Autor Tema: [BIOGRAFIJA] Brian Yamada  (Posjeta: 384 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online ʏᴏᴜɴɢ ᴋɪɴɢ

• 'Till I Collapse
  • *
  • Reputacija: -183
  • Spol: Muški
[BIOGRAFIJA] Brian Yamada
« u: 06-07-2020, 15:53:07 »

~ BIOGRAFIJA ~
Brian Yamada

Početak Igranja

Moja igra na Los Balkanu započinje 2011. godine i to sasvim slučajno. Išao sam u osnovnu školu i moji prijatelji su u svlačionici prije tjelesnog govorili o tom sampu kako se možeš vozat, pucat, kupovat stvari i sl. ali da je to u multiplayeru. Isprva to me nije zanimalo jer sam volio više igrati običan San Andreas, zezati se, kucati šifre itd. Prijatelji su me nagovarali i nagovarali i na kraju pristao sam da instaliram SAMP i krenem igrati. Prijatelj mi je poslao link za skidanje sampa i IP Los Balkana. Kada sam ušao bilo mi je sve nekako čudno, drugačija je mapa, nema npc-ova, zaključana auta i sl. Vidio sam da imam 1000$ i krenuo sam prema najbližem ammunationu da kupim neko oružije. Tamo sam vidio da mi treba 10000$ za dozvolu i to mi je bio i prvi cilj - nekako skupiti 10000$ za dozvolu jer nisam znao u šta drugo bih mogao trošiti novac.

Posao i Prva Organizacija

Uskoro mi je prijatelj objasnio kako da zarađujem novac i pokazao mi gdje se nalazi mehaničar. Uradio sam par ruta i brzo mi je dosadilo. Malo poslije toga prijatelj mi se javio da je ušao u organizaciju Ballas Gang i govorio mi kako imaju oružija besplatno, auta i sl. Naravno to sam i ja htio i zvao sam lidera Ballasa, koji mi je rekao da se prijavim na forumu. Ali pošto nisam znao kako napraviti forum dao mi je neki test. Dobio sam gun od admina i testirao me Popara Rut. Ja padam i emku i deagle i Popara mi javlja da sam pao. Pošto sam vidio da ima još organizacija, pitao sam prijatelja kako je on ušao. Rekao mi je da je nazvao lidera i pitao ga i da ga je ovaj ubacio kao lider zadatak. Odlučio sam i ja zvati sve redom lidere. Dobijao sam odbijeniceu za odbijenicom dok mi nije odgovorio lider Vittime Della Mafie koji me zvao da dođem do HQ. Kada sam došao sve mi je potanko objasnio vezano za organizaciju i ubrzo po prvi put kucam komandu /accept invite.

Forum i Druga Organizacija

Ubrzo nakon ulaska dobijam kick organizacije zbog ne posjedovanja foruma jer nisam znao verifikovati e-mail adresu, a niko mi nije htio pokazati kako. Nakon izlaska iz aree, smaram sve na spawnu da mi objasne kako. Ubrzo tu se našao Ray Rap koji je vozio rutu i rekao mi da ga dodam na skajpu da će mi on objasniti. Tako je i bilo, bili smo na skajpu i on mi je objasnio kako da napravim forum nalog i tako sam napravio svoj prvi forum račun. Ubrzo sam se javio lideru The Triads da me ubaci kao lider zadatak (mislim da je bio Eldos Rados) i tako se i desilo.

Prvi Auto i Imovina

Svoj prvi auto nisam kupio tako što sam radio rute nego sam žico po organizaciji da mi dadnu novca i ubrzo mi se javio neki član koji je bio viši rank i rekao mi ako ga pobjedim u duelu da će mi dati 100000$. Ja sam pristao i dobio sam ga (iako znam da me je pustio). On ispunjava svoje obećanje i šalje mi 100000$. Dugo sam na internetu tražio koje auto da uzmem i iz nekog razloga svidio mi se Merit te sam ga kupio u salonu. Uskoro mi se javlja momak da bi mijenjao Stafforda za Merita, na šta sam pristao jer Stafford mi se činio kao gospodsko auto. Ubrzo nakon toga kupio sam Hotel za 40000$, a istu noć Stafford sam prodao za 120000$, a hotel za 88000$. Nakon toga ušao sam u PD. Tada je Yugo Boss imao VDM marketing agenciju i napisao je ko prvi da 10 oglasa dobija nagradu. Ja sam požurio odmah da pišem i on je održao svoje obećanje. Dao mi je sportsko auto Phoenixa. Ja sam bio presretan. Ubrzo održava još jedno slično takmičenje u kojem sam pobijedio i dao mi je još jednog Phoenixa. Nije bilo sretnijeg igrača od mene. Uskoro prodajem oba Phoenixa za 300000$, a nakon toga sebi kupujem Cheetah.

FBI i Promjena Imena

Poslije malo dužeg igranja i kratkih pauza ulazim u FBI kod Arnel Colle. Tu dobijam i svoj prvi rank up i dolazim do ranka 4. Bilo mi je dosta zanimljivo imati snajper i ubijati hitmane. Dosadilo mi je moje staro ime i mislio sam da je djetinjasto i ubrzo kontaktiram Nameda koji mi daje promjenu imena za 6€, ubrzo ispunjavam uplatnicu i šaljem mu. Poslije 7 dana Named mi daje mogućnost promjene imena i tada mijenjam ime u Adox Infernal.

Najbolji Period Igranja

Ubrzo odlučujem da napustim FBI i odem u Los Aztecas zajedno sa svojim prijateljom. On uskoro dolazi do lidera, a ja sam bio rank 4. Tu sam upoznao ekipu koju nikada neću zaboraviti. Zajedno smo igrali i igrice osim sampa (Kanter, Payday itd.), bili smo stalno na teamspeaku, zezali se itd. Ja sam imao preko 700 sati u organizaciji i bio sam baš aktivan. Ubrzo odlučujem da promjenim organizaciju a moj prijatelj dobija legendu Los Aztecasa i quita samp.

Prvo Liderstvo

Nakon par organizacija ulazim u Vittime Della Mafiu ponovo. Organizacija je bila skoro prazna. Lider je bio Cim Colle, a jedini rank 4 je bio Brajkee Cappone koji je ubrzo dobio lidera. Ja sam uspio nabiti uslove za rank i bio sam jedina dvojka u organizaciji. Cim Colle dobija ban, a ja kao jedini rank 2 sam dobio lidera. Brajkee je bio dosta neaktivan, a ja sam doveo svu svoju prethodnu ekipu i napunili smo organizaciju ubrzo. Tada počinje jedan veoma dobar i jak period za VDM. Bili smo puni, legende su se vraćale u organizaciji, winali smo warove, držali dok stalno itd. Čak sam dobijao i nagrade u leader boardu u vidu postova zbog toga što sam digao organizaciju. Kao što sam već rekao Brajkee je bio neaktivan što je meni odgovaralo jer sam imao organizaciju za sebe i sve sam držao pod kontrolom. Bio sam nešto jače od mjesec dana u organizaciji i odlučujem napustiti lider poziciju zbog toga što sam bio druga smjena u školi i bio sam pod pritiskom vezano za školu. Jednostavno ujutru kada nema nikoga ja sam aktivan i dajem warove, a pošto nisam imao aktivnog kolegu poslijepodne nije mogao niko voditi organizaciju. Poslije mene lideri su bili Demon Black i Demon White koji su bili desetak dana lideri i ubrzo se sve to raspalo jer sam povukao svoju ekipu sa sobom.

Sadašnje Stanje

Ostali trenutci nisu bili toliko bitni da bi ih spominjao. Trenutno igram pod nickom Brian Yamada, igram sa svojom ekipom iz Yakuze zajedno se zezamo i družimo. Trenutno sam moderator podforuma glazba i radim kao mapper i pomažem razvoju zajednice. Trenutnim stanjem servera sam zadovoljan i mislim i nadam se da će bit još bolje i da ćemo digniti ovu zajednicu i da će biti kao prije.

RESPECT LISTA

Renato Legendary, Medo Texas, Mike Carosso, Rich Camora, Sony Soprano, Don Xeronator, Marko Lovric, Scony Falcone, John Chicha, Tarik Castello, Ray Rap, Java Wizard, Amil Queen, Pero Djetlic, Edward Cappy, Sonny Sixx, Zijad Lopez, Kiki Boss, Kiki Cool, Rock Escobar, Bega Yamada, Amir Yamada, Kaniel Yamada, Enes Smajlovic, Aiden Yamada, Alfonso Yamada, Moke Yamada, Kowa Yamada, Simone Yamada, Tare Yamada, Zijad Yamada, Markezaki Yamada, Kula Yamada, Ducky Yamada, Kerim Yamada, Jale Yamada, Adis Yamada, Biz Yamada, Cipadbos Yamada, Hitoshi Yamada, Hector Yamada, Celo Yamada, Princoq Yamada, Violento Yamada, Edo Cruz, Archie Yamada, Rofix Yamada.

Ukoliko sam nekoga preskočio žao mi je oni znaju da imaju moj respect

NA ODSUTNOSTI

BRIAN YAMADA [7ıllı LOS AZTECAS ıllı GAME HELPER [/]

EX. VITTIME DELLA MAFIA LEADER
EX. FORUM MODERATOR x4
LOS BALKAN MAPPER

Offline sarajevski gangster

• Reputacija: -152
Odg: [BIOGRAFIJA] Brian Yamada
« Odgovori #1 u: 06-07-2020, 16:29:43 »
Zanimljiva priča kao i sam tvoj lik. Tokom igranja nikada nismo ulazili u neku raspravu ili svađu. Hvala na respectu imas ga i ti od mene. Sretno u nastavku rada za zajednicu.

Online yakuza offender.

• *
  • Reputacija: -254
« Odgovori #2 u: 07-07-2020, 19:33:04 »
Lijepa priča, drago mi je što si nam se pridružio i što sam te upoznao, nadam se još boljem druženju u Yakuzi. Hvala na respectu, obostrani je i sretno u daljnjem radu.

Offline Kιĸι ❤

• -
  • *
  • Reputacija: -216
« Odgovori #3 u: 07-07-2020, 21:02:25 »
Odlična biografija,pohvale na trudu i također imaš respect od mene !
Kula Yamada

Offline K R L E X

• *
  • Reputacija: 150
« Odgovori #4 u: 08-07-2020, 02:06:47 »
Odlicna biografija, pohvale na trudu i izdvojenom vremenu

JAMES INFERNAL ıllı HITMAN AGENCY ıllı V.DIRECTOR [5]

GLOBAL ADMIN I MODERATOR (4)
MARKETING TEAM
ex HITMAN AGENCY LEGEND
ex MODERATOR ČESTITKE

@2015-2020

Online ArciY

• dizel.
  • *
  • Reputacija: -93
« Odgovori #5 u: 08-07-2020, 02:55:51 »
Odlična biografija braca, hvala na respectu, top si momak.  :D :kiss:

ARCHIE YAMADA YAKUZA MAFIA TAKAZUKI2

loyalty
''Sve dok te boli tuđa tuga i raduje tuđa sreća, ne brini, čovjek si.''

Offline Rofix.

• Buvljak čiteva.
  • *
  • Reputacija: -42
« Odgovori #6 u: 08-07-2020, 03:02:02 »
Jak lik nema sta, dobra biografija
Rofix Trance

Offline Zela.

• želim elitu nazad
  • *
  • Reputacija: -39
« Odgovori #7 u: 09-07-2020, 10:34:21 »
Ušo u ym odma svi dobili respekt, hahaha
inače prije si bio normala, sad si glup jer si se počeo kurčit, lp
Zela Diablo / Zela Barrow / Marko Tanner

ex. The Triads, Vittime Della Mafia, Yakuza Mafia leader
ex. Los Aztecas, Grove Street x2 leader
ex. 'Škola', 'Help Desk', 'Video & Slike sa servera' moderator
ex. Game Admin
ex. Elite Member
ex. Marketing Team

Offline Kontra

• Ulica je kocka žandari su stoka
  • *
  • Reputacija: -30
« Odgovori #8 u: 09-07-2020, 11:04:15 »
Kao sto zela kaze prije si bio normalan,sad si počeo nešto glumit,ne znam koji ti je kurac,al pohvale za trud uložen u biografiju :)

Online ʏᴏᴜɴɢ ᴋɪɴɢ

• 'Till I Collapse
  • *
  • Reputacija: -183
« Odgovori #9 u: 09-07-2020, 14:21:24 »
Cijenim svačije mišljenje. Malo sam okreno list, dok sam bio dobar prema svima svi su srali po meni, a sada svakom prema zasluzi. Jednostavno tako to ide, ko je korektan prema meni zna kako dobar mogu bit i valjat nekome.

Većina ljudi sa respect liste su bili sa mnom u LA, BGF, VG i prije Yakuza, a i bio sam u Yakuzi za vrijeme Enesa.

Protiv vas dvojice nemam ništa iskreno, čak ste mi kul likovi. To što vi nešto podržavate a ja ne to je jednostavno sukob mišljenja i ništa više.
« Zadnja izmjena: 09-07-2020, 14:26:28 od ʏᴏᴜɴɢ ᴋɪɴɢ »

NA ODSUTNOSTI

BRIAN YAMADA [7ıllı LOS AZTECAS ıllı GAME HELPER [/]

EX. VITTIME DELLA MAFIA LEADER
EX. FORUM MODERATOR x4
LOS BALKAN MAPPER