Autor Tema: Pobjednici kupa  (Posjeta: 1491 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Jack™

• www.los-balkan.com
  • *
  • Reputacija: -17
  • Spol: Muški
Odg: Pobjednici kupa
« Odgovori #25 u: 15-04-2019, 00:07:13 »
Ocekujemo u buducnosti jos ovakvih interesantnih dogadjaja, cestitke PD-u i FBI-u, dokazali smo da smo jaci od yakuze, zasluzili smo trece mjesto i tjt.
Sretno u daljnjem razvoju ovakvih projekata  :D
Jack Diablo | Ballas Gang | O.G [6]

Offline Jack™

• www.los-balkan.com
  • *
« Odgovori #26 u: 15-04-2019, 00:12:57 »
Ocekujemo u buducnosti jos ovakvih interesantnih dogadjaja, cestitke PD-u i FBI-u, dokazali smo da smo jaci od yakuze, zasluzili smo trece mjesto i tjt.
Sretno u daljnjem razvoju ovakvih projekata  :D

Pametnom dosta, čestitke ostalima.

ko je trece mjesto ?  rofl:

Čestitke svim igračima i članovima svih organizacija. Čestitke prije svega pobjednicima, LS Police Departmentu, a isto tako i FBI na drugom mjestu, te Ballas na trećem mjestu.

« Zadnja izmjena: 15-04-2019, 00:13:58 od Jack™ »

Online Zeroff

• Denymaaa
  • *
  • Reputacija: -1
« Odgovori #27 u: 15-04-2019, 00:43:30 »
Čestitke PD-u i FBI-u na prvom i drugom mjestu, mojim Ballasima na nepravednom trećem, te Yakuza mafiji na zasluženom četvrtom. Bit će bolje samo nek' smo dobre volje.
Why Drink and Drive When You Can Smoke and Fly

Offline kroks

• кинг пантхер
  • *
  • Reputacija: -39
« Odgovori #28 u: 15-04-2019, 01:03:23 »
Naguzite nam se opet, malo je 75 razlike

Hahahaha placi placi,pokloni se prvacima i jos pure i mlijeka moras jest , morali smo kome i pustit da se ponadate a ne da sve pobjedimo kide dixone botino  rofl:

Offline Jack™

• www.los-balkan.com
  • *
« Odgovori #29 u: 15-04-2019, 01:38:25 »
A šta imam plakati, svakako će propasti sve ovo

Ako ste vi propali, to ne znaci da ce i server  roll:

Offline Los Balkan | Falcone

• *
  • Reputacija: -27
« Odgovori #30 u: 15-04-2019, 06:17:16 »
Ispadneš pa osvojiš, današnje stanje servera..
Čestitke svima, a to za sabotiranje, velik broj vas velikih je učestvovalo, tako da nemoj samo prepisivat igračima.. Lijep pozdrav

PapaStrumf

« Odgovori #31 u: 15-04-2019, 08:45:00 »
Tim koji je imao Adnana Bazuku kao trenera je osvojio takmičenje, ništa neočekivano.

hahahah tako je!!
Tim alfa i beta izgurali taktiku do kraja.... :))

Hvala svima onima koji su se trudili za ovaj kup i sudjelovali u njemu te na taj način podržali administraciju u organizaciji!

Hvala i timu koji se potrudio da sve ovo bude fino organizirano i odigrano :D

Online natzu

• *
  • Reputacija: -78
« Odgovori #32 u: 15-04-2019, 09:55:09 »
Čestitke PDu na pobjedi, mislim da sam propustio samo jedan meč i na svakom su svi članovi davali sve od sebe.
Konstantno nabrijavanje od strane lidera i podlidera je nevjerojatno.
Čestitke još jednom.

I sam da velim, kaj vam nije malo sramotno da PD osvoji kup pored ovolko elitnih DM organizacija? rofl:
Jest.
Kad debili ne mogu bez fejk accova i čiteva, i bgf i mi smo zbog toga ispali, a teško da bi winali da smo prošli ili ljubičice ili mi.

Čestitke PD u svakom slučaju.
If you don't have a reason to breathe, why even live?

Offline Kimi

• Konan beše jak,ali ipak ja sam jači.
  • *
  • Reputacija: 5
« Odgovori #33 u: 15-04-2019, 09:59:34 »
Sta vam je bolan ljudi kakve cestitke pdu sve nub do nuba,namjestena liga isto ko i pozicije i sve na ovom serveru,kladim se da bi nasa ekipa iz yakuze ubila ove nubove sa sig 150-200 razlike,ne prosipajte se kakav pd za mene je ym razvalio ovaj kup al ne mozes protiv namjestanja i svega,diskvalifikovali ste ekipu zato eto sto je taj neki clan sto ie bio bl igrao 2 minute kupa hahahaha presmjesni ste zato vam i ima 20-30 igraca dnevno i to ove djece sto hrane svoj ego milionima i pozicijama da mogu u svom 7-om razredu pricati kako su oni nesto na sampu
Ko je najjači u gradu ?

Online "Catthews"

• *
  • Reputacija: 22
« Odgovori #34 u: 15-04-2019, 11:55:18 »
Sta vam je bolan ljudi kakve cestitke pdu sve nub do nuba,namjestena liga isto ko i pozicije i sve na ovom serveru,kladim se da bi nasa ekipa iz yakuze ubila ove nubove sa sig 150-200 razlike,ne prosipajte se kakav pd za mene je ym razvalio ovaj kup al ne mozes protiv namjestanja i svega,diskvalifikovali ste ekipu zato eto sto je taj neki clan sto ie bio bl igrao 2 minute kupa hahahaha presmjesni ste zato vam i ima 20-30 igraca dnevno i to ove djece sto hrane svoj ego milionima i pozicijama da mogu u svom 7-om razredu pricati kako su oni nesto na sampu
previse seres

Offline Kimi

• *
« Odgovori #35 u: 15-04-2019, 12:26:33 »
Bolje da serem ovde nego da budem propali lider sa 3 clana u org,to ti sve kaze koliko si dobar kao covjek i lider,pozz
Ko je najjači u gradu ?

Online "Catthews"

• *
« Odgovori #36 u: 15-04-2019, 12:33:43 »
Bolje da serem ovde nego da budem propali lider sa 3 clana u org,to ti sve kaze koliko si dobar kao covjek i lider,pozz
Bas sam los covjek necu moc da spavam nocas zbog ovoga.I inace zabolje me kurac sto mi rece lik koi ne zna da podnese poraz,a samo ne kapiram kako sam los covjek ako sam imao petnaest ljudi u org a jedan LA je bio na oko 10 ili vagosi na oko 13 no to nije ni bitno samo me zanima kako sam los covjek jer sam imao "malo ljudi u org"
@Kimi prosvjetli me
« Zadnja izmjena: 15-04-2019, 12:35:09 od "Catthews" »

Online Bobi

• ._.
  • *
  • Reputacija: -11
« Odgovori #37 u: 15-04-2019, 12:42:16 »
Vi bi i giveaway temu pretvorili u svađu...

Čestitam PD-u na prvom mjestu! :kiss:
<>

Online "Catthews"

• *
« Odgovori #38 u: 15-04-2019, 12:45:03 »

rofl:

Offline Kimi

• *
« Odgovori #39 u: 15-04-2019, 12:51:03 »
Da si i procitao ikako moj text vidjeo bi da nije bilo nikakvog poraza nego smo diskvalifikovani dzaba jer je sve namjesteno,pd ispadne skroz iz kupa i ubace ga opet i win hHahaah rofl:
Ko je najjači u gradu ?

Offline Vexter98

• F.M.
  • *
« Odgovori #40 u: 15-04-2019, 13:07:34 »
Da si i procitao ikako moj text vidjeo bi da nije bilo nikakvog poraza nego smo diskvalifikovani dzaba jer je sve namjesteno,pd ispadne skroz iz kupa i ubace ga opet i win hHahaah rofl:
Da stalno namjesteno vama najgorima koji pokusavate osvojiti nesto na prevaru,ono sto ste htjeli to ste i dobili ne znam kako uopste mozete i pisati vi iz YMa i BGFa o necemu kad ste sami krivi,dodjete zovete koga stignete da koristi cit na tom kupu, a onda dodjete serete za pozicije i namjestanje haha sprdnja.PD cestitam na pobjedi naravno da je zasluzeno i vise od toga svaka cast pokazali ste kolika ste sila za razliku od ovih jadnika.

Offline Kristinaaa

• 1986
  • *
  • Spol: Ženski
« Odgovori #41 u: 15-04-2019, 15:37:22 »
Čestitke svima na osvojenim mjestima roll:

Offline 𝓪𝓵𝓯𝓸𝓷𝓼𝓸.

• ŁQŁ mala opasna ko yakuza :o
  • *
« Odgovori #42 u: 15-04-2019, 18:01:10 »
povlacim buraz
instagram: @alissalkanovic
League of Legends EUNE: Fukara98

Offline Samostalni

• ISKLJUČEN
  • *
  • Reputacija: -3
« Odgovori #43 u: 15-04-2019, 19:06:31 »

stvarno brt, svaku temu pretvorite u svađu

Offline kruzer.

• molly.
  • *
  • Reputacija: 0
« Odgovori #44 u: 15-04-2019, 19:12:38 »
zar je bitno ko je koje mjesto hh
da se manje gledala pobjeda a vise zabava ostale stvari ovo bi cak daleko dalje bolje izgledalo itd.
no sve u svemu cestitke svima

Offline ᴊᴜɪᴄᴇ ᴡʀʟᴅ

• Kleo Manijak
  • *
  • Reputacija: -9
« Odgovori #45 u: 15-04-2019, 19:33:38 »
PD cestitam na prvom mjestu, zasluzeno

ICE LOVREK|50| BALLAS GANG|1| BUSTA|1|

Ex. Grove Street legend
Ex. Hitman Agency legend
Ex. Ultra Admin
"Nije crna ovca drugačija, nego su bijele sve iste"

Offline Coklam

• *
  • Reputacija: -4
« Odgovori #46 u: 15-04-2019, 19:42:36 »
bravo bravo odlicno!

YANK KARLOVSKI LA COSA NOSTRA LEGEND

Offline izzy.

• ISKLJUČEN
  • *
  • Reputacija: -363
« Odgovori #47 u: 15-04-2019, 20:18:00 »
da se manje gledala pobjeda a vise zabava ostale stvari ovo bi cak daleko dalje bolje izgledalo itd.

kak može zabava bit nekome da uđe IG i prvo što napravi upali snimanje i onda igra sat vremena u komadu i snima sve i svašta i kroz cijelih tih sat vremena mora paziti da ne snimi sam sebe za cheat ?

a ovaj kup je pogotovo zabava kad igraš protiv ovih "elitnih dmera" iz yakuze i ballasa, najbitnije im je upaliti boga i isusa IG i rokat sa svim mogućim osim sa skillom i onda kasnije srat "davor nas sabotira" rofl:

Offline ᴊᴜɪᴄᴇ ᴡʀʟᴅ

• Kleo Manijak
  • *
  • Reputacija: -9
« Odgovori #48 u: 15-04-2019, 20:20:07 »

kak može zabava bit nekome da uđe IG i prvo što napravi upali snimanje i onda igra sat vremena u komadu i snima sve i svašta i kroz cijelih tih sat vremena mora paziti da ne snimi sam sebe za cheat ?

a ovaj kup je pogotovo zabava kad igraš protiv ovih "elitnih dmera" iz yakuze i ballasa, najbitnije im je upaliti boga i isusa IG i rokat sa svim mogućim osim sa skillom i onda kasnije srat "davor nas sabotira" rofl:
Realno tako je uvjek i bilo, "HC dmeri" su ti najpoznatiji citeri na LB-u :) koji su banani X puta, al ne oni su ""HC DMERI""
BGF sam, nisam igro ligu zbog ovih sranja i iskreno zasluzen win PD-a

ICE LOVREK|50| BALLAS GANG|1| BUSTA|1|

Ex. Grove Street legend
Ex. Hitman Agency legend
Ex. Ultra Admin
"Nije crna ovca drugačija, nego su bijele sve iste"

Offline RobezZ

• Nissan Skyline GTR <3
  • *
  • Reputacija: -37
« Odgovori #49 u: 15-04-2019, 20:30:54 »

Realno tako je uvjek i bilo, "HC dmeri" su ti najpoznatiji citeri na LB-u :) koji su banani X puta, al ne oni su ""HC DMERI""
BGF sam, nisam igro ligu zbog ovih sranja i iskreno zasluzen win PD-a
jel ti to mene vrijedjas ledeni?

Devil Skrillex