Autor Tema: [RASPRAVA] Budućnost LB  (Posjeta: 3412 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline 𝓩𝓵𝓪𝓽𝓪𝓷

• 01.02.2019
  • *
  • Reputacija: 14
Odg: [RASPRAVA] Budućnost LB
« Odgovori #50 u: 14-06-2019, 08:44:26 »
Stigaoo jee

Offline Livanjski sir

• Prekra Pr
  • *
  • Reputacija: -10
  • Spol: Muški
« Odgovori #51 u: 14-06-2019, 10:11:01 »
Stigaoo jee

@TRΔNCE Je ćaća bgm svaka cast super video ko zna zna
« Zadnja izmjena: 14-06-2019, 10:12:39 od ❤ Marija ❤ »

Offline Adoxx

• *
  • Reputacija: 1
« Odgovori #52 u: 14-06-2019, 12:50:25 »

Offline LeGiJa

• *
  • Reputacija: -2
« Odgovori #53 u: 15-06-2019, 09:36:29 »
Kad se server otvara ?

Offline Amar_Hernadez12

• ISKLJUČEN
  • *
  • Reputacija: -20
« Odgovori #54 u: 15-06-2019, 14:50:35 »
Kad se server otvara ?
9.3.2021

Offline natzu

• *
  • Reputacija: -103
« Odgovori #55 u: 17-06-2019, 15:13:07 »
Po meni od 2014/15 fali nekih promjena na serveru, nečega što će se svidjeti igračima. Nadam se da će headovi sada pogledati Ideje i Prijedloge i poslušati i ubaciti neke od prijedloga a ima ih zaista odličnih. Također administracija igra veliku ulogu u očuvanju servera, pa mislim da bi u administraciju trebali moći ući samo igrači sa 18+ godina koji su iole zreli za takvo nešto. A po meni mislim da će LB 3.0 itekako uspjeti jer se radi punom parom.
godine ne utiču uvijek na zrelost, imaš debila 18+ a ponašaju se kao djeca i imaš neke mlađe a ponašaju se zerlo i odgovorno za poziciju admina (boky savršen primjer)

Offline rOLDen

• *
  • Reputacija: 0
« Odgovori #56 u: 03-07-2019, 16:31:10 »
Mislim da je los balkan isfurana prica i da su ga godine pregazile. To se moze vidjet na zajednickom forumu svih sampera(link ne ostavljam jer je to u jednom vidu reklamacija) Pricate o tome da treba dovesti novi val 13godisnjaka al' njih zanimaju druge stvari i trendovi koje mozete naci na istom forumu sto sam vec naveo. Mozda za vase cudo al' danasnja djeca obozavaju vise cisti RPG i takvi serveri broje puno puno vise igraca nego lb. Sve te podatke mozete i sami provjerit i lb nije najbolji server na balkanu, cinjenica s kojom se treba pomiriti. Sto se tice teme, na administraciji je da se brine o buducnosti. Nadam se da ce ova nova ekipa napraviti iskorak od prethodnih vlasnika.
@Aron Rolden 2010.-2016.

Offline LeGiJa

• *
« Odgovori #57 u: 05-07-2019, 13:46:40 »
KAD JE OPEN

Offline clay

• ISKLJUČEN
  • *
« Odgovori #58 u: 07-07-2019, 11:50:57 »
Kase otvara ovaj srw i imal iko da ce igrat da ne kupujem dzabe novi komp hehe
nisam spreman za sve sto ide, ali navali zivote picko jedna

Offline ✗ Muky ✗

• Die with memories, not dreams.
  • *
« Odgovori #59 u: 09-07-2019, 23:08:08 »
Mislim da je los balkan isfurana prica i da su ga godine pregazile. To se moze vidjet na zajednickom forumu svih sampera(link ne ostavljam jer je to u jednom vidu reklamacija) Pricate o tome da treba dovesti novi val 13godisnjaka al' njih zanimaju druge stvari i trendovi koje mozete naci na istom forumu sto sam vec naveo. Mozda za vase cudo al' danasnja djeca obozavaju vise cisti RPG i takvi serveri broje puno puno vise igraca nego lb. Sve te podatke mozete i sami provjerit i lb nije najbolji server na balkanu, cinjenica s kojom se treba pomiriti. Sto se tice teme, na administraciji je da se brine o buducnosti. Nadam se da ce ova nova ekipa napraviti iskorak od prethodnih vlasnika.
Čovjek objasnio

Offline l33t

• *
  • Reputacija: 20
« Odgovori #60 u: 17-07-2019, 13:03:26 »
@natzu hos ti sta dodat il da lockam evo kaze muky da je covjek objasnio sve bezveze si otvaro temu

Offline natzu

• *
« Odgovori #61 u: 17-07-2019, 21:59:04 »
@l33t ako je muky tako rekao onda mislim da nema dalje rasprave
izvinjavam se na utrošenom vremenu sa ovom temom

tbh nemam blage veze kakav je mod, ali mogu se složiti s tim da dosta igrača (možda ne na lb jer su navikli na ovaj fazon) preferira rpg, a također mogu reći da je najvažnija ideja. ako je mod unikatan i ako se po nečemu ističe (u ovom slučaju po tome što uz klasičan rp imaš i dm), ako je sve to dobro napravljeno i reklamirano ovo će uspijet. bilo igrača ili ne, los balkan je među najpoznatijim serverima na balkanu i uz dobar mod i dobro vođenje servera ovo može ostat živo dok je i samp kao igrica živ

Offline Walker™

• *
  • Reputacija: -5
« Odgovori #62 u: 18-07-2019, 01:01:11 »
open 3.8 uzivajte do tada

Offline ghost1337

• *
  • Reputacija: 5
« Odgovori #63 u: 18-07-2019, 17:03:22 »
San Andreas sam po sebi je isfurana prica i igramo ga mi koji jos nemamo mogucnost da igramo nesto bolje jer gta 5 koliko izadje preko 25 eura ja mislim,a vec se ceka i GTA IV tako da ono, stvarno bilo je lijepo nama dok je trajalo, dok smo derali warove i zajebavali se, sada PUBG i ostale igre su preuzele sve, vrijeme je odradilo svoje.

Offline 🇸 🇵 🇱 🇮 🇳 🇹 🇪 🇷

• Yoshi
  • *
  • Reputacija: -3
« Odgovori #64 u: 18-07-2019, 17:27:23 »
San Andreas sam po sebi je isfurana prica i igramo ga mi koji jos nemamo mogucnost da igramo nesto bolje jer gta 5 koliko izadje preko 25 eura ja mislim,a vec se ceka i GTA IV tako da ono, stvarno bilo je lijepo nama dok je trajalo, dok smo derali warove i zajebavali se, sada PUBG i ostale igre su preuzele sve, vrijeme je odradilo svoje.
Po meni je samo bitno nać dobru ideju i uspjet i imat volje realizovat
Vidi RPG servere uvjek full, ovo za nove igrice ti mogu dat pravo ali ima tu dosta ljudi koji ima dobar komp pa opet igra samp
Razlika između sampa i ostali igara je sto nadjes drustvo
Po meni LB može progurat i ostat na topu ako se potrude, inace može samo gore
vafa'n'culo a te e a tuttì chilli ca' te stannò aret

Offline ghaŁe ♥

• Bio jednom jedan Los Balkan !
  • *
  • Reputacija: -5
« Odgovori #65 u: 19-07-2019, 10:09:33 »
Mislim da ne treba pretjerivat s dodsvanjem novim stvari. Nek ostane kezual kak je bilo i prije. Sto se vise napuca po meni nema smisla. Nagrade treba dat samo za novu godinu i to je to. Prekra je digo server totalno na noge pa ga sjebo nagradama.
Sto se tice starenja ako se tebi igra i ako ti je zanimljivo uvijek navecer mozes odvojit nekih 2h da udjes ig. Pozicije ne treba davati bahatim ljudim ni u snu. Trebamo se ponasat kolko tolko normalno svi igraci kao prije i da se POSTUJEMO. Treba postovat vece levele lidere clanove veceg ranka. Grob to jebo treba stisnut to malo da se mora za PCJ pitat ko prije. E to su bila vremena. Iskreno se nadam bar dnevmo 100 igraca.
Ghale Diablo Grove Street Legend [7]

ex John Connor & Mema Depay
ex Grove Street Leader x2
ex Ballas Gang Legend
ghale aka bog

2013-2019

Offline Los Balkan | Enes

• *
  • Reputacija: -12
« Odgovori #66 u: 21-07-2019, 23:05:36 »
Mislim da ne treba pretjerivat s dodsvanjem novim stvari. Nek ostane kezual kak je bilo i prije. Sto se vise napuca po meni nema smisla. Nagrade treba dat samo za novu godinu i to je to. Prekra je digo server totalno na noge pa ga sjebo nagradama.
Sto se tice starenja ako se tebi igra i ako ti je zanimljivo uvijek navecer mozes odvojit nekih 2h da udjes ig. Pozicije ne treba davati bahatim ljudim ni u snu. Trebamo se ponasat kolko tolko normalno svi igraci kao prije i da se POSTUJEMO. Treba postovat vece levele lidere clanove veceg ranka. Grob to jebo treba stisnut to malo da se mora za PCJ pitat ko prije. E to su bila vremena. Iskreno se nadam bar dnevmo 100 igraca.
Kao prvo uzivo trebas naucit postovat nekog, ostalo je samo nadogradnja
Yakuza
Volim Djozu
Ex. sve

Offline smradac

• www.los-balkan.com
  • *
« Odgovori #67 u: 27-07-2019, 23:05:50 »
relativno sam novi, alim islim ako se budemo trudili i svak od nas prvi radio ono sto govorimo da je potrebno, da imamo budućnost jer realno ekipa ovdje je ok (osim sto ima netrpleljivosti izmedu pojedinaca), a nadam se da ce se i te gluposti jednom ispravit :D
Brunc

Offline LeGiJa

• *
« Odgovori #68 u: 29-07-2019, 21:20:10 »
buducnost je veoma losa ocajna

Offline polovni bojler

• Quality over quantity
  • *
  • Reputacija: -104
« Odgovori #69 u: 29-07-2019, 21:27:12 »
Samo ću ovo kratko reći

Dokle god na čelo ove zajednice stoje ljudi koji su sa njom od početka, koji je znaju održavati i riješiti i administrativne i tehničke probleme, ona će biti živa a to je Davor

Offline "Catthews"

• *
  • Reputacija: 29
« Odgovori #70 u: 29-07-2019, 22:01:07 »
Ako tako mislis zasto si ovdje?

Offline clay

• ISKLJUČEN
  • *
« Odgovori #71 u: 31-07-2019, 16:03:03 »
Samo ću ovo kratko reći

Dokle god na čelo ove zajednice stoje ljudi koji su sa njom od početka, koji je znaju održavati i riješiti i administrativne i tehničke probleme, ona će biti živa a to je Davor
Istina
nisam spreman za sve sto ide, ali navali zivote picko jedna

Offline Livanjski sir

• Prekra Pr
  • *
  • Reputacija: -10
« Odgovori #72 u: 31-07-2019, 16:40:26 »
Najjaci su ovi sta odma osudjuju a nemaju pojma kakav je mod,a uostalom ako tako misljenje imas sta onda radis ovdije i cekas sa nama open?

Offline rock.escobar

• "Zemlja ne pripada čovjeku,čovjek pripada zemlji"
  • *
« Odgovori #73 u: 31-07-2019, 20:24:56 »
Bit ce sve tip top samo malo sabura.
Nema smisla otvorit server ako nije sve u potpunosti zavrseno, pa svako malo fixanje, i onda cete se zalit sto ne mozete u miru igrat,zar nije bolje da se sve zavrsi i igraj uzivaj kolko hoces.
Ne navaljujte vise kad ce open kad ce open, imaju oni glavni koji se brinu za to.

Offline natzu

• *
« Odgovori #74 u: 01-08-2019, 19:27:05 »
a ja kad sam debilu moketu napiso da puši kurac ostao sam bez elite hehe