Autor Tema: [ODBIJENO] Joey Zeroff  (Posjeta: 623 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Jasim_Alibegovic.

• bega
  • *
  • Reputacija: -25
  • Spol: Muški
[ODBIJENO] Joey Zeroff
« u: 22-05-2020, 20:59:27 »
Žalite se na (ime na serveru): Joey Zeroff
Vaše ime (ime na serveru): Alibegovic Junior
Prekršio pravilo (samo broj): 1
Objašnjenje dokaza (nije obavezno): na svom videu se vidi očiti ajm, pogledajte od 0:04 do 0:07 kako pogadja tadic marka i odma mu nisani na nekog u zidu (tu smo napali zadnji napad moze neki admin potvrditi ako je reconao nekog iz ballasa ili neko ko je snimao war iz ballasa) i onda na andrewa gudloka, znači kakvom brzinom,nije moguće da je znao da je tu a nije nišanio uopšte, kako je moguće ovo neka pojasni, stavite na najmanju brzinu i vidjet cete kako je nekog ufatio iza zida i onda direkt na andrewa sto nije moguce 99%
Dokazi: https://los-balkan.com/index.php?topic=469002.0
« Zadnja izmjena: 23-05-2020, 02:54:47 od Sanchezz. »

Offline Zoka

• Blood Lust
  • *
  • Reputacija: 49
Odg: Joey Zeroff
« Odgovori #1 u: 22-05-2020, 21:03:38 »
ok dobro oko imas trebao bi biti admin!
[thanks for trying so hard to be just like me. I wouldn’t want to be you, either.]

• bega
  • *
« Odgovori #2 u: 22-05-2020, 21:04:28 »
ok dobro oko imas trebao bi biti admin!
ne komentariši gluposti, banani igrač !

Offline lαzαя

• Believe you can and you're half way there
  • *
  • Reputacija: -37
« Odgovori #3 u: 22-05-2020, 21:05:31 »
E gluposti svašta
Na šta se sve danas neće žaliti hahahah

Offline Zoka

• Blood Lust
  • *
  • Reputacija: 49
« Odgovori #4 u: 22-05-2020, 21:07:32 »
ne komentariši gluposti, banani igrač !

ok vazi @Denima postavi protudokaze inace banana ko i bruni jbg
[thanks for trying so hard to be just like me. I wouldn’t want to be you, either.]

Offline Slim Back

• Acta, non verba.
  • *
  • Reputacija: 6
« Odgovori #5 u: 22-05-2020, 21:12:04 »
@Denima postavi cijeli video.

Offline AS

• .
  • *
  • Reputacija: -9
« Odgovori #6 u: 22-05-2020, 21:26:19 »
Bega da nisi ti reka bi da tie iq ko sobna temperatura vako cu ostat suzdrzan. kaze @Denima  da ce doc video uradak

Offline Denima

• ¿Y cuáles deseos me vas a dar?
  • *
  • Reputacija: 12
« Odgovori #7 u: 22-05-2020, 21:29:07 »
Na večeri sam, postavim svaki snimak sa wara kada dođem, potrajat će.
Olivud

• bega
  • *
« Odgovori #8 u: 22-05-2020, 21:30:41 »
Na večeri sam, postavim svaki snimak sa wara kada dođem, potrajat će.
izjasnio se, neću lockati jer me neće biti večeras, postavi protudokaze i to je to. roll:

Offline Denima

• *
« Odgovori #9 u: 23-05-2020, 00:50:18 »
Ja jebeno ne vjerujem da moram išta ovdje dokazivati i stavljati protudokaze. Moju žalbu odbijete automatski a zbog ove gluposti ja se moram pravdat. Niti je prebacilo, niti je lockalo, niti sam ikada banan, niti išta sumnjivo, i sigurno bih prijavio igrača snimajući se sa nekim čitom.. Ovo može uraditi svaki igrač koji je uzeo desert eagle u ruke više od 2 puta u životu.  Zapitajte se malo, bez uvrede, ali jeste li normalni ? Evo, svaki kill snimljen s ovog wara, jer ne želim ostati dužan. Imam svaki kill napravljen u prethodnih 48 sati. Ako želite mogu uploadati i svaki pokret na waru, ovdje sam cropao samo.
&feature=youtu.be
Fascinantno je također kako se najviše pitaju admini koji, bez uvrede, ali najmanje zaslužuju donositi neku pravdu na ovome serveru, jer je DM, gdje igraju igrači željni dmanja, oni sa skillom. Možda bi vam bolji izbor bilo kupiti admina na nekom roleplay serveru.
Banate Zoku za najgluplji mogući dokaz, sumnjate u mene, za još gluplje dokaze, ali zato odbijate čiste dokaze za čit, uz protudokaze "nemam čit", bez razmatranja. Možda doista trebam početi čiterati, da bih imao neku sigurnost na serveru ?

#prayforLB
Olivud

Offline Denima

• *
« Odgovori #10 u: 23-05-2020, 01:17:52 »
Sry za DP, da objasnim njegovo objašnjenje. Stavite brzinu na 0.25 i pogledajte kako na 0:05 krećem drugi put povlačiti miš (da je bilo kakav ejm, automatski bi mi valjda prebacio na igrača, bez prestanka), te pogledajte gdje drugi metak završava u zidu desno (bullet hole) jer sam prebrzo povukao miš, pokušaj "flicka" jer je andres bio low. Pogledajte i metak koji završava pored andrewa na 0:07. Da imam bilo šta, mislim da bi definitivno pogodio lika jer se nije još respawnao.
Olivud

• bega
  • *
« Odgovori #11 u: 23-05-2020, 01:34:40 »
Sry za DP, da objasnim njegovo objašnjenje. Stavite brzinu na 0.25 i pogledajte kako na 0:05 krećem drugi put povlačiti miš (da je bilo kakav ejm, automatski bi mi valjda prebacio na igrača, bez prestanka), te pogledajte gdje drugi metak završava u zidu desno (bullet hole) jer sam prebrzo povukao miš, pokušaj "flicka" jer je andres bio low. Pogledajte i metak koji završava pored andrewa na 0:07. Da imam bilo šta, mislim da bi definitivno pogodio lika jer se nije još respawnao.
Nije to trazio, ne zanimaju mr killovi nego zqdnjih 5 min wara, imas video i to postavi, hvala.

Offline JimmyOutlaw

• PRESTO SAM SE DROGIRAT
  • *
  • Reputacija: 22
« Odgovori #12 u: 23-05-2020, 01:42:13 »
Nije to trazio, ne zanimaju mr killovi nego zqdnjih 5 min wara, imas video i to postavi, hvala.
Zasto se onda tebe ne trazi da postavis onu situaciju sa wara?

Nego se ovakve glupe situacije bez ikakve sumjne na cheat stavljaju pod razmatranje a ono ne?

Zapitajmo se ko tu koga jebe sad.

A da tare je odbio to istog trenutka sori...

Offline Denima

• *
« Odgovori #13 u: 23-05-2020, 01:44:42 »
Evo ide upload i za to. Možeš li i ti postaviti svoj video, barem posljednje 3 min !? Mogu li i ja to zahtjevati ? Ah da, Tare je s vama, zašto bi morao, pa da.
Olivud

Offline Denima

• *
« Odgovori #14 u: 23-05-2020, 02:45:40 »

Eto cjeli isječak, od kako sam izašao iz hq, nema nikakvih prebacivanja, paljenja, gašenja..
@Jasim_Alibegovic. Za mene šah, tvoj sljedeći potez je ili mat ili pat.
Olivud

Online Sanchezz.

• www.los-balkan.com
  • *
  • Reputacija: 5
« Odgovori #15 u: 23-05-2020, 02:54:00 »

Kako to ti nekom govoris da postavi, zasto ti ne postavis dokaze snimas sve, pa da vidimo i tvoju situaciju. Moro si imat negdje ove zadnje kilove sa wara gdje si nabio 3 kila.

Eto cjeli isječak, od kako sam izašao iz hq, nema nikakvih prebacivanja, paljenja, gašenja..
@Jasim_Alibegovic. Za mene šah, tvoj sljedeći potez je ili mat ili pat.

Odbijeno.

BRIAN SANCHEZ [82] ıllı GLOBAL ADMIN & MODERATOR[4] ıllı BALLAS GANG LEGEND [7]