ?[/b][i]odg[/i]

[b]Ako jedeš poslije 6 je li se debljaš ?[/b][i]odg[/i]

[b]Jedeš li bijelo na pršutu ?[/b][i]odg[/i]

[b]Koju sortu krompira preferiraš kenebek ili romano ?[/b][i]odg[/i]

[b]Najbolji prilog uz teleće kremenadle ?[/b][i]odg[/i]

[b]Najbolja ljetna kombinacija dvaju jela ?[/b][i]odg[/i]

[b]Odakle inspiracija za prezime Conti ?[/b][i]odg[/i]

[b]Imaš li ženu , ako imaš koliko joj je godina ?[/b][i]odg[/i]

[Color=goldenrod][b]ω ι ʟ ʟ ι α м ღ[/b][/color]

[hr]
[b]zas si tolka drotina?[/b] [i]odg[/i]

[Color=goldenrod][b]Whispy[/b][/color]

[hr]
[b]nisam ništa pipno što se tiče c# već par dana jel to loše ili je ok odmorit mozak od svega?[/b][i]odg[/i]

[b]kako posao?[/b][i]odg[/i]

[b]kako posao izvan firme?[/b][i]odg[/i]

[b]jel planiraš ikad napustit državu ili si ok tu gdje jesi?[/b][i]odg[/i]

[b]možda remote work za stranu firmu?[/b][i]odg[/i]

[b]zašto još uvijek toliko vremena posvećuješ sampu a s IT platom imaš vjrv PC za igranje dosta jačih igrica[/b][i]odg[/i]

[b]da li misliš da bi spasio server od propasti da ti je Prekra pustio više slobode i cijenio rad?[/b][i]odg[/i]

[b]zašto itsmike[/b][i]odg[/i]

[Color=goldenrod][b]natzu[/b][/color]

[hr]

[b]Misljenje[/b] [i]odg[/i]

[Color=goldenrod][b]Shankie[/b][/color]
« Zadnja izmjena: 01-08-2020, 19:55:04 od Komadant »

Vagos Gang Leader
Yakuza Mafia Legend
Moderator Rasprava
Moderator Skola
Moderator K/P/M

Online Conti

• California dreamin'
  • *
  • Reputacija: -63
« Odgovori #2 u: Jučer u 14:04:51 »
Sapro sam se dok sam odgovorio na sve. Pitali ste me dupla pitanja i ima onih glupih koje sam preskočio.

Za mišljenja o stanju servera sam pisao i vjerujem da znate moje mišljenje oko toga ali posvetio sam i tu par rečenica. Enjoy.

Kolika ti je palica,ako brojis od poda? /

Radis iđe? Radim dvije godine kao softver inženjer odnosno web developer.

Opisi nam se u tri rijeci Tvrdoglav, pravedan, emotivan.

Je li istina da si bio glava na lbu ;)))) Da, jedno vrijeme.

luca ratnik

Kad ćeš mi više ime zapantiti IG i na forumu i na disscordu? Puno ljudi ima na zajednici sa kojima sam imao neki kontakt, tebe sam zapamtio po tome što te nisam mogao zapamtiti :p.

Mislis li da si bolji od Ignazia,ako mislis da jesi zašto?
Ne poznajem ga i nemam uvid u njegovo znanje. Ono što je fakt da nema onoliko iskustva koliko ja kada je u pitanju SA-MP pa samim tim i skriptanje/vođenje/sve ostalo.

KAko posa ? Posao je dobro hvala Bogu, napreduje se i ide se dalje.

Deathstroke

Kako si conti Dobro hvala Bogu, čuvam se koronavirusa.

Zašto si se izivljavao na meni 2018-e Ne sjećam se ko si, bilo je prije dvije godine. Mislim da se nisam iživljavao ni nad kome a i da jesam vjerovatno bi bilo opravdano. Opet kažem, bilo prije dvije godine.

Zašto misliš da zaslužuješ LB Frienda Ne mislim, nisam ga ni tražio. Nisu postavljeni kriteriji i ne patim od pozicije ali svakako u jednu ruku nije okej kada neko ima neku zahvalnicu za nešto a ja ne gdje sam uradio puno veće stvari od drugih.

Jason

Mozes li opisati detaljnije cime se bavis i sta radis?
Radim kao softver inženjer/web developer na web aplikaciji/stranici/sistemu. Ono što ja radim je razvijanje novih stvari na toj platformi, popravljanje grešaka i bugova, testiranje sistema i još mnogo toga.

Kako si dosao na Los Balkan i kako si dosao na poziciju Head Admina? Moji drugari su igrali SA-MP ovdje pa sam i ja čuo za server te počeo igrati negdje 2011. godine. Game admin level 1 dobijam tako što sam uradio novu forum temu, nakon toga napredujem na admin level 2, 3, ultra, cohead i na kraju dogovaranjem sa tadašnjim vlasnikom dobijam mogućnost vođenja communitya i ulogu lidera zajednice tj. head administratora. Već i prije nego sam heada dobio radio sam na skripti i na još par pozicija.

Zasto si napustio tu poziciju? Zato što se ja potrudim i postavim principe i sprovodim provođenje pravila po pravilniku zajednice i vlasnik dođe i na svoju ruku uradi nešto po svom i pored toga što nisam htio da radim, vodim, trudim se dok neko uzima pare na tome i samim tim potkopava zajednicu dok ja ulažem napore da niko ne potkopava zajednicu.

Mage

Odakle dolazis i čime se trenutno baviš u zivotu ? BiH, programer.

Gdje sebe vidis za 10 godina ?
Imam planove raznorazne, ali dok ja i svi ostali planiramo Onaj gore nam smije.

Kako ti se čini trenutno stanje na serveru i gdje vidis ovu zajednicu u skorijoj buducnosti ? Stanje na serveru je loše iz više razloga. Imamo previše SA-MP analitičara na zajednici i sada tako da se ne ponavljam zašto je stanje loše. Ovim tokom nadam se da zajednicu vidim zatvorenu govoreći dobronamjerno jer ovo što sad pojedinci rade je uništavanje nečega što je neko gradio 10 godina. U svakom slučaju ako se odgovorni trznu i pokušaju nešto konkretno uraditi možda i bude nešto, ne znam šta će biti ali koraci koje su odgovorni poduzeli su doveli do ovoga stanja tako da ništa oke za zajednicu.

Smatras li sebe boljim skripterom od ovog trenutnog kojeg imamo na lbu...? Momak koji trenutno skripta je okej, ima propusta ali vjerujem da je to i iskustvo i znanje koje fali. Ja mogu reći da imam više iskustva i vjerovatno više znanja. Uradio sam mnogo više stvari i proučio svašta nešto vezano za SA-MP mod. Duže sam u igri skriptanja i svega ovoga.

Koji je tvoj najčudniji taletan ? Najčudniji talent, nisam ga možda još otkrio.

Koja je najluđa stvar koju si do sada učinio u svom zivotu ? Bilo je dosta ludarija sigurno ali sve u granicama normale, nisam neko ko je bio baš lud u tom pogledu, čuvao sam se i nisam bio extreman.

Da ti se pruzi prilika i da nastavis voditi server sa trenutnim vlasnicima,kako bi to izgledalo i šta bi promijenio ? Zaboravi na to.

Koje je tvoje omiljeno jelo ? Imam ih više, nemam baš neko da mi je baš omiljeno, nešto sa topljenim sirom: lazanje, pohovani sir i sl, nešto sa mesom: teletina, ...

imas zvaku

Šta radiš u RL? Posao, trening, hobiji, učenje-istraživanje-nauka, druženje.

Sa koliko godina si izgubio nevinos ( ako jesi )
Nekulturno je nekoga to pitati, zapitaj se šta bi ljudi rekli za dame koje su bile sa mnom a isto tako šta bi te dame rekle da ti odgovorim na pitanje.

Zašto misliš da sve znaš najbolje? Za ekipu na ovoj zajednici sam izmislio SA-MP ako se pitanje za "sve" odnosi na SA-MP. Prošao sam toliko toga i imam dovoljno iskustva. Failao sam više puta nego iko i naučio iz tih grešaka. Ako se odnosi na generalno, ne znam sve normalno, uvijek kažem da ako nešto ne znam - ne znam i želim da naučim.

Zašto imaš loše mišljenje o meni? Pričao si svašta ružno o meni (sa još par licemjernih likova) radi tvog ega. Pokazao si koliko imaš jak ego i koliko si prepotentan a takvi likovi me opasno nerviraju. Ne kažem da ja nemam ego, treba se boriti protiv njega ali ti si bio tako prepotentan da je to ludilo glave. I osim što si pričao svašta ružno znao si i provocirati i pisati svašta protiv mene kada nisam bio tu i nisam imao priliku da se branim a to nisam zaslužio.

Misliš li da ja tebe mrzim/ne volim ili imam nešto protiv tebe? Iskreno me ne zanima, to je tvoj problem ako nekoga mrziš. Ni ne poznajem te u RL. Ja vjerujem da ti nisam ništa na žao uradio da bi ti bio ljut na mene ili da bi me mrzio. Ako sam nešto krivo uradio i povrijedio te nekako onda oprosti.

supermen

Sta ima frende Vrućine i korone.

Zasto nisi Head ovog servera Ta pozicija je već zauzeta, pogrešnog lika pitaš.

Hoce jos dugo ovaj server Mislim da ćemo svi uskoro to saznati. Ja nemam optimističnu prognozu.

Ako imas misljenje o meni napisi ga Ne poznajem te dovoljno, ono što sam mogao primjetiti je da si oke lik, sve 5!

Kakav sam bio kao admin Nisam ti bio nadzornik niti koordinator. Ne znam kakav si bio, koliko sam ja mogao primjetiti kao igrač a nisam mogao ništa primjetiti okej admin.

miyagi

Dje si conti brt moj? Poz poz.

Kako ide? Ide okej, dobro je.

Sta mislis o srwu oce li sta u buducnosti imati ista igraca? Zavisi od daljih koraka, sad imam jako loše mišljenje i o administraciji i o vodstvu i o igračima pa i o serveru.

Najgori lider? Ne znam kakvi su bili lideri drugih organizacija, znam da je skoro svaki lider HA organizacije bio katastrofalan. Toliko je štetio zajednici i narušavao igru na serveru sa svojom retardiranom politikom da je to nepojmljivo šta su administratori dozvolili na serveru.

Najbolji lider? Elvir Sanchez 110%, primjer dobrog igrača, lidera i drugara.

Najbolji admin? Od ovih novih ne znam koga bih izabrao, niko me nije oduševio ili se ne mogu sjetiti.

Najgori admin? Nisam imao uvid, ne mogu nekoga prozvati bez da sam se uvjerio da je najgori. Možda Otto Trance (zezz).

Klk imas god? 23.

Klk si visok? 175cm.

Misljenje o meni? Sve okej, nemam neko posebno mišljenje, ne poznajem te dovoljno. Djeluješ kao okej momak, nije ti mozak ispran kao nekima.

Voki

kako to da si jučer otišao i još se nisi vratio, bro r u okay ? Kiša će, došlo je vrijeme da se krene dalje.

Šta da radimo sa Brianom, s obzirom da ti pokušava ukrast status komesara ? Može samo pokušavati. Onaj koji kopira nekoga nije originalan. Brian mora još pure jesti.

Koji je razlog što uopšte još igraš na lbu ? Ne igram više, obnovim login poslije 14 dana da me Djape ili Huso ne kikaju dušmani.

Mišljenje o meni ? Normala momak, raja, ekipa, zeza, sve 5, nasmijao si me dosta puta, fino je u tvom društvu. Ali nekad mi je došlo i da se iživim na tebi što još nije isključeno.

Nele

Zašto si promjeno lokaciju hitman baze? Više stvari, jedna je što po ideji same organizacije HA treba da bude skrivena i nepristupačna. Druga stvar je što vraća šmek starog Los Balkana prije gr-a. Ostale stvari su što se meni lično više sviđa na sjeveru Los Santosa iako je izvan grada a ne u istočnom dijelu grada.

Zašto si stavio da se snip uzima u gradu? (nema oprosta za to) Nisam našao bolju lokaciju za to, nisam htio servirati pored baze da je sve na gotovo. Jedna stvar što je možda regulisalo racije što igrači iz HA organizacije nisu mogli upropastiti raciju sa sniperom jer nisu mogli uzeti u bazi već su morali otići do druge lokacije. (+ bila je još jedna stvar za odraditi i otići po to, ne sve na gotovo).

Generalno što si komplikovo malo sa sistemima tad? Zato što je igra bila monotona, jednosmjerna, bezlična, dosadna i trebalo je nekih komplikacija da se uzburka igra i unese malo dinamike i osvježenja. Ali opet ne znam šta je bilo komplikovano sa sistemima, pitam ja tebe? Koliko se mogu sjetiti od malo većih izmjena: racije za pd, airdropovi, hitman skladište snipera, bilo je dosta kul stvari.

Young king

Koliki je vijek ovog servera? Ne znam stvarno, ne mogu prognozirati kada mogu pogriješiti. Vjerujem da će ga na kraju prodati opet nekome i ajmo GR novi i nova politika tj. ista (prodavanje i zarada).

Fatalni gost

Misljenje o trenutnom stanju na serveru? Jako loše, iznad sam napisao. Loša administracija, loše odluke, loši postupci, igrači su katastrofa. Svi varaju, cheataju, lažu, podmeću, petljaju. Ne možeš normalno igrati. Community je toksičan sa raznim nacionalistima, djecom koja priča o nečemu a vjerovatno im još sline cure iz nosa u RL.

Bili opet skriptao ako bi ti se ponudila prilika? Sada trenutno samo ako bi mi predali čitav community kao jedinom vlasniku jer bi to bio garant da me niko ne bi mogao prevariti.

Imas li neke ideje koje bi volio da se uvedu? Ako da koje? Imam ali čuvam ih za sebe. Ideje su promjena igre, omogućivanje novih stvari igračima, povezivanje igrača međusobno, dinamičnija igra itd.

Kakvo vidis buducnost servera? Prodati će se opet nekome ili će se zatvoriti. Ne znam šta je bolje/gore.

Kad cemo haxball hehe Kad dođe Elvir da igra sa mnom :p.

Misljenje o meni Sve 5, ne poznajem te možda dovoljno da bih ti dao neko mišljenje. Pamtim te kao okej lika.

Mr.Eruj

Zasto si se zadrzao na zajednici do sad ? Tu sam proveo najviše vremena igrajući SA-MP. Upoznao sam dosta finih likova tako da sam tu zbog njih i zbog osjećaja nostalgije ali i to sve polako sada vene kada vidim šta rade od communitya.

Zelis li imati jos kakvu poziciju na serveru ? Ne, nikakvu.

Koliko jos mislis igrati na serveru ? Ne planiram više igrati, ako uđem ikad i ikako više to bude na par minuta.

Smatras li da trenutni vlasnici rade dobar posao ? Ne smatram. Pohvalno je što su uložili vrijeme i resurse ali par koraka koje su poduzeli su uticali baš loše na zajednicu.

Zlatan

e moj sasha gdje je sada ljubav naša ? Nice song.

starmo

Bi li dbao danasnje headove i igrace servera?Naravno mislim u rl /

Neki tamo momak

Burek sa sirom ili sirnica /

Kupaš li se na jadranskom moru ? /

Jedeš li svinjetinu ? Ne, pročitaj na internetu zašto je ne treba jesti.

Nadreal1sta bitches

kad ce open novog servera? Uskoro.

jesam li pozvan? Imat ćeš VIP ticket na betu.

ocul bit podkomesar na tom serveru? Bit ćeš komesar ;).

Naldo

Zašto smaras da ti postavim pitanja? Odvratan si lažove.

Mišljenje O NELEtu 6/10

Mišljenje O DJAPETU 3/10

Mišljenje O HUsi 8/10

Mišljenje O KAROLI 7/10

Mišljenje O PACI lim->teži u minus beskonačno/10

Mišljenje O Coolu 5/10

Mišljenje O Meni Drag si mi 2/10.

Vizzini

Misljenje o vuku i njegovom vodenju servera Ne bih da komentarišem.

Zasto server propada Pisao sam iznad, ne znam zašto postavljate 5 puta ista pitanja. Propada jer vlasnici ne znaju kako se vodi server, što su prepustili drugima da rade šta hoće iako su oni odgovorni. Što onaj ko ima "moć" da radi šta hoće gura svoju ekipu i svoje drugare. Zato što admini štite svoje drugare, što nisu objektivni. Zato što admini nisu ništa bolji od običnih igrača, što admini koriste u većini cheat i varaju. Zato što igrači su toksični i igraju radi pozicije i kako će nekome nešto smjestiti. Zato što igrači varaju i pokušavaju iskoristiti sistem u svoju korist. Zato što svi rade šta hoće i svi misle da su toliko bitni da bi bili head admin itd itd itd itd.

Misljenje o yamadama  Meni se nisu zamjerili ali jesu u jednu ruku serveru i zajednici a valjda ja spadam u tu zajednicu tako da na ličnoj distanci smo okej dok na distanci "sjebali smo i sjebat ćemo server još više" da izvinete nismo okej i ne podržavam to. Zamislite da je Theo ili neko drugi odgovoran imao svoju ekipu i gurao samo njih. Tome nema uspjeha. Teško je biti lider.

Misljenje o hercegovcima  Sve najbolje.

Misljene o lovro izy ekipi Ne bih da komentarišem.

Misljenje o azuru i jeli u redu to sto ga je djape htio staviti na bl  Azur je super momak, sve najbolje za njega što se tiče moje strane. Nisam siguran šta je bilo i što ga je Djape htio staviti na BL, koliko znam bio je podlider i imao je dosta sati u organizaciji tako da to stavljanje na BL i nije okej. Opet ne znam šta se desilo.

Bronson

Sta te "navuklo" na programiranje i kako si poceo? Kada sam razmišljao koju srednju školu upisati i šta bih volio raditi kada porastem i završim školu to je bilo nešto oko računara. Softver mi se uvijek više sviđao od hardvera, nisam bio neko ko bi čačkao oko nekih komponenti računara i zezao se oko elektronike. Kada sam vidio da se može nešto napraviti i "pustiti u svijet" jako mi se svidjelo, davno sam počeo učiti, programirati, praviti razne stvari. Ista stvar je i skriptanje i SA-MP. Kada me pitaju zašto i dalje skriptaš, SA-MP je star, propada. Meni je zanimljivo napraviti nešto novo što niko nije i pokazati drugima i da neko drugi koristi to što sam napravio, igra se i zabavlja sa tim gdje se svi skupa družimo. To je kul i čar toga. Sve sam počeo sa guglanjem što je pored toga pratilo znanje i rad iz osnovne i srednje škole, poslije isto tako i par godina studija.

Navedi razlike izmedju trenutnog stanja servera i stanja kad si ti bio u administraciji? Kao head admin imao sam kontrolu nad svima: admin timu, lider timu, moderator timu, koordinatorima svakog tima, nad socijalnim mrežama i marketing ideji, nad serverom i ko šta radi na serveru, nad forumom i ko šta radi na forumu. Sve je bilo pokriveno i pratio sam sve propuste. Pored toga sam radio na skripti, radio na forumu, radio na novom sadržaju i novim idejama. Sve to je uzimalo vremena i živaca.

Okupljao sam tim koji bi bili global moderatori nakon tog "reborna" tj. global restarta što sam planirao sa novijom skriptom. Sve sam korake poduzeo, maknuo sam iz tima one koji su bili neaktivni, koji nisu bili od koristi zajednici/ostatku tima, one koji su platili poziciju, one koji su tu ušli preko štele i preko poznanstva sa vlasnikom. Bio sam strog i pravedan prema svima, nisam dao da nešto bude što nije po protokolu.

Danas se pusti neko da vodi ovo kao što sam ja imao priliku i onda taj lik gura svoju ekipu, ne radi sistematski na skripti, dozvoljava cheaterima da igraju jer su ekipa, banaju i kažnjavaju igrače koji im se zamjere. Vjerujem da iz ovog teksta sad napisanog možeš izvući paralelu.

Radis li trenutno na kakvom projektu? Da, na više njih :).

Sto mislis o pravcu u kom se trenutno krece community? Loše za community, dobro za pojedince koji vrbuju svašta nešto sa strane.

Sta bi promijenio trenutno na zajednici? (stvari/ljude na pozicijama) Promijenio bih komplet administraciju, promijenio bih skriptu, promijenio bih politiku servera, najviše kada su u pitanju cheatovi i varanje, nešto bih po tom pitanju uradio i opleti daljnim koracima.

Zasto me smatras jednim od najvecih abusera koje si upoznao? Ne smatram, ima ih i gorih.

Zasto si mi prijetio da ces mi dati wl svaki put kad me sretnes po "gradu"? (ls-u) Jer sam bio isfrustriran kakav si debil i kako uništavaš drugima (meni) igru.

Misljenje o meni? Sve okej, razuman lik, upoznao sam te bolje. Mislim da si normala i da si raja. Prefrgan si, mudar, žicer, uvaljivač kao i svaki crnogorac kojeg sam upoznao :').

romanista

šta ima bruda? Boli te briga bruda.

bruda bobi

Koliko imaš godina ? 23.

Jel si zauzet? Ne.

Čime se baviš ? Bavim se naukom (programiranje) i sportom najviše.

Omiljeni superheroj ?? Hmmm, nindža kornjače su u top 3 sigurno!

Kristinaa

Zašto se s 20+ godina toliko ložiš na samp? Toliko se ložim na SA-MP da sam ove prošle sedmice igrao možda 2h max i skriptao jedno 20minuta max.

Jlarssen

Jesi li gulikoža ? Nisam!

Zašto te nazivaju sramotom Los Balkana ? Izgleda da mi opet neko priča iza leđa.

Zašto nisi Los Balkan frend ? Jer ga nisam zaslužio.

Ako jedeš poslije 6 je li se debljaš ? Ne.

Jedeš li bijelo na pršutu ? /

Koju sortu krompira preferiraš kenebek ili romano ? Nemam nekih preferencija kada je krompir u pitanju. Krompir mi je krompir.

Najbolji prilog uz teleće kremenadle ? Kupus salata možda, zavisi od raspoloženja i lične preferencije?

Najbolja ljetna kombinacija dvaju jela ? Riba i krompir salata možda, nešto light u svakom slučaju.

Odakle inspiracija za prezime Conti ? Bill Conti - Gonna Fly Now (Theme From Rocky)

Imaš li ženu , ako imaš koliko joj je godina ? Nemam.

ω ι ʟ ʟ ι α м ღ

zas si tolka drotina? Da stanem u kraj klošarima poput tebe.

Whispy

nisam ništa pipno što se tiče c# već par dana jel to loše ili je ok odmorit mozak od svega? Definitivno je okej odmorit mozak od toga svega. Nadođeš poslije par dana svakako ili poslije neke pauze.

kako posao? Ide dobro sve.

kako posao izvan firme? Upravo sam našao neki solidan freelance.

jel planiraš ikad napustit državu ili si ok tu gdje jesi? Sad sam okej i zadovoljan. Opcija da se napusti država nije isključena ali ozbiljno još ne planiram ići.

možda remote work za stranu firmu? Lajk (y).

zašto još uvijek toliko vremena posvećuješ sampu a s IT platom imaš vjrv PC za igranje dosta jačih igricaIgram i drugih igrica (posljednje što sam igrao: Hitman 2, RDR2). Rokao sam i AC Odyssey, AC Origins. Teško mi je naći dobru igru sa kojom mogu da se povežem i da uživam. RDR2 mi je posebno iskustvo, isto tako i AC igre. Istražujem i tražim nove igre ali ne mogu se povezati da je igram duže.

da li misliš da bi spasio server od propasti da ti je Prekra pustio više slobode i cijenio rad? Cijenio je rad i dao mi je svu slobodu ali se opet miješao u neke stvari. Ja sam mogao podijeliti svima admine, on bi sutradan došao možda i podijelio svima lidere tako da nismo bili sinhronizirani po tom pitanju i to nije bilo okej. Karikiram samo.

zašto itsmike Dobio sam jednu igricu registriranu na to ime davno, kada sam kreirao discord nisam znao koji nickname da stavim pa sam iskopirao taj nick jer je već stajao dugo na toj igrici koju sam igrao.

natzu

Misljenje Ne znam ko si.

Shankie

Kakve imas planove u zivotu?  za planove odgovorio

Imas li devojku? djevojku trenutno nemam

Omiljeni auto?
nemam neki omiljeni auto, tu su bmw i audi u nekom top izboru

Da li postoji nesto sto bi dodao LBu a da mislis da bi privuklo igrace ak imas sta je to ako nije tajna?- postoji mnogo toga što bih dodao ali ostavljam za sebe

Kakav sam bio kao admin?- sličan odgovor kao što su me i drugi pitali kakvi su bili admini

Smiley

« Zadnja izmjena: Jučer u 16:49:14 od Komadant »
klizim po mahali, skrolam instagram

Offline [ODSUTAN] Jensy

• *
  • Reputacija: -9
« Odgovori #3 u: Jučer u 15:55:04 »
Citat:
Najgori lider? Ne znam kakvi su bili lideri drugih organizacija, znam da je skoro svaki lider HA organizacije bio katastrofalan. Toliko je štetio zajednici i narušavao igru na serveru sa svojom retardiranom politikom da je to nepojmljivo šta su administratori dozvolili na serveru.
Subjektivno mišljenje izazvano ignorancijom i dječijom frustracijom s obzirom da imaš 23 godine.

Roleks

Online Conti

• California dreamin'
  • *
« Odgovori #4 u: Jučer u 16:08:12 »
Subjektivno mišljenje izazvano ignorancijom i dječijom frustracijom s obzirom da imaš 23 godine.

evo javio se jedan od tih najgorih lidera, sam se prepoznao

edit: ono kad djetetu daš neku poziciju na gaming communityu pa misli da je lijepo drkati po drugim igračima sa čitovima
« Zadnja izmjena: Jučer u 16:10:19 od Conti »

Offline muhamedh

• *
  • Reputacija: -1
« Odgovori #5 u: Jučer u 16:14:04 »
Conti je nešto najbolje što se dogodilo LB-u nakon Thea samo što njegove ideje nitko nije htio furati pa je on malo planuo na zajednicu i nastao je konflikt zbog kojeg je sve otišlo kvragu. Glavni problem je unazađenost, jednostavno takav mentalitet ljudi ne samo tu na igrici nego u x ostalih stvari. Tek kad nešto zaživi na nekom serveru od 1000 igrača e onda se to usvoji i razmatra na LB, primjer DL verzija.

Offline Bronson

• *
  • Reputacija: -202
« Odgovori #6 u: Jučer u 16:15:07 »
Kakvom sine ignorancijom pa vi bolje pogadate sad nego kad je bio automatski hs. Ali nije mi jasno kako nisi svjestan svoje reputacije kao najgoreg lidera

I vidim promjenio si avatar xd

Jack_Brasco ıllı RM ıllı Byki R[1]

nisi ti bio u gorazdu da vidis kako huso pazarac ima dzamiju sa 8 munara na ledjima

Offline [ODSUTAN] Djope

• carpe diem
  • *
« Odgovori #7 u: Jučer u 16:18:44 »
3/10 - rep down tenk ju  rofl:

Inače svidžaju mi se odgovori, najviše zbog iskrenosti. Hejters gana hejt
Conti za Los Balkan Frienda
*Kopiraj i ti ovaj tekst ukoliko se slažeš da je Conti zaslužio LB Frienda!

[center][b]Conti za [color=#55cf8e]Los Balkan Frienda[/color][/b]
*Kopiraj i ti ovaj tekst ukoliko se slažeš da je Conti zaslužio [color=#55cf8e][b]LB Frienda[/b][/color]![/center]

Online Conti

• California dreamin'
  • *
« Odgovori #8 u: Jučer u 16:20:51 »
3/10 - rep down tenk ju  rofl:

Inače svidžaju mi se odgovori, najviše zbog iskrenosti. Hejters gana hejt

hahahaha draži si mi od Emira svakako roll:

botina je 2/10  ^_^

Offline [ODSUTAN] Jensy

• *
« Odgovori #9 u: Jučer u 16:23:26 »
evo javio se jedan od tih najgorih lidera, sam se prepoznao

edit: ono kad djetetu daš neku poziciju na gaming communityu pa misli da je lijepo drkati po drugim igračima sa čitovima
Laješ u prazno prijatelju.
Sve dok teletabisi iz PD laju na mene znam da je sve subjektivno i iz frustracije te se apsolutno ne trebam obazirati na to. I da, stvarno si mi počeo laskati sa tim prozivkama za cheat, toliko o tvom iskustvu.
« Zadnja izmjena: Jučer u 16:24:38 od Jensy »

Roleks

Online Conti

• California dreamin'
  • *
« Odgovori #10 u: Jučer u 16:39:39 »
Laješ u prazno prijatelju.
Sve dok teletabisi iz PD laju na mene znam da je sve subjektivno i iz frustracije te se apsolutno ne trebam obazirati na to. I da, stvarno si mi počeo laskati sa tim prozivkama za cheat, toliko o tvom iskustvu.

nemam ja iskustva sa cheatovima nego sa uklanjanjem debila sa gaming zajednice poput tebe

Offline [ODSUTAN] Jensy

• *
« Odgovori #11 u: Jučer u 16:43:44 »
nemam ja iskustva sa cheatovima nego sa uklanjanjem debila sa gaming zajednice poput tebe
U prvom dijelu rečenice si kontradiktoran a u drugom ignorantan kao inače.
Vidim da sa svojih 23 godine još nisi naučio osnove rasprave i važnost iznošenja validnih argumenata pa dalje nećemo ići. Nastavi vrijeđati i lajati u prazno.

Roleks

Online Conti

• California dreamin'
  • *
« Odgovori #12 u: Jučer u 16:55:17 »
U prvom dijelu rečenice si kontradiktoran a u drugom ignorantan kao inače.
Vidim da sa svojih 23 godine još nisi naučio osnove rasprave i važnost iznošenja validnih argumenata pa dalje nećemo ići. Nastavi vrijeđati i lajati u prazno.

Dobro profesore, dopustite da se popenjem na Vaš nivo te Vam odgovorim akademski. Kontradiktornost koju ste spomenuli vezanu za mene implicira da sam negirao sam sebe na temu iskustva. Iskustvo na koje sam ja mislio jeste programiranje i u ovom slučaju skriptanje, vođenje zajednice, koordinisanje timova, provođenje pravilnika i sve ostalo što spada u to. Nigdje nisam naveo niti postavio svoje teze o mom iskustvu sa ilegalnim modovima i cheatovima jer ih nikada nisam koristio. Kontradiktornost se može primjetiti kod Vas profesore gdje govorite da ne koristite cheat ali ipak poznajete cheat toliko dobro da bi rekli da to nije cheat ili jednostavno iskreni ste i dobronamjerni te tvrdite cijelim svojim bićem da ne koristite nikakve nedozvoljene modove ili cheatove i samim tim osporavate tuđe osude vezane za Vas. Vjerujem profesore da ste izučavali sociologiju, filozofiju i ostale nauke pa nam svima ovdje možete objasniti i elaborirati osnove rasprave i važnost iznošenja validnih argumenata. Validni argumenti su ti da Vi sa svojih 18 godina imate jako dobre reflekse i nadljudske sposobnosti da dominirate u multiplayer igri protiv onoga koga Vi igrate. Vrijeđanje o kojem Vi spominjete se dešava i na drugoj strani linije gdje uporno Vi i ostali članovi Vašeg tima uporno vrijeđate i omalovažavate druge osobe koje ne poznajete i koji Vam ništa nisu na žao učinili sve zarad vaše zabave. Definicija ignorancije je podcjenjivanje a onaj koji je ignorant je neznalica i onaj koji prelazi preko bitnih stvari jer ih ne shvaća ili ne razumije. Ne vidim kako ste Vi i na kojem osnovu zaključili i tvrdite da sam ja ignorantan i na osnovu kojih dokaza. U slučaju Vaših akcija tokom igre nisam vidio nijedan Vaš snimljen dokaz kao validan argument koji spominjete da Vi ne koristite ništa i da je to Vaše iskustvo i Vaša igra dok sa druge strane snimljeno je više nego dovoljno video materijala kako bi sve ove tvrdnje i teoreme koje ste postavili lahko srušili. Nadam se da se sada razumijemo profesore.

Offline [ODSUTAN] Jensy

• *
« Odgovori #13 u: Jučer u 17:03:37 »
Dobro profesore, dopustite da se popenjem na Vaš nivo te Vam odgovorim akademski. Kontradiktornost koju ste spomenuli vezanu za mene implicira da sam negirao sam sebe na temu iskustva. Iskustvo na koje sam ja mislio jeste programiranje i u ovom slučaju skriptanje, vođenje zajednice, koordinisanje timova, provođenje pravilnika i sve ostalo što spada u to. Nigdje nisam naveo niti postavio svoje teze o mom iskustvu sa ilegalnim modovima i cheatovima jer ih nikada nisam koristio. Kontradiktornost se može primjetiti kod Vas profesore gdje govorite da ne koristite cheat ali ipak poznajete cheat toliko dobro da bi rekli da to nije cheat ili jednostavno iskreni ste i dobronamjerni te tvrdite cijelim svojim bićem da ne koristite nikakve nedozvoljene modove ili cheatove i samim tim osporavate tuđe osude vezane za Vas. Vjerujem profesore da ste izučavali sociologiju, filozofiju i ostale nauke pa nam svima ovdje možete objasniti i elaborirati osnove rasprave i važnost iznošenja validnih argumenata. Validni argumenti su ti da Vi sa svojih 18 godina imate jako dobre reflekse i nadljudske sposobnosti da dominirate u multiplayer igri protiv onoga koga Vi igrate. Vrijeđanje o kojem Vi spominjete se dešava i na drugoj strani linije gdje uporno Vi i ostali članovi Vašeg tima uporno vrijeđate i omalovažavate druge osobe koje ne poznajete i koji Vam ništa nisu na žao učinili sve zarad vaše zabave. Definicija ignorancije je podcjenjivanje a onaj koji je ignorant je neznalica i onaj koji prelazi preko bitnih stvari jer ih ne shvaća ili ne razumije. Ne vidim kako ste Vi i na kojem osnovu zaključili i tvrdite da sam ja ignorantan i na osnovu kojih dokaza. U slučaju Vaših akcija tokom igre nisam vidio nijedan Vaš snimljen dokaz kao validan argument koji spominjete da Vi ne koristite ništa i da je to Vaše iskustvo i Vaša igra dok sa druge strane snimljeno je više nego dovoljno video materijala kako bi sve ove tvrdnje i teoreme koje ste postavili lahko srušili. Nadam se da se sada razumijemo profesore.
Puno bolje.
Ovdje ne bih dalje pisao jer tema nije napravljena zbog toga. Za sve što ti nije jasno mi se obrati na PM jer ne želim svađu i uzrokovanje jedne mi nikada nije na prvom mjestu. Malo se informiši i prestani nekoga prozivati za nešto o čemu i sam kažeš da nemaš iskustva.

Roleks

Offline Džentlmen.

• *
  • Reputacija: -12
« Odgovori #14 u: Jučer u 17:04:52 »
Puno bolje.
Ovdje ne bih dalje pisao jer tema nije napravljena zbog toga. Za sve što ti nije jasno mi se obrati na PM jer ne želim svađu i uzrokovanje jedne mi nikada nije na prvom mjestu. Malo se informiši i prestani nekoga prozivati za nešto o čemu i sam kažeš da nemaš iskustva.
Mislim da ne trebaš više pisat rofl:
Dobri odgovori Conti,hvala za izdvojeno vrijeme,poy

Online luca ratnik

• Prodavac alejkuma
  • *
  • Reputacija: 8
« Odgovori #15 u: Jučer u 17:16:35 »
Super odgovori od strane akadamskog građana ili ti ga elite
Nije

Offline supermen.

• ex
  • *
  • Reputacija: -13
« Odgovori #16 u: Jučer u 19:28:36 »
Et sad nekulturno...
ex. La Cosa Nostra - leader x3 |ex La Cosa Nostra - legend
ex. Game Admin - lvl 3 | Elite Member
ex. Moderator Video & slike sa servera x3 | ex. Moderator Predstavite se | ex. Moderator Vijesti & zanimljivosti
ex. Marketing team
ex. Yakuza Mafia ledaer | ex. YM legend
ex. CO HEAD | Senior Admin [5]
ex. Support

Offline Vizzini

• Stara skola-nova skola
  • *
  • Reputacija: -13
« Odgovori #17 u: Jučer u 19:34:37 »
bate priznaj da nisi nikad guzio,nismo  ni mi zato subotom igramo sampa nije to sramota

Online Conti

• California dreamin'
  • *
« Odgovori #18 u: Jučer u 19:41:49 »
bate priznaj da nisi nikad guzio,nismo  ni mi zato subotom igramo sampa nije to sramota

nema sexa dok ne pukne jaje od jaje

Online Komadant

• *
« Odgovori #19 u: Jučer u 19:43:31 »
nema sexa dok ne pukne jaje od jaje

hahahahahahhaahha pucace subotom uvecee

Vagos Gang Leader
Yakuza Mafia Legend
Moderator Rasprava
Moderator Skola
Moderator K/P/M

Online Conti

• California dreamin'
  • *
« Odgovori #20 u: Jučer u 20:04:07 »
hahahahahahhaahha pucace subotom uvecee

emir voli da se dodiruje jezicima subotom uvečer iza pig pena, tako sam čuo

Online Belly.

• Balkan Banda
  • *
  • Reputacija: -8
« Odgovori #21 u: Jučer u 20:27:03 »
Conti je nešto najbolje što se dogodilo LB-u nakon Thea samo što njegove ideje nitko nije htio furati pa je on malo planuo na zajednicu i nastao je konflikt zbog kojeg je sve otišlo kvragu. Glavni problem je unazađenost, jednostavno takav mentalitet ljudi ne samo tu na igrici nego u x ostalih stvari. Tek kad nešto zaživi na nekom serveru od 1000 igrača e onda se to usvoji i razmatra na LB, primjer DL verzija.

+1

I ja sam dosta stvari predložio prošlim vlasnicima radi unapređenja zajednice i servera, ali džabe kad je većina prošlih vlasnika samo terala isti fazon, da pokupe pare i ko nas jebe, tako je i LB počeo da pada, a kad bi neko predložio nešto, debili bi pisali gluposti u temi i vređali autora teme.

Jebiga, nisam stigao da ti postavim par pitanja komesare.

Kvalitetan momak, pametan, uvek gleda budućnost i razmišlja par koraka unapred, te si uvek pomagao u realizaciji nekih stvari bio na poziciji ili ne. Ali bitno je da LB Frendove imaju ljudi koji su obarali, rušili LB (server / forum), koji su banali IP adrese, igrače, kad je server počeo da pada itd.. To je teška sramota, a neko ko je bio uz LB kad je pao na 10 igrača i jebeno trudi i pomaže, dobar je vlasnicima, te ga nakon nekog vremena odjebu i kad kaže nešto, završi pod banom ili mu skinu sve. Uvek je bilo i biće.

Sve je dobro, samo nekad malo preteruješ što se tiče PD-a, ali oke.

Edit: Ako vlasnici planiraju nešto više, trebaju ti dati Co Heada ili čak Head-a, jer smatram (ne mislim), da ti si jedan od svega par ljudi koji može vratiti LB-u stari sjaj i dovesti ga do opet neke dobre lestvice.

I da, jesam najbolji napadač u HaxBall-u, aaa ? rofl: Moramo opet neki turnir odigrati, pošto smo bili drugi, a zlato je naše bree.

I aj baci mišljenje, čisto iz gasa.

@Conti
« Zadnja izmjena: Jučer u 20:45:28 od Belly. »

Elite Member
Game Admin
TS3 Developer
Nadzornik Marketing Team-a
Najbolji Admin od poslednjeg GR-a

Offline trajko2

• www.los-balkan.com
  • *
  • Reputacija: 0
« Odgovori #22 u: Jučer u 20:34:30 »
Baš sam uživao u čitanju ovoga, nisam stigao ranije da postavim neko pitanje, jer baš nisam nešto aktivan na forumu.

Jel bi otkrio da li si igrao na serveru pod nekim drugim imenima ili samo kao Sasha Conti? @Conti

NIKOLA_TRAJKOVIC  ιllι FBI ιllι LEGEND [7]

Conti za Los Balkan Frienda

Offline •Catthews•

• ....
  • *
  • Reputacija: 115
« Odgovori #23 u: Jučer u 20:38:35 »
Fini odgovori.
Nisam se sjetio nekog dobrog pitanja ,ali evo jedno koje bi ti sada postavio pa bi volio dobiti odgovor.
Prije nekih tri mjeseca mozda manje mozda vise si bio izglasan da odgovaras pa si mi pricao  da conti nema frm acc a dobro sam znao da si to ti i ako si imao neko drugo ime na frmu .Zasto tada nisi htio odgovarati na pitanja?
« Zadnja izmjena: Jučer u 20:43:18 od •Catthews• »

Online Conti

• California dreamin'
  • *
« Odgovori #24 u: Jučer u 20:45:46 »
@Belly.

hvala na lijepim riječima, istina da pretjerujem kada sam u patroli ali temperament i takmičarski duh

za hax, srebro je naše ali sija kao zlato! hahahaha

mišljenje: dobar si

@trajko2

Igrao sam pod drugim nickom, Conti nick sam skužio negdje 2014. - 2015. godine.

@•Catthews•

Prije su me banali i zabranjivali pristup forumu radi svojih kompleksa pa nisam htio da me opet neko bana bez razloga a i htio sam igrati normalno kao igrač bez da iko zna da je ex head ig.
« Zadnja izmjena: Jučer u 20:48:19 od Conti »