Autor Tema: Prijave za Game Admine  (Posjeta: 3189 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline #Owwєn ♡

• Mala opasna kao yakuza
  • *
  • Reputacija: -10
  • Spol: Muški
Odg: Prijave za Game Admine
« Odgovori #50 u: 11-07-2019, 12:00:51 »
Ime na serveru: Owwen Marshall
Level na serveru: - // -
Slika statsa (/account stats): - // -
Godine u RL: 17
Koliko dugo igrate na LB-u: Od 2013
Koliko dugo ste član foruma: Od 2013
Vaše dosadašnje pozicije na zajednici:
  • Game Admin
  • Grove Street leader
  • The Triads leader
Ocjenite svoje poznavanje servera: 9/10
Koristite li aktivno TeamSpeak: Slabo, ali ako je potrebno mogu pocet
Prihvačate li suradnju sa ostalim adminima: Naravno
Što možemo očekivati od vas kao game admina: Jako veliki trud i pomaganje zajednici, igracima i adminima i sta god da treba, koliko god bio u mogucnosti da pomognem, dacu sve od sebe
Imate li strpljenja pomagati igračima: Naravno, vec sam bio na ovoj poziciji i jako dobro sam radio ovaj posao
Opišite kako biste vi pomogli novome igraču:
  • Pa prvo kad bih video /report od novog igraca, portao bih se, predstavio i upoznao ga.
  • Onda bih mu pokazao sve poslove na serveru, vozio do baze poslova, preporucio bih mu neki posao koji nije tezak a moze lepo da se zaradi.
  • Posle toga bih mu pokazao neke od vaznijih lokacija LBa (Event Dvorana, Restorane gde moze da jede, Dok, Trgovinu, Ammo, Banke...)
  • Sledece sto bih uradio jeste pokazao bih mu sve organizacije, vozio do njihovih baza i objasnjavao sta se i kako radi, ko su lideri ti organizacija, kako moze doci do njih, kako da postane clan itd...
  • Obijasnio bih mu malo oko foruma, koliko toliko da se barem moze registrovati i prijaviti za org... Obijasnio sta se gde nalazi na forumu, kako se prijaviti za neku org...
  • Posudio bih mu malo para cisto da ima da jede, kupi guna itd...
Zašto baš vi: Pre svega zato sto sam jedan stariji igrac, vec sam bio admin i jako dobro sam se drzao ali RL problemi su me sprecili da ostanem na toj poziciji, aktivan sam stalno, nemam nekakvih obaveza RL da ne bih mogao da igram itd... Uskoro je i raspust tako da imam dosta vremena da se pozabavim ovom pozicijom. Sretno svima na prijavama!

OWWEN MARSHALL [44] ıllı YAKUZA MAFIA ıllı CAPO [4]

Offline Panterash

• *
  • Reputacija: -3
« Odgovori #51 u: 11-07-2019, 12:12:26 »
Ime na serveru: Mark Andollini
Level na serveru: /
Slika statsa (/account stats): /
Godine u RL: 20
Koliko dugo igrate na LB-u: Od samog otvaranja
Koliko dugo ste član foruma: 6 godina na ovom profilu
Vaše dosadašnje pozicije na zajednici: Gejm admin
Ocjenite svoje poznavanje servera: Za ovih 9 godina verujem da je sasvim zadovoljavajuce za vrsenje ovakve pozicije.
Koristite li aktivno TeamSpeak: Ako postoji potreba, spreman sam na to.
Što možemo očekivati od vas kao game admina: Sve sto sama pozicija nosi i zahteva. Pre svega ozbiljnost u skladu sa situacijom i ocekivanu neozbiljnost kada je to moguce. Pored toga dobru saradnju na svim poljima kao i angazovanje oko kadrovskih pitanja, kreativnost, ali i pozitivnu kritiku radi unapredjivanja same zajednice. Naravno, aktivnost se podrazumeva.
Imate li strpljenja pomagati igračima: Smatram da to i jeste poenta ove pozicije.
Opišite kako biste vi pomogli novome igraču: Cinjenica je da to ne izbegavam i da uvek imam strpljenja. U prilog tome govori da za vreme obavljanja ove pozicije nisam odbio niti jedan zahtev za pomoc, iako ne mogu da dokazem, striktno se drzim ove tvrdnje. Imam strpljenja jer sam uvek nastojao da se novi igrac zadrzi na serveru i postane aktivni igrac. Ne mogu da opisem sam proces, ali bih istakao da sam jako strpljiv sto toga tice.
Zašto baš vi: Ja sam konjina sa 20 godina u dupetu, nisam nadrkani klinac. Zavrsio sam sa obavezama koje su okupirale moje vreme i sada ga imam i previse. Imam volju da se opet angazujem oko servera i da odrzimo tradiciju, jer ova zajednica je odavno usla u legendu. U prilog cele price govori da sam obavljao poziciju Game admina nepunih 6 meseci, i za to vreme sam imao 1 opomenu zbog prepirke. Smatram da je jos veci plus to sto sam poziciju svojevoljno napustio, dakle nisam je izgubio ili bio oteran. Otad pratim forum redovno ali vremena za IG angazovanje nisam imao. Sve u svemu, cenim da mogu da zadovoljim uslove koji su postavljeni za ovu poziciju, u slucaju da se ne gleda po imenu i popularnosti.

Offline rashaa.

• BMW
  • *
  • Reputacija: -4
  • Spol: Ženski
« Odgovori #52 u: 11-07-2019, 12:44:43 »
Ime na serveru: Rashaa Cromwall
Level na serveru: a brat
Slika statsa (/account stats):
Koliko dugo igrate na LB-u: 5 god
Koliko dugo ste član foruma: 5 god
Vaše dosadašnje pozicije na zajednici: YM Lider,FBI lider i GSF lideer
Ocjenite svoje poznavanje servera: 10
Koristite li aktivno TeamSpeak: da,mod sam tu tkd :D
Prihvačate li suradnju sa ostalim adminima: Da,naravno
Što možemo očekivati od vas kao game admina: Pomagao bih novijim igracima tako sto bih im pokazivao sta trebaju radit,reconao na waru uvijek,i rijesavao citere i ove sto su protiv zakona :D
Imate li strpljenja pomagati igračima: Da,naravno,to mi je poenta i to mi je zanimljivo.
Opišite kako biste vi pomogli novome igraču: Pomogao bih mu tako što bi ga zaposlio,i šta god pita naravno dao bih mu odgovor,a nakon zaposljavanja ako ima level u organizaciju bih ga ubacio.
Zašto baš vi: Zato što mislim da u ovih 5 god otkako sam na ovoj zajednici mogao da dobijem priliku da budem admin,mada sam bio lider 3 puta i legenda 2 puta,nisam nahajpovan i nadrkan,postovao bih pravila i ne bih gledao na to da sam ja neka visa pozicija od nekog,nego bi se druzio sa svakim na srw kao što sam to i do sada.Ne bih iskoristavao poziciju,bio bih tu u kasne sate citere kicko dok ne dobijem lvl dva heh i onda laganica eventi i zabava.Sretno svima <3
Rashaa Cromwall,2014

Offline PsychoKid

• Evil is back : )
  • *
  • Reputacija: 1
« Odgovori #53 u: 11-07-2019, 13:53:44 »
Ime na serveru: James Whitey
Godine u RL: 23
Koliko dugo igrate na LB-u: Od otvorenja servera 2010 godine
Koliko dugo ste član foruma: Stari profil :25-08-2011 || Novi profil : 30-11-2018
Vaše dosadašnje pozicije na zajednici: Vise puta moderator raznih podforuma, 4 puta lider (YM,TT,GSF i VDM)
Koristite li aktivno TeamSpeak: Naravno
Što možemo očekivati od vas kao game admina: Prvenstveno fer i korektan odnos kako prema ostatku admin tima tako i prema svim igracima LB zajednice. Takodjer mozete ocekivati povecanu aktivnost i rad u skladu sa postojecim pravilima.
Imate li strpljenja pomagati igračima: Naravno.. Da nemam ne bi se prijavljivao za ovu poziciju
Opišite kako biste vi pomogli novome igraču: Prije svega upoznao bi ga sa najjvaznijim pravilima kako servera tako i foruma, kako da se registruje i napravi account na forumu i kako sve to funkcionise, sta god bi ga zanimalo dozvolio bi mu da me pita i davao bi mu najbolje moguce odgovore. Pokazao bi mu takodjer neke vazne lokacije na serveru i objasnio bi mu par stvari kako da se najbolje i najlakse uklopi u novu sredinu.
Zašto baš vi: Mislim da imam dovoljno kvalitete i iskustva i takodjer mislim da sam spreman za ovu poziciju iz razloga tog sto sam dovoljno dugo vremena proveo na ovom serveru tj od pocetka i prosao sam kroz razne situacije kako dobre tako i lose i shvatio sta se treba raditi a sta ne. Ako bi dobio poziciju admina odma bi se bacio na posao i vecinom kao lvl 1 admin vise se bazirao na dovodjenje novih clanova i na pomaganju kolegama i novim igracima. Aktivan sam clan kako ig tako i na forumu i ne bi dozvolio da mi i jedna stvar promakne. Aktivno bi radio na hvatanju cheat-era i slicnih kojima je u cilju da nastete igracima i zajednici. Sto se tice admin komandi znam ih gotovo sve tako da mi ne bi bilo potrebna neka prevelika obuka. Jako sam drustvena i pozitivna osoba i prilicno sam siguran da ne bi bilo nikakvih problema i svadja u timu. Sretno svima, to bi bilo ukratko od mene i neka bude fer i korektan odabir novih admina.

Offline RadeB

• www.los-balkan.com
  • *
  • Reputacija: 0
« Odgovori #54 u: 11-07-2019, 14:51:06 »
Ime na serveru:Rade_Bogdanic
Level na serveru:/
Slika statsa (/account stats):/
Godine u RL:20
Koliko dugo igrate na LB-u:6 godina
Koliko dugo ste član foruma:6 godina
Vaše dosadašnje pozicije na zajednici://
Ocjenite svoje poznavanje servera:10/10
Koristite li aktivno TeamSpeak:Ne
Prihvačate li suradnju sa ostalim adminima:Da
Što možemo očekivati od vas kao game admina:Aktivnost i suradnju
Imate li strpljenja pomagati igračima:Da
Opišite kako biste vi pomogli novome igraču:Prvo bi ga upoznao sa server pravilima i sve drugo sto ga zanima na serveru
Zašto baš vi:Zato sto igram dugo na ovom serveru i nisam imo priliku da budem admin da pomazem drugim igracima

Offline Cocaine

• Coca roca
  • *
  • Reputacija: -9
« Odgovori #55 u: 11-07-2019, 16:35:26 »
Ime na serveru: Mahir Cocaine
Level na serveru:
Koliko dugo igrate na LB-u: 3 god
Koliko dugo ste član foruma: 3 god
Vaše dosadašnje pozicije na zajednici: /
Ocjenite svoje poznavanje servera: 9
Koristite li aktivno TeamSpeak: DA
Prihvačate li suradnju sa ostalim adminima: Da
Što možemo očekivati od vas kao game admina: Aktivonost, pomaganje novim igracim, dobru suradnj sa ostalim adminima...
Imate li strpljenja pomagati igračima: Da
Opišite kako biste vi pomogli novome igraču: Pa za pocetak bi mu pokazao poslove,baze org. pravila, forum da napravi...
Zašto baš vi: Iskusan, aktivan,poslusan, znam frm uredjivat, pravila srvra itd... Sretno svima!

Mahir Cocaine[60]   xx   Vagos Gang    xx   El Diablo [4]   xx  THC OWNER

Offline ν є ѕ ρ υ c c ι .

• ISKLJUČEN
  • *
  • Reputacija: -99
« Odgovori #56 u: 11-07-2019, 20:12:07 »
Ime na serveru: Danijel_Vespucci
Level na serveru:
Godine u RL: 19
Koliko dugo igrate na LB-u: Od 2012
Koliko dugo ste član foruma: Od 2012
Vaše dosadašnje pozicije na zajednici: Mod, lider, admin
Ocjenite svoje poznavanje servera: 9.89 (prosli mod)
Koristite li aktivno TeamSpeak: Ne
Što možemo očekivati od vas kao game admina: Aktivnost, ozbiljnost, profesionalnost i social media advertising (fb/ig campaigns)
Opišite kako biste vi pomogli novome igraču: Poceo bih sa pravilima pa onda na kratko objasnio jobs i org.
Zašto baš vi: Jer vjerujem u sebe i svoje sposobnosti.

Offline Komadant

• Niko drolju nece da prosi niko loseg nece da hvali
  • *
  • Reputacija: -12
« Odgovori #57 u: 12-07-2019, 10:41:33 »
Ime na serveru: Eki Corleone
Level na serveru: ...
Slika statsa (/account stats): ...
Koliko dugo igrate na LB-u: 2011 godine sam prvi put krocio na LB.
Koliko dugo ste član foruma: od 2011 godine.Trenutni forum account od 19.01.2016
  • Yakuza Mafia Legend
  • Vittime Della Mafia leader
  • Vagos Gang leader (50+dana prije gasenja servera)
  • Moderator PDF Skola
  • Moderator PDF 25 vrucih pitanja
  • Moderator PDF Rasprava
  • Trenutno Moderaotr PDF K/P/M
Ocjenite svoje poznavanje servera: 8/10 jer nisam imao priliku upoznat se sa admin pozicijom i novim modom.
Koristite li aktivno TeamSpeak: Da bas aktivno
Prihvačate li suradnju sa ostalim adminima: Prihvatam
Što možemo očekivati od vas kao game admina: U doljnim pitanjima detaljno cu obrazloziti.Ovdje jednostavno - aktivnost,zalaganje,poslusnost ...
Imate li strpljenja pomagati igračima: Naravno
Opišite kako biste vi pomogli novome igraču:

Stalno bi gledao ko je level 1 i ne bi me zanimalo da li taj igrac trazi pomoc ili ne odmah bi dosao do njega.Prije svega upoznao bih se i kazao bi mu da na mene moze da racuna u bilo kojem trenutku i da cu dati sve od sebe da mu uljepsam igru.Prvo sto bih uradio je da bi mu pokazao sve najjintersantije lokacije na serveru (dok,organizacije,poslovi,event dvorana...).To bi ga prije svega zaintrigiralo da idalje ostane na server i da ostane da aktivno igra jer to bi mi bio cilj da se igrac udubi u igru i da sto duze ostane na server i postane jedan od aktivnijih igraca jer tako bi server napredovao a ne sa igracima koji ce doci do level 2 i odmah otici jer ne mogu da ukucaju komandu i dobiju pare.U sustini bi mu objasnio poentu servera i car igre da je fora biti lider da moze uz aktivnost doc i do admin pozicije.Kada bih vidjeo da igrac zeli da igra aktivno i da mu je server interesantan objasnio bi mu sva pravila i sve komande koje moze koristiti kao obican igrac.Pojasnio bi mu sve poslove i kazao koliko su plate gdje moze najbolje i najbrze da se zaradi i nek on sam izabere dje da se zaposli.Posle kada bih ga upoznao sa serverom zaposlio kupio mu neke osnovne stvari za igru pustio bih ga i otiso na reccon i gledao sta radi jedno 10 minuta samo da vidim krsi li neka pravila i radi li ono sto sam mu ja reko.Kada bih vidjeo da radi sve pravilno pustio bih da malo sam igra.Malo kasnije bih opet dosao do njega i pricao o organizacijama i sta je poenta istih.Malo o oruzju/drugs rankovi i jos par stvari.Znam da vam se ovo sve cini kao prazna prica i da svi mislite da nece ni 5% ovog uradit ali nije tako.Svakom novom igracu bih posvijetio pola sata do sat vremena zavis do njega koliko brzo kapira i koliko je upoznat sa serverom.

Zašto baš vi:

Moj tekst ce biti malo drugaciji od ostalih kandidata tako da bih volio sve da procitate.Prije svega zelim da znate da se ne prijavljujem za admina samo da bi moje ime pisalo kada igraci ukucaju /admins kao vecina.Meni nista ne znaci ocu li biti admin.Ja samo zelim pomoci ovom serveru na bilo koji nacin.A admin pozicija je najbolji moguci nacin gdje se mogu dokazati da stvarno zelim pomoci ovom serveru.Zelim vratiti neki stari sjaj ovom serveru da bude kao nekada ali jos puno bolje jer mi se update bas cini da moze vratiti onu staru car igre.Mogu reci da imam iskustva jer igram skoro 8 godina nisam imao priliku biti admin ali gledao sam ponasanje mnogo admina i kako pomazu igracima dosta puta sam volio biti svjedok pomaganja novom igracu stanem da pomognem adminu i to mi je bas interesantno mozete pogledati na pitanje iznan kako bih pomagao novom igracu.Zalagao bih za server mnogo.Slusao sve sto ostali admini kazu i pomagao svima ne samo igracima vec kolegama i liderima kao i na forum moderatorima.U sustini bio bih ona osoba odnosno onaj admin koga mozes pozvati u sred ponoci i doce ti pomoci.Necu vise da duzim jer ima mnogo kandidata i tesko vam je citati svaki tekst.Hvala!
Ako je igra rat zovite me komadante

Vagos Gang Leader
Yakuza Mafia Legend
Vittime Della Mafia Leader
Moderator 25 vrucih pitanja
Moderator Rasprava
Moderator Skola

Offline нαятєz

• Those who want respect, give respect.
  • *
« Odgovori #58 u: 12-07-2019, 11:53:42 »
Ime na serveru: Richard Anderson
Godine u RL: 18
Koliko dugo igrate na LB-u: Od 2012
Koliko dugo ste član foruma: Od 4.7.2012
Vaše dosadašnje pozicije na zajednici: Samo jednom lider
Ocjenite svoje poznavanje servera: 10/10
Koristite li aktivno TeamSpeak: Da
Što možemo očekivati od vas kao game admina: Aktivnost, dobar odnos sa igračima i s admin teamom
Imate li strpljenja pomagati igračima: Naravno, zato se i prijavljujem
Opišite kako biste vi pomogli novome igraču: Pomogao bih svim igračima, upoznao sa pravilima servera i foruma
Zašto baš vi: Nikad nisam imao priliku biti admin na ovom serveru.Pomagao bih igračima.Upoznat sam sa svim pravilima servera i foruma.Iskusan sam i bio bih aktivan.
RICHARD ANDERSON

2012

Offline Jopa.

• Nisam dobar bio
  • *
  • Reputacija: -118
« Odgovori #59 u: 12-07-2019, 12:40:47 »
Ime na serveru: Jopa Soprano
Level na serveru: 0
Slika statsa (/account stats): nemam
Koliko dugo igrate na LB-u: od 2012
Koliko dugo ste član foruma: od 2012
Vaše dosadašnje pozicije na zajednici: sve sam bio
Ocjenite svoje poznavanje servera: 0-10 [10 stare skripte]
Koristite li aktivno TeamSpeak: da
Prihvačate li suradnju sa ostalim adminima: da
Što možemo očekivati od vas kao game admina: rad red disciplina, trud, pomaganje, aktivnost, interes za poboljšanjem, fer i poštenu igru.
Imate li strpljenja pomagati igračima: da
Opišite kako biste vi pomogli novome igraču: objasnio bi mu kako funkcjonira server, pokazo bi mu polove koje noze radit, organizacije, pravila organizacija, postivanje lidera i vecih rankova. Postivanje administracije otd...
Zašto baš vi: pa jer sam kulturan, pun ideja, pun pozitivne energije, prijateljski nastrojen, društven, komukatovan, aktivan, poznajem ovaj posao,fer i pošten prema svima. Nebi duljio. Sretno!
Jopa Soprano.
2012-2019

Offline roger$

• -
  • *
  • Reputacija: -19
« Odgovori #60 u: 12-07-2019, 16:50:28 »
Ime na serveru: Tony_Rogers
Level na serveru: 0
Koliko dugo igrate na LB-u: Od 2013 s manjim prekidima.
Koliko dugo ste član foruma: Od 2013.
Vaše dosadašnje pozicije na zajednici: Lider - VDM .
Ocjenite svoje poznavanje servera: 10 / 10 .
Koristite li aktivno TeamSpeak: Da
Prihvačate li suradnju sa ostalim adminima: Prihvacam
Što možemo očekivati od vas kao game admina: Poptunu ozbiljnost i spremu u radu admina .
Imate li strpljenja pomagati igračima: Naravno .
Opišite kako biste vi pomogli novome igraču: Uveo bi ga u server , pojasnio bi mu pravila servera i organizacija na njemu , lokacije poslova i plaće u njima . Sistem servera i kako server funkcionira . I bio bi u stanju odgovoriti na bilo koje pitanje ili molbu igraca .
Zašto baš vi: Dugo sam clan ove zajednice , upoznat sam sa serverom i svime na njemu , imam iskustva i volje biti administrator na ovom serveru . Uvijek sam se prema adminima odnosio s postovanjem i divio sam se njihovoj ulozi i funkciji na serveru . Siguran sam ako mi pruzite sansu da postanem dio admin tima da cu tu duznost shvatiti ozbiljno , i da cu je izvrsavati aktivno i korektno .

Offline Bonjelli

• *
« Odgovori #61 u: 12-07-2019, 18:41:16 »
Ime na serveru:Tony Bonelli
Level na serveru:
Godine u RL:23
Koliko dugo igrate na LB-u:skoro od pocetka
Koliko dugo ste član foruma:8 ipo godina
Vaše dosadašnje pozicije na zajednici:par puta lider i par puta moderator
Ocjenite svoje poznavanje servera:8
Koristite li aktivno TeamSpeak:po potrebi
Prihvačate li suradnju sa ostalim adminima:da
Što možemo očekivati od vas kao game admina:mozete ocekivat trud, zalaganje, aktivnost i prije svega vjernost jer mi je ovo jjedini server na kojem igram i jedina igra koju aktivno igram.trudit cu se pomoc sta vise mogu dok server ne dodje na ono staro i dok opet ne bude najbolji na balkanu.
Imate li strpljenja pomagati igračima:da
Opišite kako biste vi pomogli novome igraču:upozna bi ga sa serverom i nacinom na koji server funkcionira, pokaza bi mu neke osnovne komande i takve stvari, ubacia bi ga u neku orgu jer svi znamo da bez dobre orge i warova nema nista
Zašto baš vi:dugo sam tu, nikad admin iman zelju probat i vidit kako je

Tony_Bonelli

Offline Kolinda ❤

• Sigurnost i povjerenje - LSPD
  • *
  • Reputacija: -61
« Odgovori #62 u: 12-07-2019, 19:50:34 »
Ime na serveru: Dominik Luxworth
Level na serveru: 1
Koliko dugo igrate na LB-u: Od 2011. godine.
Koliko dugo ste član foruma: Od 25.08.2012.
Vaše dosadašnje pozicije na zajednici: Lider i legenda PD, moderator predstavite se, global moderator, game admin, lider FBI, Beta tester
Što možemo očekivati od vas kao game admina: Možete očekivati zalaganje, trud i aktivnost na serveru. Pomaganje novim, ali i starim igračima u server nepoznanicama. Praćenje sumnjivih igrača. Održavanje zabave IG te rješavanje forum žalbi.
Imate li strpljenja pomagati igračima: Imam
Opišite kako biste vi pomogli novome igraču: Objasnio bih mu osnovne stvari na serveru i što mu je najpotrebnije za početak Los Balkan "karijere". Uputio bih ga do posla i objasnio određene komande i uloge na serveru. Objasnio bih mu da ako ima bilo kakvih pitanja, može slobodno poslati i porukom na forumu - rado ću mu odgovoriti.
Zašto baš vi: Aktivan sam član ove zajednice. Mislim da sam se pokazao u dobrom svjetlu kao Beta tester i lider i pokazao da ono što napišem u prijavi toga se i držim. Admin sam bio na Los Balkanu u 2 navrata, sveukupno 3 godine kao global admin. Upoznat sam sa pravilima i dužnostima game admina. Sretno svima!

David&#8482;

« Odgovori #63 u: 12-07-2019, 20:37:16 »
Ime na serveru: Ryan Carter
Level na serveru: 1.
Godine u RL: 17.
Koliko dugo igrate na LB-u: 2k12
Koliko dugo ste član foruma: 2k13/14, novi profil.
Vaše dosadašnje pozicije na zajednici: Lider YM, lider TT, lider GSF.
Što možemo očekivati od vas kao game admina: pa bio bi aktivan 4/5 h dnevno jer je raspust imam vremena na bacanje, davao bi evente redovno igracima da ne bi bilo dosadno na serveru, zezao bi se s igracima, pomagao bi novim kome bi zatrebala pomoc mogao bi mi se slobodno obratit.
Imate li strpljenja pomagati igračima: naravno.
Opišite kako biste vi pomogli novome igraču: Pa prvenstveno bi mu objasnio pravila, pa bi ga sproveo kroz sistem igre kako da se zaposli i slicno, pa naucio bi neke stvari neophodne za igru i tako..
Zašto baš vi:
Aktivan sam član Los Balkan Zajednice, u proslim izborima bio sam 2 puta u užem krugu za admina al nikako se nisam docepao te pozicije jos mi to fali ostalo sam sve prosao na ovom serveru, zna me dosta raje zna kakav sam da sam posten i slicno. Pomagao bi i liderima i kome bi god trebala pomoc, sretno svima !

Offline FEDERALNI AGENT ✿ zijo. ✿

• Fuad Ramon brat od Reufa Ramona
  • *
« Odgovori #64 u: 13-07-2019, 02:19:47 »
Ime na serveru: Zijad_Lopez
Level na serveru: //
Slika statsa (/account stats): //
Godine u RL: 23
Koliko dugo igrate na LB-u: Od 2014. godine
Koliko dugo ste član foruma: Od 2014. godine
Vaše dosadašnje pozicije na zajednici: Lider PD, GSF, BGF
Koristite li aktivno TeamSpeak: Da, naravno.
Što možemo očekivati od vas kao game admina: Trud, strpljivost, zalaganje.
Opišite kako biste vi pomogli novome igraču: Pomoći mu da se snađe na serveru jer ako ne zna kako stvari funkcionišu igrač brzo napusti server.
Zašto baš vi: Ukolikio želite iskusnog, odgovornog, kreativnog, pravednog, strpljivog, aktivnog admina onda sam ja, Zijad_Lopez, vaš čovjek.

Offline Zаngетsu

• geтsuga тensho
  • *
  • Reputacija: -51
« Odgovori #65 u: 13-07-2019, 23:01:19 »
Ime na serveru: Jurda Wizard
Level na serveru: ?
Slika statsa (/account stats): ?
Koliko dugo igrate na LB-u: 5 godina
Koliko dugo ste član foruma: isto tako
Vaše dosadašnje pozicije na zajednici: Mnogo toga ali od svega pd lider mi je najjaci
Ocjenite svoje poznavanje servera: Kad bi mogo da stavim 100 stavio bi 100
Koristite li aktivno TeamSpeak: Ne odvajam se
Prihvačate li suradnju sa ostalim adminima: Da , ako i oni prihvataju samnom
Što možemo očekivati od vas kao game admina: Redovno bananje igraca , uvodim oslobodjen rezim , familija me vise ne poznaje
Imate li strpljenja pomagati igračima: Imam ako imaju i oni da mene gledaju
Opišite kako biste vi pomogli novome igraču: Reko bi mu da mi procita biografiju da vidi cemer i jad koja me snasla u ovih 5 godina igranja , kakvi su igraci i admini , sta se krije iza laznog osmeha trinestogodisnjeg decaka . Onda po neka osnovna pravila tipa da ne veruje nikom , da gleda svoja posla ako ne zeli posle da ga svi mrze jer je on svoj nije deo nekog sistema , posle nece videti ni lidera ni admina niti nista kolko god da igra , onda tu i tamo neke lokacije organizacija i ostalih zezancija.
Zašto baš vi: To je pravo pitanje , mada na to pitanje stoji vise i odgovora . Kao sto je npr , samnom nema zezanja mada ima ali kad se radi poso radi se do kraja kako treba , ne okrecem nikom ledja , kazem ono sto imam radim ono sto radim , tu sam uvek kako treba a ne ko pola srwa udje cim vidi da su otvorene prijave za poziciju i u medjuvremenu da pljuju srw i sire ego , ja bi takve prevaspitao , a ne oterao kao ova dva lepotana koja sebe nazivaju headom .. Ako cemo tako da oteramo sve igrace i da nas boli levo jaje za sve  zivo i da guramo samo one kojima mozemo da manipulisemo onda ovaj srw nikad nece ni imati igraca . Mada kad je i imo .. Ovde ne pisam po sirotinji , nego iznosim surovu istinu , koju bi promenio kao admin . Pravi kandidat za admina valjda zna gde se trenutno nalazi , sta je oko njega , i sta mu je ciniti za kasnije . A ne da proserava pricu kako je aktivan , razume se u sve i svasta i da je bog i batina .

Offline Tomy

• *
« Odgovori #66 u: 14-07-2019, 12:03:26 »
Ime na serveru: Tomy Trance
Level na serveru: -
Slika statsa (/account stats): -
Godine u RL: 19
Koliko dugo igrate na LB-u: 8 godina
Koliko dugo ste član foruma: Član sam foruma od 16-03-2012
Vaše dosadašnje pozicije na zajednici: 1x lider LA, 2x lider Vagosa, 1x Game Admin te x puta moderator
Ocjenite svoje poznavanje servera: I više nego odlično
Koristite li aktivno TeamSpeak: Svakodnevno
Prihvačate li suradnju sa ostalim adminima: Prihvaćam.
Što možemo očekivati od vas kao game admina: Od mene kao igrača možete očekivat da ću bit aktivan i da necu pravit gluposti. Poštivat ću sve admine, od admin level 1 pa do 1338. Odazivat ću se na svaki report i pokušavat biti što više dostupniji igračima kako bi njima udovoljio igru. Ponekad bi zabavljao igrače, naravno ako bi bio admin level 2 ili više. Ne bih dopuštao vrijeđanje igrača ni pod koju cijenu. Reconao bih svakog sumnjivog igrača kako bi ga što prije mogao kazniti da ne uništava igru ostalim igračima.
Imate li strpljenja pomagati igračima: Uvijek, naravno. Već sam bio admin i dosta ljudi sam pomogao oko svih stvari.
Opišite kako biste vi pomogli novome igraču: Novom igraču bih pomogao tako kako bi ga provezao kroz grad i objasnio kako stvari funkcioniraju. Predložio bi mu da se registrira na forum kako bi mogao pratit sve obavijesti & najave za server i naravno da pročita kako server pravila tako i forum pravila, preporučio bih mu neke poslove koji su ajmo reći među boljima. Objasnio bih kako ući u organizaciju, kako kupiti sve dozvole i još puno drugih stvari.
Zašto baš vi: Zato jer mislim da donekle zaslužujem tu poziciju. Aktivan sam igrač, a mogu reći i iskusan. Proveo sam na ovom serveru dugih 8 godina i mislim da dovoljno poznajem svu adminstraciju a tako i server.  Mlad sam, željan novog iskustva, nisam bahat i tvrdoglav, i naravno imam strpljenja za sve stvari. Dnevno mogu odigrati minimalno 3 sata, a i do dugo u noć. Sretno svima!

ıllı LOS BALKAN MEMBER SINCE TOMY TRANCE 2011-2019
ıllı  ex. Harry Soprano
ıllı  ex. Mike Deadline
ıllı  ex. Chris Roswell
ıllı  ex. Josip Harper
ıllı  ex. Loza Aco

Offline Chelsea

• mariši me
  • *
  • Reputacija: -14
« Odgovori #67 u: 14-07-2019, 12:23:53 »
Ime na serveru: Tare Sixx
Koliko dugo igrate na LB-u: od 2011 godine
Koliko dugo ste član foruma: od 27.1.2012
1. Ballas lider x2
2. LCN lider
3. PD lider
4. Game Admin level 3- 2012 godina
Ocjenite svoje poznavanje servera: odavno igram tako da sam dosta dobro upoznat
Što možemo očekivati od vas kao game admina: Aktivno igranje, ogromnu dozu ozbiljnosti kao i u svim dosadasnjim pozicijama koje sam obavljao. Bio sam vec admin i dogurao sam do level 3 i onda sam radi svojih nekih razloga napustio poziciju.
Svi znaju da sam odgovoran i prije svega razuman.
Imate li strpljenja pomagati igračima: da
Opišite kako biste vi pomogli novome igraču: Upoznao bih ga sa pravilima servera, provozao kroz grad da mu pokazem najbitnije lokacije i kako sta funkcionise i pomogao finansijski ako budem mogao
Zašto baš vi: Iskusan, odgovoran i povjerljiv.
DelVecchio

Offline Žemskaroš

• ISKLJUČEN
  • *
  • Reputacija: -5
« Odgovori #68 u: 14-07-2019, 12:25:44 »
 Ime na serveru: Mick Corleone
Koliko dugo igrate na LB-u: sad ce 6 godina na srw
Koliko dugo ste član foruma: od 2014
Vaše dosadašnje pozicije na zajednici: just moderator
Koristite li aktivno TeamSpeak: ne
Što možemo očekivati od vas kao game admina: zalaganje za server, pomaganje ostalim igracima, odazivanje na svaki report, postovanje prema kolegama..
Imate li strpljenja pomagati igračima: uvjek
Opišite kako biste vi pomogli novome igraču: Pa evo, pošto znam sve na serveru, objasnio bih mu kako stoje stvari, pokazao bih mu citav server, pokazao bih mu organizacije, kako moze zaradjivati, kako da se koristi forumom, itd..
Zašto baš vi:
Mislim da imam iskustva na serveru, vec sam tu 6 godina i ja mislim da to nije uopce malo.. Bio sam moderator ovdje, znam sve o BBc-u, pomagao bih svim igracima, trudio bih se.. Admin board bih redovno pratio.Poštovao bih sve igrače na serveru, kao i kolege. Dosta dugo sam ovdje, a samo sam 2 puta mod bio, na serveru bih bio aktivan, prije sam znao visiti do 5-6 sati dnevno.. Zalagao bih se za server, itd..
Mislim da imam sve sto treba jedan admin imati, a to su volja, ambicija, zalaganje i trud.. Hvala na paznji, toliko od mene, sretno svima.

Offline Jensy

• *
  • Reputacija: 30
« Odgovori #69 u: 14-07-2019, 13:30:14 »
Ime na serveru: Eddie Brando
Level na serveru: 1
Koliko dugo igrate na LB-u: 4 godine
Koliko dugo ste član foruma: 4 godine
Game admin
Moderator x2
Što možemo očekivati od vas kao game admina: Maximalnu aktivnost i zalaganje za server. Reklamiranje i dovođenje novih igrača i težnju ka boljem gameplayu.
Imate li strpljenja pomagati igračima: Smatram da je strpljenje najvažnija osobina admina pa kao takva kod mene sigurno ne bih izostajala.
Opišite kako biste vi pomogli novome igraču: Ukoliko uvidim da preko komande /report ne dolaze pozivi za pomoć ili slični reportovi, provjerio bih preko komande /lvls broj i imena novih igrača. Pokušao bih se javiti svakom od njih sa namjerom da im pomognem. Jednog individualca bih podučio komandama i sistemu, dakle ne bih samo "mahinalno" odgovorio na njegovo pitanje i prešao na drugog igrača. Na taj način bih kod igrača probudio osjećaj zadovoljstva i naviku da se ne ustručava postaviti neko pitanje administratorima iz straha da ne dobije kaznu kao što se nekada zna desiti.
Zašto baš vi: Član sam ovog servera i foruma već duži niz godina što znači da sam upoznat sa sistemom i načinom funkcionisanja zajednice. Imam dosta prijatelja kojij su obnašali ovu dužnost i od njih sam mogao pokupiti neke stvari o tome kako biti bolji i pravedniji admin. Poštovao bih komandu /duty i nakon što bi ona bila upisana bio bih izrazito profesionalan i ponašao bih se kao uzoran admin. Sa druge strane komande ponašao bih se kao normalan igrač, kao svaki drugi. Šalio bih se sa ostalima, zabavljao se i radio slične stvari. Uz konsultaciju i pomoć viših admina bih organizirao razne evente. Pomagao bih im u nekim njihovim obavezama i davao neka svoja mišljenja i savjete. Svjestan sam da je čitera uvijek bilo i da će uvijek biti.

P&#7424;&#7456;&#7424;&#8482;

« Odgovori #70 u: 14-07-2019, 18:34:09 »
Ime na serveru: Pava Godlike
Godine u RL: 21
Koliko dugo igrate na LB-u: 2012-2019
Koliko dugo ste član foruma: 2012-2019
Vaše dosadašnje pozicije na zajednici: Lider x2, moderator x2, admin x2, gmod x2, 1x ''glavna ultra''
Ocjenite svoje poznavanje servera: 11/10
Koristite li aktivno TeamSpeak: Više ne, ako treba udjem i tjt.
Što možemo očekivati od vas kao game admina: Ozbiljnost, karakter i iskustvo na svim pozicijiama.
Opišite kako biste vi pomogli novome igraču: Objasnio ukratko sto ga zanjima, odvezo ga tamo gdje treba i pokazao mu sve. Bio bi tu za njega, nema se tu sta previse objasnjavat.
Zašto baš vi: Iskustvo je na prvom mjestu, rijetko ko ima vise iskustva od mene trenutno na ovom serveru. Aktivan i ozbiljan sam kao što svi znaju, imate razne prednosti sa time sto bi mene uzeli u team, poznajem svaki cit u dusu i znao bi ko sta zasto i kako citera te bi ga brzo i ulovio.

Offline Yirith.

• *
  • Reputacija: -3
« Odgovori #71 u: 14-07-2019, 22:55:38 »
Ime na serveru: Yirith Cruz
Koliko dugo igrate na LB-u: Od 2012. uz pauze
Koliko dugo ste član foruma: Od 6.9.2012.
Vaše dosadašnje pozicije na zajednici: Samo trenutna, moderator Čestitke
Ocjenite svoje poznavanje servera: 8/10
Koristite li aktivno TeamSpeak: Ne baš
Što možemo očekivati od vas kao game admina: Kao admin bih se trudio da pomognem svakom igraču što je više moguće, pružao bih zabavu igračima jer je to ono zbog čega i igraju. Držao bih se pravila, poštivao bi ih. Ne bih ulazio u nikakve bezvezne rasprave koje bi mogle dovesti do problema s ljudima na zajednici. Zalagao bih se tako da moj rad kao game admin bude prepoznat i ostane u sjećanju mnogim igračima. Poštivao bih sve igrače, pogotovo one koji su na većoj poziciji od mene. Maksimalno bih dao sve od sebe da ne bude nikakva žalba na mene, a kamoli opomena.
Imate li strpljenja pomagati igračima: Takvog sam duha i ponašanja da me nije lako raspizdit, a i uvijek sam voljan pomoći onome kome je to potrebno, što znači da imam.
Opišite kako biste vi pomogli novome igraču: Prvo bih pratio na tab listi jel ima koga level 1 i pokušao bih doći odmah do njega tako da ne mora on slati report, a ako pak to ne bih uspio onda bih pomoću admin poruke poslao da tko treba pomoć neka šalje report. Novom igraču na zajednici bih probao omogućiti čim više zaba od početka, tako da ne mora prvih nekoliko levela samo afkat da bi ušao u neku organizaciju i tek onda krenuo sa pravom igrom. Na početku bih se odma prepustio tom igraču, pokušao mu odgovoriti na sva pitanja i sve što ga zanima te bih mu pokazao oko servera. Čak i ako ne bi taj igrač postavljao neka pitanja, nametnuo bih mu se sa svojom pomoći kako ne bi otišao odmah sa servera misleći da je bezveze. Nadam se da bih kroz admin dužnost još više i bolje upoznao server kako bi novim, a i drugim igračima bio što veći izvor informacija.
Zašto baš vi: Iskreno, smatram se dovoljno zrelim i odgovornim za ovakvu poziciju. Prvenstveno se prijavljuem jer nikada nisam iskusio kako je biti na nekoj poziciji na ovoj zajednici, do nedavno, kad sam dobio moderatora. Vrlo sam znatiželjan i htio bih upoznati kompletan admin sistem koji bi kasnije koristio kako bi pomogao i osigurao zabavu čim više ljudi na ovoj zajednici. Po mojem statsu vidi se da nisam kažnjavan, osim taj jedan put, što je bilo greškom admina, no nema veze. Maksimalno se trudim poštivati pravila ove zajednice kako ne bih ostao zakinut za sudjelovanje u igri ili na forumu. Na ovoj zajednici sam bio prije 6 i kusur godina, ni sam ne vjerujem da je toliko prošlo, no oduvijek mi je bila želja postati dio admin teama. Imam objektivan pristup prema svim situacijama, trudim se postaviti u kožu drugih, da vidim kako je njima, tako bi postupao i na ovoj poziciji. Na početku bih pokušao saznati točno sve što smijem raditi, a što ne. Trudio bih se da svaki war reconam one koje prijavljuju na report, a sa time nemam problema jer imam poprilično dobro računalo. Kasnije ako bi dogurao do većeg levela, trudio bih se da neke stvari za koje se smatram sposobnim radim na svoju ruku, a za one u koje baš i nisam siguran bi uvijek tražio pomoć.

Offline Dario Kormanjec

• "Život je Slika u pokretu."
  • *
  • Reputacija: 36
« Odgovori #72 u: 14-07-2019, 23:40:14 »
Ime na serveru: Ime: Dario. Prezime: Kormanjec. Sveukupno: Dario_Kormanjec. Postoji ta mogućnost da vrlo lako netko prije mene izradi takozvani Server Račun, pod mojim imenom. Jasno, kada Server bude online. Netko se 'in game' tada i može predstavljati kao JA. Ali nema veze. Ja znam da na Los Balkanu uopće postoji samo jedan jedini Original Dario_Kormanjec budući da 'kopija' može biti na tisuće i tisuće. "Samo jedan je onaj način razmišljanja. Jedan Mozak. Jedna serija tog specifičnog čip-a. Kodnog naziva Dario_Kormanjec. Sve ostalo pod tim nazivom su kopije." (...) Ukratko, postoji mogućnost one krađe identiteta, da se tako izrazim. Izrekao sam samo jednu od potencijalno mogućih 'teza'. Unaprijed. Nadam se da nisam baš...baš toliko popularan. Ovo Vam piše Original, dakako...
Level na serveru: Eh, sada. Trenutno...0. level? Ako se dobro sjećam, zadnji puta kada sam bio 'in game' (Server), tada sam bio 13. level. Uh. Gdje baš brojka 'trinaest'. No, trenutni level na Serveru ne može apsolutno nitko odrediti. Znati. To isto ostaje jedna vrsta nepoznanice označene sa 'X'. Jer trenutno se svi nalazimo u "dimenziji između stvarnosti i mašte", ma koliko god nam to čudno zvučalo.
Slika statsa (/account stats): https://imgur.com/a/8yeJzqA. Evo ga. Pronašao sam ga. Barem mislim da se sve koliko toliko jasno vidi. Nemojte zamjeriti ali slika je rezolucije 800 x 600 (svga). Znači ~ 480000 piksela. Vrsta datoteke: JPEG (.jpg) ili PNG (.png).
Godine u RL: 29. Slovima pisano: dvadeset i devet, godina (13. veljače 1990.). Pa valjda nisam 'prestar' za ovu...za ovaj 'tip' virtualnog igranja. Eh, da. Gdje smo ono stali? Godine u RL. Da. Star sam otprilike deset tisuća i sedamsto četrdeset i tri dana! Lako su godine, u neku ruku i onaj relativan pojam.
Koliko dugo igrate na LB-u: Hm. Ne znam kako bih odgovorio na pitanje. Pa, ovako. Po prvi puta sam igrao na Vašem Serveru (Los Balkan Server) još 2013.-e godine. Ali tada na Računu od mlađeg brata. Ukratko, zamolio me da mu ja rješavam 'rute' u igri, pošto se to njemu nije baš dalo. Naravno, on mi je tada bio manje-više sve pokazao što se tiče Servera i dalje. Uputio me u poneka Pravila i tako dalje. Tako sam ja igrao i sama igra kao Server mi je postala veoma zanimljiva. Interesantna. Jasno. Sa njegovim Forum Računom nisam imao nikakve veze. Samo on sam! Ali sam zato 'rute' itekako volio voziti/raditi (mehaničar). (...) Otprilike, od 2014.-e pa sve do prvog kvartala 2018.-e godine - pauza. 'Mirovanje'. Tada se jednog dana sjetih' nečega. Skinem (download) igru GTA San Andreas .iso ( ~ full .iso). Normalno. Instaliram. Ali niti tomu nije kraj. Skinem (download) ja i multiplayer dodatak. Instaliram. Posjetim Los Balkan Forum. Registriram se, ovoga puta. Izrada Server Računa. Znači, ~ u ožujku, travnju prošle godine (...) Negdje nekako je došao taj Global Restart. Hard reset, kako već. Brisanje Forum Računa. Brisanje mojega prvog registriranog Forum Računa na Los Balkan Forumu. Brisanje. Uklanjanje. Kako da kažem. No, ne samo mojeg, već i mnogih drugih registriranih korisnika na Los Balkan Forumu. Zatim sam se ponovno (valjda morao) registrirao na Forum, pod svojim istim Imenom. Izrada 'novog' Računa. Datum registracije: 27. studenog 2018. (Informacije na Forumu), ako je uistinu tako. Na kraju krajeva, koliko dugo igram na LB-u - odgovor ne mogu sa nekom sigurnošću trenutno dati. Jer nisam nigdje 'bilježio', upisivao podatke. Znači, kojih sve dana (po datumima), te koliko po satima, minutama i sekundama sam ja uopće proveo 'in game'. Da sam kojim slučajem 'upisivao', tada bih mogao nekako...izračunati.
Koliko dugo ste član foruma: Opet još jedno od pitanja na koji ne znam kako da dam onaj, precizan odgovor. Pitanje. Dali se pod tim misli na samu aktivnost na Forumu kao 'vrijeme provedeno na Forumu' ili...nisam siguran. Pa, što se usko tiče mojega posljednjeg registriranog Računa na Los Balkan Forumu (znači, 27. studenog 2018.), statistika kaže pod ukupno vrijeme provedeno online: 7 dana, 16 sati i 18 minuta otprilike, upravo nakon 'slanja' Ove Prijave (...) Kako da se sada izrazim. Hm, u grubo rečeno...kao registrirani korisnik Los Balkan Foruma uopće sam dugo otprilike (samo trenutak)...15 i pol mjeseci ili jedna godina te 3 mjeseca i nekih 15-ak dana.
Vaše dosadašnje pozicije na zajednici: U redu. Lider od neke od organizacija na Serveru -  nisam bio. Naravno, vrijedi i za Admin poziciju - 0. Nikako. Nikada. Kao onaj običan igrač (civil; 'civil-gang' Org.) sam bio (po nekom default-u). Jasno. To 'okusimo' svi. Tko god izradi Server Račun/Profil. 'In game' sam bio zaposlen kao mehaničar ali i kao vozač autobusa, no taj podatak nije toliko važan. Nadalje. Bio sam u Organizaciji Police Department. Ujedno moja prva Organizacija, pod vodstvom Kristine_Reyes te Matt_Phillips (Lider-i). Općenito, maksimalnu 'poziciju' u Police Department-u sam imao iskusiti kao 'drugoplasirani' Officer. Imao sam prilike i postati te biti članom Yakuza Mafia Organizacije. Pod vodstvom, hm (trenutak)...Edo Cruz i Enes Smajlovic (Lider-i). Da. Rank 3 'Soldier' (tako, nešto) je bio moje, maksimalno postignuće. Ne smijem niti izostaviti Vagos Organizaciju gdje sam bio veoma, veoma kratko vrijeme. (Možda sam bio na jednom, dva war-a i kraj.) Jasno, kao prolazna 'žuta jedinica'. Za neki kraj moram spomenuti kako Moderator-om niti jednog Foruma/Pod-Foruma nisam imao prilike biti. Toliko. Idemo dalje (nakon pauze, jer ću 'dehidrirati')...
Ocjenite svoje poznavanje servera: Ako ćemo uistinu realno pa i objektivno onda bi to bila neka ocjena: 5,62/10. Jasno da ne mogu baš 100% znati od kojeg, kakvog materijala su građeni pojedini objekti na Serveru (kuće, trgovine, Banke i drugo) na primjer. Naravno, govorim o prošloj "verziji filma". Skripta*. No, još se pitam dali se pod pitanjem 'Ocjenite svoje poznavanje servera' misli i na poznavanje ljudi (igrača) ? Ja ipak mislim da sam za Mapu (Servera) dao solidnu ocjenu. Znači, mjesto, položaj baze Organizacija i tako dalje...
Koristite li aktivno TeamSpeak: Ne. Ne koristim tako što. Niti sam ikada koristio. Niti taj TeamSpeak uopće i planiram (aktivno) koristiti. Ikada. Moram vam reći da gotovo isto vrijedi i za te 'društvene mreže' tipa Facebook i Viber. Po tom pitanju, veliki 'X'. Jednostavno, nisam vam Moderna osoba. 'Budi zadovoljan onim koliko imaš.'
Prihvačate li suradnju sa ostalim adminima: Na neki način, ovo pitanje mi se sviđa. Hoćete sada iskreno?!!! Suradnja sa ostalim Adminima. Sve, sve ovisi. Sve varira. Unaprijed ne mogu gotovo ništa reći po tom pitanju. Ali da ću POŠTIVATI te hm...SLUŠATI znatno Više pozicije u Administraciji (ukoliko nekim čudom i ja sam dobijem, ostvarim poziciju Admina) kao što su Ado ili Pery na primjer, to je sasvim jasno - DA! Ukoliko su te poneke 'odluke' zaista ispravne. Važno je da te 'odluke' kao i razne 'odredišne točke' imaju SMISLA. Da pronađemo onaj, zajednički jezik kako se kaže. "Da se pronađemo na istoj valnoj duljini." Uzeti ću samo jedan od primjera (otprilike): Ado Bosnjak tvrdi da su 3+1=4. Ne. Ja tvrdim da su 2+2=4! Tko je sada u pravu?! - samo jedan od primjera. Kako god bilo. Što god bilo. PRAVILA su uvijek PRAVILA, barem za mene. 'Nepravilan parking - kick/area' (...) Uostalom, sve će Vrijeme Odlučiti. Pokazati. Pa i reći...jer protiv Vremena jednostavno - ne možemo.
Što možemo očekivati od vas kao game admina: Prvo. 'Ogromnu kao Svemir i vječnu kao Beskraj' - iznimno visoku, visoku ozbiljnost! Visoki stupanj. Koliku toliku PRAVEDNOST i RAVNOPRAVNOST. Visoki stupanj STROGOĆE (strogosti) ali da je u skladu, sa PRAVILIMA Servera (kazne za bilo kakvu vrstu psovanja, prekidanje/paljenje 'ruta', nepravilni/besmisleni Oglasi, nepravilan parking automobila npr. i drugo). Muško. Žensko. Mađar. Bosanac. Japanac. 14. godina. 21 godinu. 25 godina. - NEMA RAZLIKE! Ravnopravnost. Nema opraštanja za pogreške (ukoliko sam loše volje). Mogu oprostiti samo jednom za 'pogrešku' (ukoliko sam dobre volje). Pisana PRAVILA Servera postoje da se poštuju! Ispričajte me ali takve neke sam prirode. Imam svoje JA, kako se kaže. Autoritet. Tempo. Savršenstvo. Detalji*. Harmonija. (...) Zapravo, sve je relativno. Od mene očekujte sve i svašta. - Prethodno upućen, uhodan u Sistem Administracije. 'Softver Administracije'. Sami rad. Funkcioniranje 'zupčanika'. "Od male ose se rađa Stršljen."
Imate li strpljenja pomagati igračima: Hm. Općenito, strpljenja uvijek imam...u životu. ponekad manje. Ali ponekad i više. Jer da nemam strpljenja, neke od mojih fotografija uopće ne bi niti bile Fotografije. Životinja gušter je savršeni primjer. Da. Mislim...imam osjećaj da ću imati strpljenja pomagati igračima ali mnogo toga opet ovisi. Ukoliko će i taj drugi igrač (govorim u jednini) imati strpljenja i prema meni samom. Onoliko koliko mi razne okolnosti i dozvole. Onoliko koliko i psihički budem (bio) spreman. Onoliko koliko mi moj vlastiti, unutarnji JA i omogući. Pruži.  'Jer, nisu svi dani u životu uvijek jednaki. I ne smiju biti.' Ali i sama Volja je od presudne važnosti. Ne smijemo taj podatak izostaviti. Imati vremena*
Opišite kako biste vi pomogli novome igraču: Kako bih trebao pomoći novome igraču kada i ja Sam ne znam baš sve, u potpunosti? Ali pomogao bih mu u onom opsegu koliko ja znam. Umijem. Ovisno o tomu što 'novoga' igrača zanima. Interesira. Znate, ono osnovno. Klasično. Poslovi na Serveru. Banke. Onoliko koliko znam o Organizacijama na Serveru (mjesto, položaj i drugo). Onoliko koliko znam o 'chat-u'. Na primjer. Ako me 'novi' igrač pita: Što trebam upisati da bih... - i tako dalje. Znate na što mislim. Ali da pritom i ja Sam znam, naravno. Eh, da. Ja bih mu (govorim u jednini) malo pričao o kukcima, općenito. Možda nekoliko zanimljivih stvari. Posebice bih pridodao pažnju na ose i stršljenove/e. Pa bih vrlo vjerojatno prešao na kojekakve razne ličinke kukaca i tako. Sve to dok se vozimo (ja kao suvozač, jasno) u mehaničarskom vozilu dok 'novi' igrač slijedi crvene kockice na Mapi, pokušavajući svladati svoj prvi skill u poslu prethodno slušajući moje 'instrukcije' o kukcima. Nadam se da od tolikoga, mojeg silnog 'pametovanja' pa i 'filozofiranja' neće skrenuti vozilom sa pravog puta. Zatim bih mu rekao da pripazi na to gdje baca opuške od cigareta (Server) jer za to postoji uvijek predviđeno mjesto na ulicama Los Santos-a. Postoji opasnost od požara! Naravno, objasnio bih mu da se slučajno ne drogira. Znači, da ne pokušava koristiti 'NEDOPUŠTENA SREDSTVA' i drugo. Onda. Malo o Bontonu na Serveru. Znači, lijepom i uljudnom ponašanju u društvu. Bez psovanja, dakako. Rekao bih mu da (pokuša) zapamti sljedeću rečenicu, ona glasi: Bonton je skup pravila o lijepom i uljudnom ponašanju u društvu. Neka to ima na umu, uvijek. I tako. Ma, ja i 'novi' igrač/i mi se međusobno rezumijeli...snašli! Toliko, za sada. Ali, Svijet kukaca...eh, eh!
Zašto baš vi: 'Zato što sam ja upravo insekt (kukac)' po sistematici. Naime, Svijet vidim nešto drugačije nego što ga vide drugi ljudi. Stop! Šalim se, sada. Zašto baš ja? Mislim da ćete odgovor na to pitanje dobiti mojim radom pa i 'pjesničkim' djelima u samoj Administraciji ukoliko budem i primljen, naravno. Unatoč tomu što imam podosta godina u 'real life-u', mislim...ne da mislim nego i znam da nemam (igraćeg) iskustva kao Admin Los Balkana. Ali ću to iskustvo s vremenom i steći ukoliko budem i primljen. Nadam se da mi neće biti problem. Možda griješim? Važno je i to koliko se pridoda, posveti pažnje...volje, nečemu. Volje imam, naravno! U neku ruku ja i sam smatram da je upravo pozicija Admin-a podložna mojim godinama nego što bi to možda i bila pozicija Lidera neke od Organizacija. Jer riječ Admin me asocira na ozbiljnost, na prvom mjestu. Kao stariji igrač. Zatim, oko koje sve vidi i sve zna. Otprilike. Dosta igranja asocijacije. Nekako, sam sebe vidim tamo, na poziciji Admin-a. Na neki način. Opet samom sebi postavljam sljedeće pitanje: Zašto baš ja, kao Admin? RED. RAD. I DISCIPLINA na Serveru! Nova Era. Novo Poglavlje. Jer, riječ je riječ. Ali, djelo je djelo. "STRAH i VESELJE." Jer postoji samo jedan način kako bih se saznao, onaj 'sirovi' čvrsti odgovor. Iskušajte me. Čekam. (...) S vremenom. Kroz vrijeme. Vrijeme*

Što sada na kraju? Ajmo' sada karte na stol, kak' se kaže! Naime, znate Svi, jednako kao i ja Sam da tu poziciju Admin-a ja NEĆU dobiti. Ali barem je 'ovo' pisanje Prijave (iznad) za mene predstavljalo jednu vrstu Blagoslova, u jednom smislu (...) Slažem se da me je (možda ali ne i uvijek) vrlo teško za 'pročitati'. Razumjeti. Razumjeti moje kojekakve razne postupke. Znajte da za sve postoji LOGIKA. Možda se predstavljam takvim - kakvim. Općenito, neke stvari u životu radim upravo SUPROTNO od onoga što bi mnogima bilo normalno, ispravno. Ali čak i takvi 'načini' nekim čudom broje i pozitivne rezultate. Neobično, zar ne? Rizik? "Riskirati znači zakoračiti u drugu dimenziju".

Ako ništa drugo, Svi ćete se barem i to pošteno nasmijati 'ovoj', mojoj vrsti...pod-vrsti Prijave! Ukratko, od mene.  rofl:

Ose i gnijezdo u Ultra HD-u (2160p)

https://www.deviantart.com/dariokormanjec

"Luka Gracin je možda imao svoj tempo. Ritam. Ali se je izgubio u notama."

Offline benehud

• *
  • Reputacija: 3
« Odgovori #73 u: 15-07-2019, 10:48:13 »
Ime na serveru: Nemanja Stepanovic
Godine u RL: 24
Koliko dugo igrate na LB-u: 2011
Koliko dugo ste član foruma: 2011
Vaše dosadašnje pozicije na zajednici: Nista
Koristite li aktivno TeamSpeak: Ne, ali imam instaliran i mogu poceti
Što možemo očekivati od vas kao game admina: Sve sto admin pozicija zahteva, ozbiljnost u ozbiljnim situacijama, neozbiljnost kada je za to stvoren trenutak. Kreativnost, aktivnost to se podrazumeva.
Imate li strpljenja pomagati igračima: Naravno
Opišite kako biste vi pomogli novome igraču: Odgovorio bih svakom igracu na report,pomogao novim igracima da se uklope u server,objasnio i pokazao sam server, pomogao oko forum registarcije, i oko snalazenja. Starim igracima bih mogao ono sto zahtevaju , ne bas sve tipa da traze neke gluposti , ali ako im je stvarno potrebna pomoc admina, ja bih im pomogao na razne nacine.
Zašto baš vi: Cinjenica je da sam ozbiljan covek i da imam strpljenja za sve i svakog. Nisam neki klinac kome je pozicija izdrkavanje na ostale igrace, imam volju da se angazujem oko servera jer vidim da i sam vrh servera to pokusava , da vrati server u normali. Mislim da mogu da dokazem u koliko budem bio admin da jednostavno ispunjavam sve kriterijume, naravno ako ne budu birani admini po tome ko je kome dobar prijatelj, nego ko je koliko na serveru,mnogo igraca se vratilo sto igraju od samog pocetka, ja sam donekle pratio pocetak jer je moj burazer igrao tad, a ja sam se malo kasnije prikljucio.