Autor Tema: Prijave za lidera Grove Street  (Posjeta: 638 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Hazard The Boy

Prijave za lidera Grove Street
« u: 03-05-2019, 21:16:27 »
Otvorene prijave za lidere Grove Street. Formulare možete pronaći u ovoj temi. Sretno svima!
« Zadnja izmjena: 03-05-2019, 22:10:42 od krdυl »

Offline _a.мιyαgι_

• *
  • Reputacija: -106
  • Spol: Muški
Odg: Prijave za lidere Grove Street
« Odgovori #1 u: 03-05-2019, 21:58:01 »
Ime na serveru: Alex Miyagi
Level na serveru: 71
Slika statsa (/account stats): https://imgur.com/a/cszXHY8
Godine u RL: 15
Koristite li TeamSpeak / Discord: Discord
Koliko dugo igrate na LB-u: 5 Godina
Koliko dugo ste član foruma: 5 Godina
Upoznati ste sa pravilima ?: Da
Iskustva sa liderstvom: Yakuza Leader, Vagos x2 Leader.
Iskustva sa moderiranjem na SMF-u: Leader Board x3, Glazba Mod x2, Admin Board, Marketing Team.
Ukratko nam se opišite: Zovem se Dino, dolazim iz BiH, imam 15 godina. Volim se zezati.
Zašto baš vi: Dovoljno imam iskustva oko Liderstva, bio sam lider 3x i uvijek sam imao Organizaciju na Full. Trudio sam se uvijek da organizacija bude Aktivna i da svim članovima bude dobro u Organizaciji. Na svakog člana bi gledao isto. Rankove nebi dijelio svima gledao bi aktivnost i pokušao nešto napraviti od Organizacije. GSF je možda u najlošijem stanju trenutno na srw, Treba lider aktivan koji će podići organizaciji, Spreman sam da pomognem koliko toliko. Server trenutno nije u baš najboljem stanju ali pokušao bi da dovedem bar nekoliko aktivni članova koji će biti tu da možemo nešto napraviti i zabaviti se na serveru. Kada bi dobio Lidera normalno da bi popravio svoju aktivnost i pokušao da napravim nešto od Organizacije. Sretno Svima.

NODY CANNABIS [1] ıllı BALLAS GANG ıllı HOOD RAT [1]

Game Admin
Sport & Glazba Moderator [x2]
Marketing Team Moderator
Ex. Yakuza & Vagos Gang leader [x2]

Offline Los Balkan | Falcone

• *
  • Reputacija: -29
  • Spol: Muški
Odg: Prijave za lidere Grove Street
« Odgovori #2 u: 03-05-2019, 22:06:40 »
Ime na serveru: Kerim_Sanchez
Level na serveru: 29
Slika statsa (/account stats): https://imgur.com/ZlqIRd1 a evo od prije par dana https://imgur.com/f4lZA3T
Godine u RL: 18
Koristite li TeamSpeak / Discord: TS
Koliko dugo igrate na LB-u: 8 godina
Koliko dugo ste član foruma: 8 godina
Upoznati ste sa pravilima ?: Da
Iskustva sa liderstvom: VIše puta lider
Iskustva sa moderiranjem na SMF-u: Nikakav problem mi nece predstavljati.
Ukratko nam se opišite: Ma zna me gotov pa svi, volim se zezati,organizovan,siguran, s vremena na vrijeme i strog. Završavam školu ove godine i eto..
Zašto baš vi: Organizacija je u čistom padu, lidere je imala prejake, Kako Tom tako i Don zbog kojih sam i ostao tu do danas .. No stanje kakvo je takvo,nema ni igrača te teško je napuniti organizaciju ,jer je svako pod nekom pozicijom negdje.. Ne mogu ništa osim truda i zalaganja obećati koje ste već navikli od mene,jer i Tom koji ima iskustva previše nije mogao dosta toga, .. Sa trenutnim liderom sam u jako dobroj komunikaciji i odnosu te mislim da bi dobro sudjelovali.. Iskustva imam i previše ,također i vremena, a kao član koji je dugo vremena tu mislim da sam dosta sposoban da pomognem Donu. Iz organizacije sam izasao prije dva sata zbog ne aktivnosti clanova i igraca koju bi lako promijenio..