Autor Tema: [VAŽNO] Pravila podforuma 'Povijest Los Balkana'  (Posjeta: 57 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ChrisWoo™

• *
  • Reputacija: 43
  • Spol: Muški

STROGO SE ZABRANJUJE:

• Offtopic
  • Dupli postovi
  • Spam

DODATNA PRAVILA

• Ponavljanje posta kojeg je već netko napisao, tj. ako u novoj temi napišete isti / jako sličan post kao prethodni korisnik foruma ili post kraći od tri riječi, to ćemo smatrati spamom, te će te biti kažnjeni zabranom pisanja na 3 dana.
  • Bilo kakva svađa i vrijeđanje drugih korisnika foruma u temama (naročito ako budu rasprave) rezultirat će zabranom pisanja na 3 dana.
  • Zabranjeno je pisanje u više od tri teme u kratkom vremenskom intervalu (spam). Nepoštivanje pravila - zabrana pisanja na 3 dana.
  • Zabranjeno je pisati postove koji sadrže samo smajliće ili neke druge znakove koji nemaju veze sa temom, kazna za ovakav prekršaj zabrana pisanja na 3 dana.
  • Zabranjeno je  vrijeđanje korisnika foruma koji su otvorili temu(aktera teme) po bilo kakvoj osnovi, svaki prekršaj možete prijaviti moderatorima, ovakvi prekršaji rezultirati će zabranom pisanja na 3 dana.
  • U temama koje sadrže kodove možete ostavljati postove isključivo samo sa popunjenim kodom, sve druge vrste postova će se kažnjavati zabranom pisanja na 3 dana.
  • U temama bez kodova zabranjeno je pisati glupe postove tipa "ne valja ti tema", "dobra ti je tema" jer sam vidio da to neki rade, te uzimanje citata drugih korisnika i komentiranje istih (naročito ukoliko je taj komentar uvredljiv). Kazna za ovakve prekršaje zavisi od "težine" samog prekršaja, točnije zabrana pisanja na od 3 do 7 dana (za veće prekršaje)
  • Nacionalističke komentare nećemo trpjeti. Kazna = ban na 7 ili više dana.
  • Postovi koji su offtopic će se kažnjavati zabranom pisanja na 3 dana.
  • Od sada, svaki post koji je napisan bilo kojim drugim pismom osim latinice - zabrana pisanja na 3 dana.

Ukoliko primjetite da neko krši pravila podforuma, a da mi moderatori to nismo primjetili, prijavite tog korisnika moderatoru na sljedeći način:

U donjem desnom uglu imate oznaku ' Prijaviti moderatoru '. Kliknite na to.

Nakon što ste kliknuli, otvorit će vam se ovo :

U bijelom polju "unesite komentar" napišite koje pravilo je korisnik prekršio i mi ćemo ga u što kraćem roku sankcionisati.