Autor Tema: [RIJEŠENO] Lidere LA  (Posjeta: 460 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online oddvabratadica

• 1987
  • *
  • Reputacija: 14
[RIJEŠENO] Lidere LA
« u: 01-08-2020, 17:08:26 »
Žalite se na:Lidere LA
Vaše ime i prezime:Robert Need
Razlog:Zapustanje PDFa, juce rijesili javljanja, proslo je 24h oni nisu uredili evidenciju rankova i stavili u opomene clanova kako su clanovi dobili kaznu radi javljanja, i nisu uredili listu clanova.
Dokazi:https://prnt.sc/tsbb0k https://prnt.sc/tsbd3v https://prnt.sc/tsbb3p https://prnt.sc/tsbb7z
Slika statsa (/account stats):https://imgur.com/a/HaBVGJq

UKOLIKO NISTE SAM AKTER ŽALBE, SVJEDOK ILI ČLAN LOS BALKAN TEAMA NE SMIJETE PISATI U TEMI VEZANOJ ZA NEKU ŽALBU, U SUPROTNOM DOBIJATE ZABRANU PISANJA OD 3 DANA
« Zadnja izmjena: 01-08-2020, 20:35:31 od El Barzino »
Odrazavala se paraolimpijada u vaterpolu i trener okuplja tim
dođe prvi kandidat nema ruke,trener ga pita pa kako ces igrat ? Pa nogama plivam i rukom pucam.Aj dobro primljen
Dođe drugi bez jedne ruke i noge.kako ces ti ? Jednom nogom plivam drugom pucam.Aj more
Dođe Amir bez ruku i nogu.Kako ces ti ? Pa jednim uhom plivam,drugim pucam.Aj kad mogu i ovi sto ti ne bi
Pocme utakmica Amir potone,ostali ga izvlace i izbacuju mu vodu iz pluca ,Amir ispljuva i kaze jebem majku onom koji mi je kapu stavio

Online Belly.

• Balkan Banda
  • *
  • Reputacija: -14
  • Spol: Muški
Odg: Lidere LA
« Odgovori #1 u: 01-08-2020, 17:54:58 »
Pošto sam član organizacije i u kontaktu sam sa liderima, izjasniću se.

Buljuba slavi Bajram, koliko znam to je njihov najveći praznik, te ima pravo da odmori malo (mislim da je čak i na odsutnosti).

Fiki je rešio javljanja i rankove setao (spustio i kickao koje je trebao), a srediće u evidenciji večeras, jer je radio  nešto danas, nije ni bio IG, ima neke obaveze.

Lideri imaju rok od 48 sati, i nemaš se ti potrebe mešati u LA PDF, te gurati nos tamo gde ti nije mesto.

Zbog takvih kao što si ti i propada server, samo čekate da prijavite nekog, da smestite nešto, bože sačuvaj.

Sportski pozdrav.
« Zadnja izmjena: 01-08-2020, 18:13:35 od Belly. »

Elite Member
Game Admin
TS3 Developer
Nadzornik Marketing Team-a
Najbolji Admin od poslednjeg GR-a

Online oddvabratadica

• 1987
  • *
« Odgovori #2 u: 01-08-2020, 17:59:40 »
Pošto sam član organizacije i u kontaktu sam sa liderima, izjasniću se.

Buljuba slavi Bajram, koliko znam to je njihov najveći praznik, te ima pravo da odmori malo (mislim da je čak i na odsutnosti).

Fiki je rešio javljanja i rankove setao (spustio i kickao koje je trebao), a srediće u evidenciji večeras, jer je radio  nešto danas, nije ni bio IG, ima neke obaveze.

Lideri imaju rok od 48 sati, i nemaš se ti potrebe mešati u LA PDF, te gurati nos tamo gde ti nije mesto.

Zbog takvih kao što si ti i propada server, samo čekate da prijavite nekog, da smestite nešto, bože sačuvaj.

Sportski pozdrav.
Ako rijesis javljanja zavrsis odma sav posao sto se tice javljanja ne ovo cu sad, a ovo cu kasnije. Ne znam sto se uopste javljas ti ako zalba nije na tebe bez potrebe komentarises. Propada jer se zalim na lidere koji ne obavljaju posao il ne znaju da obave kako treba? Ako nisi u stanju srediti sav posao, nema potrebe za zapocinjati ga. Kapiram praznik je al zasto je sebi nabacio posla za praznik, ako zna da ga nece dovrsiti? Apsolutno nerazmisljanje lidera koji bi trebao misliti na takve neke sitne stvari sto u prevodu znaci da ne bi trebao biti lider ili bi trebao biti kaznjen za svoje postupke i stati iza njih i prihvatiti kaznu kao svaki lider sto bi uradio.
dođe prvi kandidat nema ruke,trener ga pita pa kako ces igrat ? Pa nogama plivam i rukom pucam.Aj dobro primljen
Dođe drugi bez jedne ruke i noge.kako ces ti ? Jednom nogom plivam drugom pucam.Aj more
Dođe Amir bez ruku i nogu.Kako ces ti ? Pa jednim uhom plivam,drugim pucam.Aj kad mogu i ovi sto ti ne bi
Pocme utakmica Amir potone,ostali ga izvlace i izbacuju mu vodu iz pluca ,Amir ispljuva i kaze jebem majku onom koji mi je kapu stavio

Online Belly.

• Balkan Banda
  • *
« Odgovori #3 u: 01-08-2020, 18:04:31 »
Ako rijesis javljanja zavrsis odma sav posao sto se tice javljanja ne ovo cu sad, a ovo cu kasnije. Ne znam sto se uopste javljas ti ako zalba nije na tebe bez potrebe komentarises. Propada jer se zalim na lidere koji ne obavljaju posao il ne znaju da obave kako treba? Ako nisi u stanju srediti sav posao, nema potrebe za zapocinjati ga. Kapiram praznik je al zasto je sebi nabacio posla za praznik, ako zna da ga nece dovrsiti? Apsolutno nerazmisljanje lidera koji bi trebao misliti na takve neke sitne stvari sto u prevodu znaci da ne bi trebao biti lider ili bi trebao biti kaznjen za svoje postupke i stati iza njih i prihvatiti kaznu kao svaki lider sto bi uradio.

U što si ti pametan jbt, alal ti vera.

Praznik je, slavi Buljuba i na odsutnosti je.

Fiki je sredio javljanja, setao rankove, a večeras će evidentirati to, jer je imao obaveza, a i trenutno nije kući.

Imaju 48h, ukoliko ne završe to do sutra oko 14h (a završiće), imaš pravo da se žališ.

Šta tebi tu nije jasno ?
« Zadnja izmjena: 01-08-2020, 18:13:31 od Belly. »

Elite Member
Game Admin
TS3 Developer

Online oddvabratadica

• 1987
  • *
« Odgovori #4 u: 01-08-2020, 18:05:32 »
U što si ti pametan jbt, alal ti vera.

Praznik je, slavi Buljuba i na odsutnosti je.

Fiki je sredio javljanja, setao rankove, a večeras će evidentirati to, jer je imao obaveza, a i trenutno nije kući.

Imaju 48h, ukoliko ne završe to do sutra oko 14h (a završiće), imaš pravo da se žališ.

Šta tebi tu nije jasno ?
Sta tebi nije jasno da nisi akter u temi i apsolutno nemas veze sa ovom zalbom?

Online Belly.

• Balkan Banda
  • *
« Odgovori #5 u: 01-08-2020, 18:08:33 »
Sta tebi nije jasno da nisi akter u temi i apsolutno nemas veze sa ovom zalbom?

Akter sam, član organizacije, te sam u kontaktu sa liderima. I takođe sam objasnio kompletnu situaciju, ali tebi to ne ide u korist, pa si se prebacio na to da li sam akter ?

Zašto ne bih mogao objasniti situaciju, ako znam o čemu se radi ?

Pozdrav, Roberte.
« Zadnja izmjena: 01-08-2020, 18:13:28 od Belly. »

Elite Member
Game Admin
TS3 Developer

Online oddvabratadica

• 1987
  • *
« Odgovori #6 u: 01-08-2020, 18:11:32 »
Akter sam, član organizacije, te sam u kontaktu sa liderima. I takođe sam objasnio kompletnu situaciju, ali tebi to ne ide u korist, pa si se prebacio na to da li sam akter ?

Zašto ne bih mogao objasniti situaciju, ako znam o čemu se radi ?

Pozdrav, Roberte.
Super objasnio si, ne zove se dzabe podforum 'Zalbe na lidere organizacija', i ne pise dzabe ovo crvenim slovima da mogu vidjeti svi. Nisam ja nista prebacio, lideri ne obavljaju svoj posao kako treba, u ovom slucaju lider jer je ovaj navodno na odsutnosti, odradio je jos dosta toga i bio jos dosta vremena nakon rjesavanje dijela javljanja stoga je mogao odraditi do kraja svoj posao, nema potrebe za cekati 48h ako je polovicu odradio besmisleno.

Online Belly.

• Balkan Banda
  • *
« Odgovori #7 u: 01-08-2020, 18:13:02 »
Super objasnio si, ne zove se dzabe podforum 'Zalbe na lidere organizacija', i ne pise dzabe ovo crvenim slovima da mogu vidjeti svi. Nisam ja nista prebacio, lideri ne obavljaju svoj posao kako treba, u ovom slucaju lider jer je ovaj navodno na odsutnosti, odradio je jos dosta toga i bio jos dosta vremena nakon rjesavanje dijela javljanja stoga je mogao odraditi do kraja svoj posao, nema potrebe za cekati 48h ako je polovicu odradio besmisleno.

Pa možda je imao preče obaveze ? Rešili su većinu posla, te će večeras evidentirati javljanja u temi za opomene.

Ajde lockaj i ne brukaj se više, idi plači tamo što su te banali hahah

Elite Member
Game Admin
TS3 Developer

Online oddvabratadica

• 1987
  • *
« Odgovori #8 u: 01-08-2020, 18:16:12 »
Pa možda je imao preče obaveze ? Rešili su većinu posla, te će večeras evidentirati javljanja u temi za opomene.

Ajde lockaj i ne brukaj se više, idi plači tamo što su te banali hahah
Sori ne znam ko je pisao uzaludne zalbe kad je dobio lider opomenu, a zatim kada mu je skinut lider sa sasvim normalnim dokazima hhh, nemoj Belly bezveze da se trudis da mene isprovociras kad 70% servera zna da imas par lica, ne znaju ljudi sa kim pricaju vise kad se tebi jave, danas si ovaj, sjutra si onaj. To je problem kod dvolicnosti upoznas jednu osobu u vise lica. Pa sam si pricao za Filipa svasta na TSu kad si bio 'prijatelj' sa nama, ali da ne ulazimo u to nije tema. Cekamo ldiere da se izjasne tebe bih zamolio ako nemas pametno sta reci da lijecis svoje histerije negdje drugo.

Offline Boem u du

• .
  • *
  • Reputacija: 19
« Odgovori #9 u: 01-08-2020, 18:18:19 »
Ono kad si mutavi frfljavac pa ti je jedina zanimacija u zivotu zalba na lbu

Online Belly.

• Balkan Banda
  • *
« Odgovori #10 u: 01-08-2020, 18:19:36 »
Sori ne znam ko je pisao uzaludne zalbe kad je dobio lider opomenu, a zatim kada mu je skinut lider sa sasvim normalnim dokazima hhh, nemoj Belly bezveze da se trudis da mene isprovociras kad 70% servera zna da imas par lica, ne znaju ljudi sa kim pricaju vise kad se tebi jave, danas si ovaj, sjutra si onaj. To je problem kod dvolicnosti upoznas jednu osobu u vise lica. Pa sam si pricao za Filipa svasta na TSu kad si bio 'prijatelj' sa nama, ali da ne ulazimo u to nije tema. Cekamo ldiere da se izjasne tebe bih zamolio ako nemas pametno sta reci da lijecis svoje histerije negdje drugo.

Znaš šta je razlika između mene i vaše ''ekipe'' , što ja imam dokaze, a vi lajete u prazno. :)

Krenuli ste na mene, tj. Ivan je plakao Davoru, Sanji, Pery-u svaki dan i žalio se, te Tomy Trance i ostali preko PM-a, pa onda okrećete priču hahah, jadno.. I za to postoje dokazi i svedoci, a vi pričate u prazno.

Krenuli ste na mene, možda jeste uspeli sa skidanjem lidera, ali ste posle svi bili sjebani, jer ste se zakačili za pogrešnog. Pa je onda krenuo sarkazam i ironija na forumu sa vaše strane. x)

Idi se sprdaj na osnovu vere tamo u kafani, pa plači kad dobiješ ban, jadniče.
« Zadnja izmjena: 01-08-2020, 18:21:30 od Belly. »

Elite Member
Game Admin
TS3 Developer

Online oddvabratadica

• 1987
  • *
« Odgovori #11 u: 01-08-2020, 18:21:08 »
Znaš šta je razlika između mene i vaše ''ekipe'' , što ja imam dokaze, a vi lajete u prazno. :)

Krenuli ste na mene, tj. Ivan je plakao Davoru, Sanji, Pery-u svaki dan i žalio se, te Tomy Trance i ostali preko PM-a, pa onda okrećete priču hahah, jadno.. I za to postoje dokazi i svedoci, a vi pričate u prazno.

Idi se sprdaj na osnovu vere tamo u kafani, pa plači kad dobiješ ban, jadniče.
Pokazi mi dokaze te molim te, ako je ono sprdnja na osnovu vjere ja sam Zakir Naik. Uostalom ti se javljas u vezi vjere ti si ovdje nacionalista samo takav, znas i sam sta si govorio Sanju da je jer je iz Hrvatske hh. Nije niko sjeban bio ocigledno, nisi u toku ni u pola price, meni je barem obraz cist nisam se uvukao u guzicu nekom liku radi pozicije da bi se na kraju zalio na njega kad mu nije valjao i kad mu je dao opomenu jer nije smio da ga odbrani.
« Zadnja izmjena: 01-08-2020, 18:22:14 od oddvabratadica »

Online Belly.

• Balkan Banda
  • *
« Odgovori #12 u: 01-08-2020, 18:25:27 »
Pokazi mi dokaze te molim te, ako je ono sprdnja na osnovu vjere ja sam Zakir Naik. Uostalom ti se javljas u vezi vjere ti si ovdje nacionalista samo takav, znas i sam sta si govorio Sanju da je jer je iz Hrvatske hh.

Hahah, sam dokaz da sam inteligentniji od tebe i pametniji.

Ja sam nacionalista, a problem je što ti ne znaš šta znači biti nacionalista, jer ne razlikuješ pojmove. Nacionalista je neko ko voli svoju zemlju, koji se zalaže i brani neke njene stavove, te je privržen sopstvenoj naciji i državi, a ne kao što neki koji nisu isli u školu misle da je to neko ko vređa, pljuje i mrzi ostale nacije, vere i države..

Ja sam Srbin i ponosim se time, volim svoju naciju, zemlju i patriota sam, ali nikad nikog nisam uvredio na osnovu vere, nacionalinosti ili tako neke stvari.

Imam dobre prijatelje i iz Bosne, a i Hrvatske. Uvek čestitam svaki praznik i uvek ispoštujem sve njihove praznike i ostale stvari.

Lockaj ovo i ne brukaj se više, života ti.
« Zadnja izmjena: 01-08-2020, 18:36:59 od Belly. »

Elite Member
Game Admin
TS3 Developer

Online oddvabratadica

• 1987
  • *
« Odgovori #13 u: 01-08-2020, 18:28:27 »
Hahah, sam dokaz da sam inteligentniji od tebe i pametniji.

Ja sam nacionalista, a problem je što ti ne znaš šta znači biti nacionalista, jer ne razlikuješ pojmove. Nacionalista je neko ko voli svoju zemlju, koji se zalaže i brani neke njene stavove, te je privržen sopstvenoj naciji i državi, a ne kao što neki koji nisu isli u školu misle da je to neko ko vređa, pljuje i mrzi ostale nacije, vere i države..

Ja sam Srbin i ponosim se time, volim svoju naciju, zemlju i patriota sam, ali nikad nikog nisam uvredio na osnovu vere, nacionalinosti ili tako neke stvari.

Imam dobre prijatelje i iz Bosne, a i Hrvatske.
Sjeti se sta si rekao Sanju kad si igrao war mogu te i ja podsjetiti bila je upotrijebljena neka rijec hmm cek ja mislim da je 'ustaša' ako se ne varam. Iz bosne i hercegovine inace, nije bosna samo, jadni ti sto su ti prijatelji otale, upoznacete samo je pitanje vremena, moraju prvo pohvatat svako lice koje imas, a kad stignu do onog pravog lica onda ces biti odbacen od njih kao malo pseto i ostaces nistarija do kraja zivota koja ce se ljudima uvlaciti da bi mogao biti dio necega ili nekoga.

A da ne pricam o svinjetini i muslimanima sto si pricao, toliko o tvojoj mrznji.

Da dodam i ovo da srbi ne postoje, postoje srbijanci. 'srbin' je izmisljotina obicna.
« Zadnja izmjena: 01-08-2020, 18:31:44 od oddvabratadica »

Online Belly.

• Balkan Banda
  • *
« Odgovori #14 u: 01-08-2020, 18:31:12 »
@Rofix @El Barzino

Daj lockajte ovo momci, otišlo je predaleko, a žalba nema smisla.

Elite Member
Game Admin
TS3 Developer

Online Zela.

• želim elitu nazad
  • *
  • Reputacija: -38
« Odgovori #15 u: 01-08-2020, 18:44:12 »
smorili ste s tim sportskim pozdravom prčim vas usta niste osjetili loptu od sampa...
Zela Diablo / Zela Barrow / Marko Tanner

ex. The Triads, Vittime Della Mafia, Yakuza Mafia leader
ex. Los Aztecas, Grove Street x2 leader
ex. 'Škola', 'Help Desk', 'Video & Slike sa servera' moderator
ex. Game Admin
ex. Elite Member
ex. Marketing Team

Online Belly.

• Balkan Banda
  • *
« Odgovori #16 u: 01-08-2020, 18:47:26 »
smorili ste s tim sportskim pozdravom prčim vas usta niste osjetili loptu od sampa...

Trenirao 5 godina i igrao za FK Jagodinu, štopera.

Tako da imam pravo da pošaljem sportski pozdrav. :)
« Zadnja izmjena: 01-08-2020, 18:50:01 od Belly. »

Elite Member
Game Admin
TS3 Developer

Online oddvabratadica

• 1987
  • *
« Odgovori #17 u: 01-08-2020, 18:50:34 »
Trenirao 5 godina i igrao za FK Jagodinu, štopera.
Toliko o postovanju vjere, drzanje lika koji je provocirao Khabiba na osnovu vjere hahaha jos jedno Bellyevo pokazivanje da postuje druge vjere i nacionalnosti.

Online Belly.

• Balkan Banda
  • *
« Odgovori #18 u: 01-08-2020, 18:53:53 »
Toliko o postovanju vjere, drzanje lika koji je provocirao Khabiba na osnovu vjere hahaha jos jedno Bellyevo pokazivanje da postuje druge vjere i nacionalnosti.

Ja njega cenim kao sportistu i borca, a i karatker mu je dobar, ali to ne podržavam.

Pa ti si previše lagan za mene Roberte.. :(

Elite Member
Game Admin
TS3 Developer

Online oddvabratadica

• 1987
  • *
« Odgovori #19 u: 01-08-2020, 18:56:20 »
Ja njega cenim kao sportistu i borca, a i karatker mu je dobar, ali to ne podržavam.

Pa ti si previše lagan za mene Roberte.. :(
Karakter mu je dobar al to ne podrzavam hahaha da pa daj pljesni se, a kakav mu je to karakter posto vidim upoznat si sa njegovim karakterom, sta ti se posebno svidja kod njega
« Zadnja izmjena: 01-08-2020, 18:57:26 od oddvabratadica »

Offline Тодор

• *
  • Reputacija: -6
« Odgovori #20 u: 01-08-2020, 19:39:29 »
Roberte dete slatko, idi ubij se.
НАШЕ ЋЕ СЈЕНЕ ХОДАТИ ПО БЕЧУ, ЛУТАТИ ПО ДВОРУ ПЛАШИТИ ГОСПОДУ

Online Jason

• Ban(playerid);
  • *
  • Reputacija: 3
« Odgovori #21 u: 01-08-2020, 20:25:47 »
Akter sam, član sam LA, pa da stanem u odbranu lidera pošto se to tebi ne može dokazati,

Buljuba slavi praznik (Bajram) to je naš najveći praznik, i uvijek imaš goste ili negdje ideš da ti se objasni, tako rečeno nemaš kada dignuti glavu,

I sada, ako ti misliš da on pored svog glavnog vjerskog praznika treba da kaže svojima, e odo ja samo editat ML i vraćam se, naravno da neće, i ako misliš da će da bleji u komp a praznik mu je i za to si se zajebao,

Za filipa ne znam, vjrovatno je i on imao nekih obaveza u RL, pa nije mu samp Život, ali pošto si ti toliko zakinut ako Belly nije spušten na ML i ovi nisu sklonjeni sa ML, sve će biti sredjeno, imaju 48 h da to riješe ali se tebi to ne može dokazati, nadzornici rade svoj posao i prate situacije u ORGAMA, tako da LP
ᴊᴀsᴏɴ ᴅᴇᴀɢʟᴇ

Offline El Barzino

• #TSC
  • *
  • Reputacija: -188
« Odgovori #22 u: 01-08-2020, 20:35:00 »
https://los-balkan.com/index.php?topic=469960.msg3418945#msg3418945 - Oprosteno ovaj put , sljedeci put ce biti kazni

Evidentirajte sve fino i javite mi na PM kad to rijesite
A jest vam stalo do pozicije djeco draga guzice bi dao lider da budeš.....