Autor Tema: Fakultet || Vase misljenje o najboljem fakultetu  (Posjeta: 204 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline pablo kenedi

• No Named
  • *
  • Reputacija: -1
  • Spol: Muški
Fakultet || Vase misljenje o najboljem fakultetu
« u: 10-07-2019, 23:26:53 »
E ovako , zanima me koji je po vasem miseljnu najbolji fakultet, naravno ne mora jedan biti.

Moje misljenje je :

Pravni fakultet: Jedan je od najboljih iz prostog razloga sto posle tog fakulteta mozete raditi bukvalno bilo sta, mozete biti inspektor,nacelnik policije,advokat,sudija, javni tuzilac, mozete biti direktor skole itd...

ETF/IT/RAF..: Uglavnom fakulteti za neko programiranje i slicno. Nemam sta objasnjavati ovde.
2010 - 2019
Barrack Cruz

After all this time? Always.

Offline Eldos ™

• Dipl.ing.Mašinstva
  • *
  • Reputacija: -2
Odg: Fakultet || Vase misljenje o najboljem fakultetu
« Odgovori #1 u: 11-07-2019, 21:04:04 »
Mašinski, Elektrotehnički, FIT, Gradjevinski, Arhitektura - Ubjedljivo najaći fakulteti što se tiće zaposlenosti.

Kod mene na birou najvise ima Pravnika, Ekonomija i kriminalistika. Tako da se ne bi složio s tim da je to najbolji fakultet, Ganjajte upisivati fakultete za koje ste sigurni da ne trebate čekati dugo za zapošljenje. Pa koliko god se mućili.  :)
« Zadnja izmjena: 11-07-2019, 21:05:31 od Eldos ™ »

● Eldos Rados  

ex. BGF HA PD TT   Legend

Offline |ʟᴄɴ| ᴍᴜɴɢᴏs

• Jopa je najbolji
  • *
  • Reputacija: -27
« Odgovori #2 u: 11-07-2019, 21:52:27 »
E ovako , zanima me koji je po vasem miseljnu najbolji fakultet, naravno ne mora jedan biti.

Moje misljenje je :

Pravni fakultet: Jedan je od najboljih iz prostog razloga sto posle tog fakulteta mozete raditi bukvalno bilo sta, mozete biti inspektor,nacelnik policije,advokat,sudija, javni tuzilac, mozete biti direktor skole itd...

ETF/IT/RAF..: Uglavnom fakulteti za neko programiranje i slicno. Nemam sta objasnjavati ovde.
Da bas sa pravom mozes raditi od konzuma, binga pa cak i do drugih radnji za kasom, ali ako budes imao srece mozes i na trafikama potrazit mjesto zaposlenja
¤ La Cosa Nostra Godfather ¤ Inženjer elektrotehnike (u najavi) ¤ Vlado Diablo najveci citer ¤

Odine sisao bi ti nožni palac kao septoletu

Offline pablo kenedi

• No Named
  • *
« Odgovori #3 u: 12-07-2019, 01:59:34 »
Ako si dovoljno pametan sa pravom možeš odmah nakon fakulteta da se zaposliš , tkd ono
2010 - 2019
Barrack Cruz

Offline kidalica

• *
« Odgovori #4 u: 12-07-2019, 02:05:18 »
ođe kod nas u cg se najviše isplati pomorski fakultet
odeš na brod i plata nakon 5 godina 10k eura

Offline |ʟᴄɴ| ᴍᴜɴɢᴏs

• Jopa je najbolji
  • *
  • Reputacija: -27
« Odgovori #5 u: 15-07-2019, 16:23:48 »
Ako si dovoljno pametan sa pravom možeš odmah nakon fakulteta da se zaposliš , tkd ono
Ako je tebi pravo dobar fax tako sto svaka 100a osoba nadje posao u svojoj struci onda nemamo sta pricat. Situacija u bosni je takva da ima vise osoba koji sa pravom rade u Bingu nego onih sa srednjom skolom
¤ La Cosa Nostra Godfather ¤ Inženjer elektrotehnike (u najavi) ¤ Vlado Diablo najveci citer ¤

Odine sisao bi ti nožni palac kao septoletu

Offline pablo kenedi

• No Named
  • *
« Odgovori #6 u: 16-07-2019, 04:52:18 »
Ako je tebi pravo dobar fax tako sto svaka 100a osoba nadje posao u svojoj struci onda nemamo sta pricat. Situacija u bosni je takva da ima vise osoba koji sa pravom rade u Bingu nego onih sa srednjom skolom
u svakoj državi je drugačije
2010 - 2019
Barrack Cruz

Offline Koljeno

• *
  • Reputacija: 0
« Odgovori #7 u: 22-07-2019, 09:32:14 »
Stručni tehnički fakultet FTW...

Znanstveni ako pucas na titule

Offline Panterash

• *
  • Reputacija: -2
« Odgovori #8 u: 22-07-2019, 16:10:24 »
To sto ste izlaprdali o Pravnom fakultetu, vama na bruku... A ti koji su na birou su pravnici koliko i ja  roll: