Autor Tema: [INFO] Kako je nekad bilo  (Posjeta: 1088 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Zаngетsu

• geтsuga тensho
  • *
  • Reputacija: -51
  • Spol: Muški
[INFO] Kako je nekad bilo
« u: 27-04-2019, 16:16:14 »
Svrha teme jeste da ovde razmenjujete vasa prva iskustva na ovom srwu , kako ste dosli vasa ocekivanja , sta vas je zadrzalo na srwu , sta se promenilo i tako i tako ... Ukratko pisete , ne trazi se od vas neka biografija / roman nadam se da sam vam fino obljasnio.

Pravila za ovu temu nece biti nesto posebno ,
Imajte na umu - Spam / svadje / offtopic i slicno se kaznjava i uz to brise sam post.
« Zadnja izmjena: 22-05-2019, 14:39:51 od Zаngетsu »

Offline ghaŁe ♥

• Bio jednom jedan Los Balkan !
  • *
  • Reputacija: -6
Odg: [INFO] Kako je nekad bilo
« Odgovori #1 u: 27-04-2019, 17:37:35 »
Doveli me drugovi iz osnovne, sadasnji Matt Philips i Falcone Scaleta koji ne igra. Zadrzala me raja i zabava koja je tada vladala. Brate cini se nolajferski al' jedva sam cekao doci kuci i igrati sampa uci na ts i zajebavati se s rajom.
Promijenilo se sve, nazalost na gore, ali sta je tu je. Treba razmisljati da je igrica ostarila i dosta volje za igrom je izgbuljeno i eto. Odlazkom Thea server je lagano krenuo ka dole, pa ode Named, Prekra nesto podigao i evo opet se sve sjebalo. Definitivno nije trebalo davati one nagrade kada su se dijelile jer su one i rasturile server.
Ne igram vec 4 mjeseca udjem nekad login da obnovim samo. U arei sam evo 4 mjeseca jos nisam izaso haha.
Nazalost mislim da je ovo kraj Los Balkana mada se nadam da griješim, bilo je lijepo dok je trajalo. Zahvaljujuci LBu sam upoznao dosta prijatelja, osoba i bome se nauzivao tokom igre.
Nadam se da ce se stanje popraviti pa da se vratim igranju
« Zadnja izmjena: 27-04-2019, 17:38:55 od ghaŁe ♥ »
Ghale Diablo Grove Street Legend [7]

ex John Connor & Mema Depay
ex Grove Street Leader x2
ex Ballas Gang Legend
ghale aka bog

2013-2019

Offline Dario Kormanjec

• "Život je Slika u pokretu."
  • *
  • Reputacija: 36
« Odgovori #2 u: 11-05-2019, 16:54:18 »
Ovako. Ne znam kako bih počeo. Po prvi puta sam čuo za ovaj igrači Server još daleke 2013.-e, 2014.-e godine. Tada sam ja (Dario K.) prvi puta sjeo i počeo igrati pa igrati. Imao sam 23 godine otprilike. Glavni krivac ta TO je moj mlađi brat Matej. On je imao 16...17 godina. U početku me je nagovarao da bar probam. Da igram. Da mu radim 'rute' (skill) i tako dalje. Pošto se njemu baš i nije dalo raditi 'rute' u igri. Kao, on će mi sve pokazati. Sve. Kako. Što. Gdje. Ja razmišljam pa razmišljam. Hoću. Neću. Hoću. Neću. Ipak sam se odlučio da pokušam. Probam. I tako sam nekako počeo igrati. I igrati. Pošto sam tada (2013./2014.) igrao na Server računu od mlađeg brata, morao sam paziti što, gdje i kako radim, ako razumijete.  :D Na neki način, objašnjavao mi je što smijem, što ne smijem i tako. Na primjer, ako ga je netko trebao 'in game' u vezi nečega i slično, morao sam zvati brata da preuzme igranje. U početku sam mu prvenstveno samo nabijao 'skill' u poslu. Naravno, plaće u banci ne smijemo izostaviti! Priznajem. Meni je sve to skupa bilo sve zanimljivije i zanimljivije unatoč tomu što sam se pomalo osjećao i djetinjasto. Pa što onda? Kao da ne igraju nešto stariji igrači. - Sam sebi sam rekao. Sjećam se da je tada Server, tih godina doslovno vrvio od igrača. Primjer. Znao sam igrati i u nešto kasnim satima (rute). Neću lagati ali je bilo oko 23 sata (Server) jednom prilikom. Ne sjećam se točno koji je to bio dan. Ali mislim da je bio utorak u pitanju. Broj igrača: čak 154! Te brojke se i to dobro sjećam. Da. Kako se ne bih sjećao tadašnjeg Vlasnika - Theodor_Luxworth...tako nešto. Nemojte me držati za riječ. I još ponekih drugih ličnosti. (...) Onda. Kako je brat ušao u organizacije Ballas te nešto kasnije i FB-i, ja sam na njegovom Računu sve manje i manje igrao. Ipak. Razumijem. U pitanju je organizacija sada. Nije više onaj 'slobodni način' civil bio u pitanju. Nisam rekao da mi je on bio veoma zahvalan na tomu što sam mu na Serveru zaradio mnoge, mnoge plaće (virtualni dolari) uz 1000-iti 'skill'. Da. On je zaista imao mnoge koristi od mene. Pored toga, ja sam isto mogao igrati.  :) Da bi došlo vrijeme, taj period kada je brat prestao sa igranjem, nakon što je svoj Server račun 'prodao' jednom prijatelju u 'real life-u' i tako dalje. Ja sam rekao. Njegov Račun - njegova volja što će on njime. U trenutku kada je on 'prodao' svoj Račun, bio je u FB-i organizaciji. Kao pod - lider. Imao je dosta para na svojem računu, u banci. Imao je i neki biznis. E sada, što su se on i prijatelj dogovarali oko toga, to ja ne moram znati. (...) Konačno. Prvi kvartal 2018. godina. Ja se ponovno odlučim vratiti tom Serveru. Za neko čudo, skinem instalaciju GTA San Andreas (full .iso) plus San Andreas MP dodatak. Pravim. Registriram se na Forum. Ovoga puta pod svojim, vlastitim ID-om. Vrlo dobro se sjećajući PRAVILA, komandi...od mnogo prije. Igrao. Igram. Moja prva organizacija postaje upravo Police Department. Zapravo, želja mi je i bila ona sama. Ući u nju. Ali, nisam dalje dogurao od ranka 2 - Officir. Jednostavno, ja sam nisam htio. Ali sam itekako volio dostavljati materijale (burrito). U periodu kada sam bio po prvi puta u P.D-u, pod vodstvom lidera Matt_Phillips te nešto kasnije i lideric-e Kristina_Forsberg, uspio sam 'natući' ~ 1500 dostava. Volio sam i 'krasti' drogu i materijale od drugih organizacija: raid mats/drugs. Posebice sam iskorištavao vrijeme! Ujutro, ranije. Kada mnogi spavaju. Kada je nešto manji broj igrača na Serveru. Ja, skok u 'maricu' (vozilo). Ukucam: 'raid mats...drugs' te idem nekim redom. Sve od Yakuza Mafia pa do LA, ha-haa  :nindza: . 'Pljačkam'. Te pišem za nedjeljni izvještaj, prethodno strpljivo čekajući kada će netko od lidera unlock temu. (...) No, okušao sam se i u nekoliko Deathmatch (DM) organizacijama. Prva je bila upravo Yakuza Mafia. Dobar 'skin'! Posebice onaj koji ima jedinica. Pod vodstvom lidera Edo_Cruz i Enes_Smajlovic, za neko čudo sam uspio doći i na brojku 3: Soldier. Nažalost, po war-ovima sam bio znatno, znatno slabija karika, prije svega. Što mogu. Ne koristim se tim vašim...C-bug-om, kako već. Ali, u Yakuzi sveukupno gledano, nije uopće bilo loše. Ne mogu reći. Zatim sam na vrlo, vrlo kratko bio i u Vagos Gang-sima. Možda sam bio na jednom...dva war-a i gotovo. Shvatio sam da 'to' nije za mene, manje-više. Možda mi nešto bolje leži 'tazz' u ruci nego deagle? Tko zna. Negdje između, kako da kažem je uslijedio i taj HARD RESET (Global r.) koji je sa sobom donio brojne '???'... (...) Sada. 2019. godina. Igram. Povremeno. Tu i tamo. Uđem. Na kratko. Ovisi. Kao civil, naravno. Pokoja 'ruta'. Za organizacije nemam volje. Pa i vremena! Postoje brojne obaveze u stvarnosti. Mnogo toga. Ali, pronađem vremena da 'uletim'...na neko vrijeme. 'In game'. Za kraj: tko zna, možda bih se zaista snašao u Administraciji. Možda. Jednom...da i 'to' pokušam. (Ali me se onda pazite. Svi!)  :)     

Ose i gnijezdo u Ultra HD-u (2160p)

https://www.deviantart.com/dariokormanjec

"Luka Gracin je možda imao svoj tempo. Ritam. Ali se je izgubio u notama."

Offline Marciツ

• www.los-balkan.com
  • *
  • Reputacija: -1
« Odgovori #3 u: 11-05-2019, 17:20:10 »
Pa malo je smjesno ali kad sam doso na server bio sm neki 5 Level i jako sam htio neki auto... U tom slučaju bio je to Merit, rekao mi je ja mislim da se zvao Amer Mujkic.. Lik mi je reko da mu transferam 50 k i on ce mi ostavit auto kod spawna, tocnije auto ce biti moj... Ja mu transferam i on mi kaze da ce me sutra auto cekat ispred spawna... Ja sav sretan i kazem bratu da pogleda jel ima auta ispred spawna. On mi kaže da nema, ja sam bio skroz zbediran, tužan, ljut... Moj brat dođe, iza one spawn pumpe uzme bazuku i raznije auto hahaha, kaže mi kasnije da je riješen problem... Ja ga pitam kako misliš riješen? On kaže, raznesen auto, ja poceo crkavat... (Tada još nisam znao da se auto može respawnat) i to me zadržalo na serveru. :)
« Zadnja izmjena: 11-05-2019, 17:23:07 od Marciツ »

Offline Žemskaroš

• ISKLJUČEN
  • *
  • Reputacija: -5
« Odgovori #4 u: 15-05-2019, 12:31:55 »
Dovea me frend, bilo mi dosadno, vidio njeg da igra, meni se igralo i tako.. Poceo ograt botina sta da van kazem.. Nista nisan zna voza auta pravia nered tamo vamo prva orga lcn ja msm bilo mocno i tako

Offline ʏᴏᴜɴɢ ᴋɪɴɢ

• Bring The Noise #FreeDemBoyz
  • *
  • Reputacija: -41
« Odgovori #5 u: 15-05-2019, 14:46:55 »
Ma to je vrijeme bolan kad je glavna stvar bila nac otkljucanog sultana, nabavit emku i rokacit po gradu. A glavna stvar je bila uzet kamion il avion pa se kamikazirat na PD...

BRIAN CLAUSON ıllı YAKUZA MAFIA ıllı #FREEDEMBOYZ

LOS BALKAN MEMBER SINCE 10.03.2011
ex. VDM LIDER MEMBER SINCE 16.11.2016

"So let the light guide you way.. Hold every memory as it go.
And every road you take will always lead you home!"
Tribute to Paul Walker (1973 - 2013)

Offline Žemskaroš

• ISKLJUČEN
  • *
  • Reputacija: -5
« Odgovori #6 u: 15-05-2019, 20:47:21 »
Ma to je vrijeme bolan kad je glavna stvar bila nac otkljucanog sultana, nabavit emku i rokacit po gradu. A glavna stvar je bila uzet kamion il avion pa se kamikazirat na PD...
Glavna stvar nac otkljucanog sulju, a glavna stvar bila uzet kamion brao😂

Offline !ℓв! נαкє

• U wot m8?
  • *
  • Reputacija: 0
« Odgovori #7 u: 19-05-2019, 13:19:09 »
Igrao sam u periodu od 2010 do 2012 a na server me je doveo tadasnji Aron Rolden (sada je Foxline, igrao je prije 2-3 godine). Dolazio kod njega stalno i malo pomalo me navukao. To je bilo jos vrijeme prije GR-a dok su igrali (znam za neke da ne igraju a za ostale ne) Mate Kamikazza i imao je onu malu kucu tocnije kolibu iznad BGF baze i navodno je bila najpozeljnija kuca na serveru u to vrijeme, Leo Infernal sto je bio u Hitmanim, bio admin i imao vilu kraj Yakuza baze, Curtis Wright, Frank Friday - najbolji lider GSF-a, Luke Andreas - najbolji lider YM-a (ujedno prva org. u kojoj sam bio), Dmitri Makarov - najbolji admin ikad, Taylor Skills - brutalan GFX-er i Hitman i naravno Batta_Zivac (opcenito bog tadasnjeg LB-a). Vrijeme prastarog doka i jednostavno vremena na serveru su tada bila jednostavnija sto se tice svega a najvise happy houra od 18h od 19h i placa je stizala svako 15 minuta. Doduse tada sam bio mladji i imao vise vremena se oko tog zafrkavat a sad poslie GR-a i brojnih updatea kroz koje je Los Balkan prosao izgubio sam volju. Jesam se vratio 2016 i bio u Ballasim al`i to mi je dodijalo. Sada ponekad listam forum i gledam sta se dogadja na serveru ali ne igram.

Ain't nuthin' but a "G" thang, baby!

Offline 𝒟𝒪𝒩

• "NE VJERUJEM NIKOM"
  • *
  • Reputacija: -36
« Odgovori #8 u: 22-05-2019, 13:37:43 »
Počeo sam igrati nekada krajem 2013 godine, na server su me doveli Buljubasic i Kemba Raskoljnikov(tada je imao drugi nick)..Prva orga kako se sjecam mi je bila VDM, polako sam se navukao .... To vrijeme je bilo super prije svega raja na nivou...Pucačina na doku, sultan DM i te stvari,extra bilo. Nadam se da cemo osjetit mrvicu toga nakon updejta ali ali...
« Zadnja izmjena: 22-05-2019, 13:42:10 od 𝒟𝒪𝒩 »

DON CORLEONE    GROVE STREET    O.G [6]
LOS BALKAN    MEMBER SINCE    2013-2019
LEADER    MEMBER SINCE    20. 04. 2019

Offline Amar_Hernadez12

• ISKLJUČEN
  • *
  • Reputacija: -20
« Odgovori #9 u: 31-05-2019, 11:28:46 »
Sve je pocelo negdje oko Marta ili Aprila 2012 godine.Doveo me moj rocko vedad smith i zajedno smo rasturali ig.Kada sam poceo da igram nisam nista znao jer sam bio novi.Igrao sam kao da sam u gta,vozao se biciklom,autom.Bilo je puno ljudi na serveru te sam zelio da udjem u neku organizaciju.Rekli su mi da moram biti odredujuci level da udjem.Iako sam poslije aktivirao i ucio i nakon mnogo godina dolazimo do ovdje.Gdje sve znam oko zajednice i znam sve sta treba i kako treba.

Offline "Catthews"

• *
  • Reputacija: 28
« Odgovori #10 u: 12-06-2019, 18:43:49 »
Doveo me Jimmy Johnson ,kada sam dosao na srv nisam znao sta da ocekujem jer sam prvi put cuo za samp, samo sam vozio rute i prosio pare od igraca koi prodju pored mehanicara.Nisam htio uci u nikakvu org jer sam na pocetku mislio da je zanimljivije biti civil.

Offline Zаngетsu

• geтsuga тensho
  • *
  • Reputacija: -51
« Odgovori #11 u: 26-06-2019, 20:08:32 »
Tema jos stoji

Online rock.escobar

• "Zemlja ne pripada čovjeku,čovjek pripada zemlji"
  • *
  • Reputacija: 5
« Odgovori #12 u: 20-07-2019, 11:27:34 »
Brat instaliro SA:MP 2013 i odma prvi server Los Balkan jer je imo neke jarane i odma prvi dan men se svidilo i zajedno pocnemo igrat prvi acc Rock Escobar igrali jedno god il dvije zajedno na Rocku onda on poceo na Trtini igrat a men Rock osto.
Uglavnom bilo je dosta zafrkancije i lijepih  sjecanja, sprdnje,nije se spavalo danima radi igre i zabave al neka,pozelio sam opet malo zaigrat i LCN.
Opet se nadamo lijepoj igri i pokusat vratit malo stare atmosfere jer ima dosta starih igraca.

Offline Cody ツ

• *
  • Reputacija: -2
« Odgovori #13 u: 06-10-2019, 18:46:15 »
Bilo je bolje nego sad