Autor Tema: Prijave za lidere Hitman Agency  (Posjeta: 1357 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Online Bosnjakenzi.

• Why so serious?
  • *
  • Reputacija: -73
Prijave za lidere Hitman Agency
« u: 01-05-2019, 19:49:04 »
Otvorene prijave za lidere Hitman Agency-a. Formulare možete pronaći u ovoj temi. Sretno svima!
« Zadnja izmjena: 01-05-2019, 23:14:10 od Bosnjakenzi. »

Offline ↤ لą×Ỗภ ↦

• *
  • Reputacija: -104
  • Spol: Muški
Odg: Prijave za lidera Hitman Agency
« Odgovori #1 u: 01-05-2019, 20:49:40 »
Ime na serveru:Vicente Anderson
Level na serveru: 55
Slika statsa (/account stats):  ~Account Stats~
Godine u RL: 15
Koristite li TeamSpeak / Discord: Discord
Koliko dugo igrate na LB-u: 4god
Koliko dugo ste član foruma:3god (ovo novi profil)
Upoznati ste sa pravilima ?: Da
Iskustva sa liderstvom: Nisam imao priliku biti lider.
Iskustva sa moderiranjem na SMF-u: Nisam bio Moderator :(
Ukratko nam se opišite: Jako sam aktivan član ove organizacije. Mirna sam i staložena osoba, ozbiljan sam i marljiv, volim raditi i sve što pripada dobrom lideru.
Zašto baš vi:
Prvenstevno sam jako aktivan član, trudim se za organizaciju i volim ovu organizaciju.  U HA organizaciji sam 3+ mjeseca i mogu slobodno reći da u ova 3 Mjeseca sam se najviše zalagao i trudio. Vidim da je organizacija propala pa bih pokušao da je dignem kako mogu naravno, HA orga to ne zaslužuje. Kao Lider bih se trudio ko i sada što se trudim, dobro bih vodio organizaciju. U HA bi vladao mir i stalož, svi su mi članovi isti te nema guranja nekoga i nešto. Davao bih maksimalno od sebe naravno, vodio bih racije i zabavljao članove koliko mogu. Imam dosta slobodnog vremena, te mogu da budem dosta aktivan. Bio bih pošten i korektan Lider, ne bih pravio probleme i dobre bih izvještaje imao.
Sve se to može dokazati ukoliko bih dobio priliku da vodim ovu organizaciju, jako sam pošten, nasmijan i pozitivan lik. Uvijek sam tu za šalu, ali kada se radi o organizaciji jako sam ozbiljan.

Da ne dužim sa ovim, sretno svima na prijavama.
« Zadnja izmjena: 01-05-2019, 20:58:31 od vιcenтe™ »
Roleks

brate mislim da si previse drkao pa ono malo sperme sto se prolilo po ekranu je poprimilo drugu pigmentaciju

Offline |hα| rєdžα

• *
  • Reputacija: 8
« Odgovori #2 u: 01-05-2019, 21:49:56 »
Ime na serveru: John White
Level na serveru: 56
Slika statsa (/account stats):Statistike ~ John White
Godine u RL: 15
Koristite li TeamSpeak / Discord: TS
Koliko dugo igrate na LB-u: od 2012.god.
Koliko dugo ste član foruma: od 2015.god (novi profil)
Upoznati ste sa pravilima ?: Da
Iskustva sa liderstvom: Imam iskustva.
Iskustva sa moderiranjem na SMF-u: /
Ukratko nam se opišite: Ozbiljan, ljubazan, vrijedan, volim raditi oko organizacije,itd..
Zašto baš vi:  Pa u ovu organizaciju sam ušao od otvorenja servera, tačnije od 01.12.2018 s namjerom da dodjem do lidera. HA mi je jedna od najomiljenih organizacija, i zbog toga sam nju odabrao. U organizaciji sam se trudio, radio, punio sef, bio redovan na prozivanjima, racijama,itd.. Što se tiče moga rada bivši lideri su to vidjeli te mi dali šansu da budem njihova desna ruka - PL. Što se tiče rada na forumu, to mi ne bih predstavljalo nikakav problem, jer sam upoznat sa BBC kodovima i sa ostalim. Kada bih dobio priliku da vodim ovu organizaciju, davao bih redovne racije, i razne aktivnosti da članovima uljepšam igru. Takodjer, i što se tiče odnosa, sa svim članovima sam u extra odnosima, te to ne bi predstavljalo nikakav problem. To je to, ne bih da pišem roman, uglavnom bi opravdao ovu poziciju. Sretno svima.
« Zadnja izmjena: 01-05-2019, 21:51:21 od |hα| rєdžα »
@ JOHN WHITE

2012

Offline Johnson.♔

• *
  • Reputacija: -27
« Odgovori #3 u: 01-05-2019, 23:01:22 »
Ime na serveru: Tery Johnson
Level na serveru: 56
Slika statsa (/account stats): /Account stats
Godine u RL: 19
Koristite li TeamSpeak / Discord: Koristim TS.
Koliko dugo igrate na LB-u: 7 godina.
Koliko dugo ste član foruma: 7 godina.
Upoznati ste sa pravilima ?: Jesam.
Iskustva sa liderstvom: Do sada nisam imao prilike da budem.
Iskustva sa moderiranjem na SMF-u: Imam iskustva.
Ukratko nam se opišite: Zovem se Adel imam 19 godina, nisam toliko strog, ali po potrebi znam da budem. Iskren, pažljiv, precizan i odgovoran.
Zašto baš vi:
  • Zbog toga sto sam proveo vec dugo vremena u ovoj organizaciji, od samog otvorenja servera sam tu. Prosao sam za to vrijeme sve i svasta, zajedno sa liderima i ostalim kolegama. Doveo sam par igraca koji su ostali, i dalje su tu uzorni clanovi. Trenutno zavrsava cetvrti razred srednje skole, dalje ne idem za sad, tako da cu imati dosta vremena da se posvetim ovome. Takođe prije GRa sam vise put dolazio do vece pozicije u HA, ali nisam imao prilike da vladam njom, tj. da dođem do pozicije lidera. Ovaj put sam dosao do pozicije PodLidera sa svojim trudom i zalaganjem za ovu organizaciju. Za sve ovo vrijeme provedeno u HA, nikada nisam odustao od svog cilja, od zelje da dođem do pozicije lidera. Od samog pocetka sam bio u dobrim odnosima sa svim clanovima, liderima pogotovo. Nisam onaj koji gura RL frendove na poziciju, za mene je svaki clan ove organizacije isti. Svaki clan koji se trudi, zalaze za ovu organizaciju, koji radi ono sto mu je posao i ne krsi pravila ove organizacije uvijek ce dobiti nagradu koju on zeli. Redovno pratim forum, nikada ne bih zapustio pdf ove organizacije. Sa kolegom tj. sa drugim liderom cu stalno biti u kontaktu tako da cemo odluke donositi zajedno. Volim zabavljati clanove to znaju i mogu potvrditi svi u organizaciji, lider sam HASS tima i redovno dajem clanovima razne evente, takođe i nagrade pobjednicima. Vodio bih ovu organizaciju do kraja, jer ja nikada ne odustajem od svog cilja. Redovno bih davao racije i tako zabavljao svoje clanove. Takođe imam i neke planove i promjene za ovu organizaciju. Za kraj, vjerujem da cemo se svi dobro slagati kao sto smo i proslih 5 mjeseci provedenih u HA. Nadam se da ce vladati mir, da nece biti nesuglasica i svađa kako među clanovima, tako i sa nama sto smo navecim pozicijama. Zelim jos jednom da se zahvalim unaprijed, i sretno svima na prijavama.
« Zadnja izmjena: 01-05-2019, 23:04:02 od Johnson.♔ »

Tery Johnson[56] ıllı Hitman Agency ıllı Director[6]

Hitman Agency member since: 12.12.2018 ● 

Los Balkan member since: 14.05.2012 ●

Online Sanchezz.

• www.los-balkan.com
  • *
  • Reputacija: 32
Odg: Prijave za lidere Hitman Agency
« Odgovori #4 u: 02-05-2019, 22:44:33 »
Lock.