Autor Tema: [LOS BALKAN] Alen Bilic  (Posjeta: 898 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline @ala

• ISKLJUČEN
  • *
  • Reputacija: -47
  • Spol: Muški
[LOS BALKAN] Alen Bilic
« u: 11-03-2019, 14:31:01 »

UVOD

Na Los Balkan zajednicu me doveo Real Life jaran King Anderson nekad pred novu godinu u decembru 2013. Tada smo bili prvi srednje i bilo nam je zanimljivo provoditi slobodno vrijeme za compom.

PRVA ORGANIZACIJA I POČETAK

Prva organizacija u koju sam ušao kao Lider zadatak je bila FBI. Čovjek koji će uvijek imati veliki respect od mene je Johny Marley. Tada je bio lider, pomogao mi je oko svega u organizaciji, na forumu i opcenito na serveru. Ostao sam duži period tu.

DRUGA ORGANIZACIJA I NOVA PRIJATELJSTVA

Moja druga organizacija je bila GSF. Lider je bio Edis Duska. U organizaciju sam došao zbog jarana a u njoj upoznajem mnogo ljudi koji su također iz Sarajeva. Tada počinje moje upoznavanje sa pucanjem, deliverima i satima. Bio je početak ljeta i bukvalno po danu nisam silazio sa compa. Ostajem duži period ali ne postižem ništa više od R4 te odlazim iz organizacije.

TREĆA ORGANIZACIJA

Zajedno sa Kingom odlazim u VDM. Mislim da su lideri bili Ray Tango ili Java Wizard tada. Jedan period organizacija je bila na dosta dobrom nivou. Warovi, aktivnost na doku i ostale zanimacije. Nakon što su oni dobili legende dolaze drugi lideri koji baš nisu nastavili tako dobar posao. Rijetko ko je ovu organizaciju i mogao podici na veci nivo, prvenstveno što je daleko od svega a onda je vremenom bila na lošem glasu. U nju su ulazili samo novi igrači i ponekad čiteri. Nakon kratkog perioda odlazim iz organizacije.

ČETVRTA  A UJEDNO I NAJDRAŽA ORGANIZACIJA

Ovo je organizacija u kojoj sam proveo najduži period u svom igranju. Tada su lideri bili Kiki Tenja i Bellmin Sanchez. Organizacija je bila na vrhunskom nivou. Igrala se liga, lag je bio nenormalan. Inače sam tad imao beze comp a još kada 50 ljudi počne skakat po bazi cirkus nastane. Posle Kikija i Belmina dolaze 2 čovjeka s kojima je uvijek bila dobra zajebancija Jopa Soprano i Spaha King. Nikad necu zaboravit njihove taktike i poteze tokom liderstva. Ljudi koji su mi dosta pomogli oko svega i imaju veliki respect od mene.

KRATAK PERIOD U PD

U LCN sam skupio baš dosta sati i delivera, bio sam glavna četvorka i kanditat za podlidera. Odlazim tad jer nisam dobio. Dolazim kod prijatelja s kojim sam i dan danas u kontaktu Brian Veljko. Tazzer, arrestanja i ostale gluposti su mi bile zanimljive par dana. Vikend navečer zove me Jopa nazad pred ligu. Zahvalim se Brianu i tražim kick.

POVRATAK U LCN

Vratio sam se i opet nastavio istim tempom te dogurao do R4. Period iz LCN-a, aktivnost u org a i samu aktivnost na serveru nikada necu zaboraviti. Vremenom na lider pozicije dolaze Kersoni i Carl Mungos. Ostajem baš dugo opet u organizaciji. Već je prošla liga bila ali warovi, dok i zajebancija je bila aktivna uvijek. Negdje pred ljeto prestajem igrati na par mjeseci te izlazim iz organizacije.

PAUZA OD IGRANJA I ULAZAK U BGF

Nakon par mjeseci počinjem opet igrati. Bilo je ljeto 2015 a lider je bio Tortuga. Vratila mi se bila želja za sampom a i raspust je bio tada. Kao i inače gdje god sam bio nikada nisam bio u leru. Trudio sam se za organizaciju, vozio delivere pomogao svima i rokao warove redovno. Na lider poziciju dolazi Tony Marconi te dobijam podlidera. Nakon što sam dva puta propustio u LCN-u ovo mi je bilo kao da sam lider. Igrao sam po čitave dane i ostao baš dugo u organizaciji. Pred lidera samog odlazim iz organizacije i planiram da prestanem igrati na duži period.

KRATAK PERIOD U LA

Dolazim u Aztecase po prvi put. Organizacija je bila na solidnom nivou ali mi je brzo dosadilo. Lider je bio Bernard Nokvic, još jedan čovjek koji ima veliki respect od mene. Ostajem kratak period u organizaciji te prestajem igrati pune 2 godine.

POVRATAK NA SERVER

Nekako mi se stvorila želja da ponovo igram. Bio je januar 2018, vrijeme ispita. Zajedno sa Carl Mungos se vracam na server a logično prva organizacija odma LCN. Koliko god slobodnog vremena sam imao iskoristio sam da odigram.

PRVO LIDERSTVO

Imao sam neki osjecaj da moram ici do lidera, jer godinama unazad više puta sam propustio tu priliku. Želja mi je velika bila da postanem lider. Stanje na serveru je bilo solidno i ja sam se naravno kao nekada zadao sa deliverima, satima i rokanjem na warovima. Lider je bio moj stari prijatelj iz LCN ekipe Emir Laki. Njegove kolege su se mijenjale kao na traci, ubrzo ja dobijam podlidera. Nisam ni 2 sedmice bio podlider Laki dobija legendu i ja dolazim na tu čuvenu poziciji Godfahtera. Lidera mi je postavio Maneken. Odma sam uhvatio fazon što se tiče foruma i svega toga. Ingame mi je najviše pomogao Mungos kao i tada kolega Ismir Razzer. Još jedna bitna stavka i velika želja koja mi se ispunila je da vodim organizaciju nekoliko mečeva u Ligi organizacija. Bio sam lider mjesec dana, nisam bio postigao svoj maximum što mi je žao ali sam bio primoran iz privatnih razloga prestati igrati samp skroz. Ovim putem želim da se zahvalim Alukardu, Enesu i ostaloj ekipi iz nadzornika koji su mi dosta pomogli tokom mog prvog liderstva.

POVRATAK I DRUGO LIDERSTVO

Nakon što sam završio sve svoje privatne probleme počinjem opet pomalo igrati. Bilo je ljeto prošle godine, po danu i nisam imao nekih obaveza. Malo sam "šarao " po organizacijama što bi se reklo. Vremenom vidim da je Edo Cruz lider u LA. Čovjek koji 10 dana nije odgovarao na moj SMS, zašto ne znam. On je također dio ekipe iz LCN-a prije, dobar kao čovjek ali brzo se nervira. Ulazim u Aztecase, kolega mu je bio Jake Pery. Standardna priča, uživim se kao prvi put da igram. Dosta brzo doguram do pozicije podlidera. Jake odlazi sa pozicije te dobijam lidera. U to vrijeme nije baš super stanje bilo na serveru, ali eto ipak sam zavolio ovu zajednicu jer sam nekad u mladosti dosta vremena proveo tu. Organizaciju smo doveli na baš visok nivo. Planirao sam ići do legende, bio sam lider skoro dva mjeseca ali došao je taj čuveni Global Restart. Veliki respect imaju svi članovi koji su bili uz nas kroz liderstvo i nadzornici Švabo Dovla i Saky.

GLOBAL RESTART I NOVI POČETAK

Svi smo dugo čekali otvorenje servera. Vidio sam na forumu rezultate za lidere, dosta mojih prijatelja i starih igrača pa sam odlučio sam i ja početi igrati od " 0 " što bi se reklo. U to vrijeme sam gledao film The Town i nakon skoro 5 godina nicka Alen Bilic odlučim promjeniti u James Coughlin ( glumac iz filma ). Prvi par dana je vladalo ludilo na ulicama. Nabijanje levela da se što prije pristupi organizaciji, rute, novac i ostale stvari. Aktivnost servera na top nivou.

ORGANIZACIJE

Dosta ekipe iz mog liderstva je bilo u YM. Odlučim i ja da uđem. Organizacija je bila na odličnom nivou, lideri Sio i Enes. Enes koji je i dobio legendu je dosta zaslužan za to od početka pa sve do sada. Igrao sam oko 10 15 dana na početku. Jedan dan dolazi do glupe svađe između starog prijatelja Ado Bosnjak i mene. Čovjek me area na 5 6 sati, ja se iznerviram počnem abusat warn, živci su bili na granici. Rekao sam mu da me bana, čovjek je poslao pm imam bolje rješenje. Stavio mi je zabranju pisanja na 500 minuta. Sjebo sam se iskreno i izašao samo i obrisao igricu.
Nakon mjesec dana odmora počinjem opet pomalo igrati i ulazim u Yakuze opet. Enes je ostao na poziciji a novi lider je bio bivši kolega Edo Cruz. Ostajem u organizaciji sve dok je top raja bila. Nakon što je Edo otišao sa pozicije svi znamo šta se dešavalo te sam otišao iz organizacije. Kasnije sam " obišao " Hitmane, Vagose, Ballase i LCN.

IMOVINA I NOVAC

O ovome nisam pisao ništa u čitavoj ovoj priči jer mi nikad nije predstavljalo neku vrijednost kao druženje i zajebancija na zajednici. Ali eto u 5 6 godina imao sam sve moguce i para da ne znam sta cu od njih. Na nekom početku 2014 uplatio sam sebi NRG RL parama, dobio na kladari i dao " cvaju " za motor.

TRENUTNO STANJE

Trenutno sam u Yakuzama kod Alfonsa i Kaniela. Ne provodim više Ingame toliko vremena kao prije, pola sata eventualno sat dnevno. Na forumu sam dosta aktivan, moderator sam podforuma Video & slike sa servera. Trudim se podici podforum na sto veci nivo. Zaledio sam fakultet, treniram i radim kao Security u Sarajevu. Toliko od mene i hvala svima koji budu čitali ovu priču. Respect imaju svi igrači, lideri, admini i vlasnici koji su mi uljepašli i pomogli u igri kroz sve ove godine.

ıllı JAMES COUGHLIN ıllı

ıllı EX. LA COSA NOSTRA LEADER ıllı
ıllı EX. LOS AZTECAS LEADER ıllı
ıllı EX. SERVER MULTIMEDIJA MODERATOR ıllı

Offline Venom.

• live your life to the fullest
  • *
  • Reputacija: 35
Odg: [LOS BALKAN] Alen Bilic
« Odgovori #1 u: 11-03-2019, 14:47:55 »
Svaka cast odlicna biografija i pohvale na trudu  :)
♡ VENOM BLACK ♡
☆ CIVIL GANG (O.G) ☆

ex. name Citrus Free

Offline 𝓪𝓵𝓯𝓸𝓷𝓼𝓸.

• ŁQŁ mala opasna k'o yakuza :o
  • *
  • Reputacija: -40
« Odgovori #2 u: 12-03-2019, 00:01:11 »
Jedan od rijetkih normalnih likova i koje zelim da upoznam i da se druzimo dalje u RL-u.
Lijepo si napisao ovo sve brate bio sam dosta puta sa tobom u istim orgama i bilo je zabavno.
Bit ce jako kad se spoje 2 bicepsa ;P  roll:
 :kiss: :kiss:
instagram: @alissalkanovic
League of Legends EUNE: Fukara98

Offline Jack™

• www.los-balkan.com
  • *
  • Reputacija: -17
« Odgovori #3 u: 12-03-2019, 00:26:52 »
Odlicna biografija, pohvale na trudu   :D
Jack Diablo | Ballas Gang | O.G [6]

Offline kruzer.

• molly.
  • *
  • Reputacija: 0
« Odgovori #4 u: 12-03-2019, 10:52:56 »
Mlad si ti jos moj bilicu da pises ovakve stvari ali hajde oprastam ti...
Lijepa biografija hm to za fbi sjecam se jer sam i ja tada usao isto kao lider zadatak mada tesko se totalno sjetiti samo previse gusto kroz maglu ali sta ces jos mlad ...
Super biografija,lijepo citko napisanoslozeno bbc fin, i  dosta si dobra osoba,puno srece u RL mladi,a tako i IG  :P

Offline LxrdRazxr.

• Samo psihicka igra
  • *
  • Reputacija: -27
« Odgovori #5 u: 12-03-2019, 12:03:45 »
Jos od licerstva LCN-a si mi se cinio kao rega lik. Jos bolje sam te upoznao u LA. Jedan od jacih (psihicki, a i fizicki hehe) likova koje sam upoznao na ovom srwu. Fino si ovo napisao, a jos bolje uklopio ovaj BBC kod (makar jedan lik normalno stastavio bbc). Moramo nekada otici na kafu sa mladim Mungosom. Pohvale na trudu i sretno u ostatku igranja.

Mlad.
Razor Shadow

And now I'm turning to dust in a world that's twisted

Offline |ʟᴄɴ| ᴍᴜɴɢᴏs

• Jopa je najbolji
  • *
  • Reputacija: -26
« Odgovori #6 u: 12-03-2019, 12:07:26 »
Jedan od najjacih psihickih igraca na LBu i drago mi je da sam te upoznao i u RL. Samo pumpaj  biceps dok ti ne bude ko u Arnolda
¤ La Cosa Nostra Godfather ¤ Inženjer elektrotehnike (u najavi) ¤ Vlado Diablo najveci citer ¤

Odine sisao bi ti nožni palac kao septoletu

Online Los Balkan | Enes

• *
  • Reputacija: -9
« Odgovori #7 u: 12-03-2019, 12:16:22 »
Jedan od rijetkih koji se sjetio spomenut nas kao ekipu nadzornika i sta smo znali uradit ne samo za lidere nego za cjelokupnu situaciji oko servera, mnogo mi se svidja taj dio. Procitao sam na parcijale svaki dio i jako mi se dopada biografija, dosta stvari opisano u detalj. Jedan od momaka koje sam i vise nego zgotivio. Samo rokaj dalje sve je ovo psihicke igra.
Yakuza
Volim Djozu
Ex. sve

Offline Edo™

• Fore su mi brutalne glupane
  • *
  • Reputacija: 1
« Odgovori #8 u: 12-03-2019, 12:32:44 »
Mlad kao i biografija valjo sam ti na ovom serveru vise neg ti sam sebi varalico nisi me spomenu da smo zajedno plovi bili u LCN ali eto znam da me volis jer moras

Offline Corleoneツ

• LB2K14
  • *
  • Reputacija: 36
« Odgovori #9 u: 12-03-2019, 16:05:52 »
Svaka cast odlicna biografija,Pohvale na trudu.

Kiki Corleone [1] ıllı FBI ıllı Trainee
LEGEND LIST 2018
Carey Mahoney
  Mark Bass
  Kristina Forsber
  Ferid Safic
  Larry Escobar
LEGEND LIST 2018

2019

Online Zeroff

• Denymaaa
  • *
  • Reputacija: -4
« Odgovori #10 u: 12-03-2019, 18:16:53 »
Zašto nigdje nije spomenuto da si tvoran psihičke igre !?
Inače biografija vrh, hvala ti što si mi uljepšao lijep period proveden na srwu.
Why Drink and Drive When You Can Smoke and Fly

Offline @ala

• ISKLJUČEN
  • *
« Odgovori #11 u: 12-03-2019, 18:21:39 »
Zašto nigdje nije spomenuto da si tvoran psihičke igre !?
Inače biografija vrh, hvala ti što si mi uljepšao lijep period proveden na srwu.

Hvala ti na ovakvom komentaru, ma to se zna nema potrebe da se spominje.  :D

ıllı JAMES COUGHLIN ıllı

Offline #Owwєn ♡

• Mala opasna kao yakuza
  • *
  • Reputacija: -9
« Odgovori #12 u: 12-03-2019, 23:51:55 »
Mlad! Ne znas jos nista roll:
Salim se malo, biografija vrh, ono lutanje po orgama je svima tako bilo u pocetku
Nedaju ti poziciju odes posle skontas da igras zbog zabave a ne zbog pozicije,
Jako dobra biografija BBC super moze se citat, dosta si me nervirao kad sam usao u YM ali ono mlad si roll: roll:
Sve u svemu brutalna biografija :love:

OWWEN MARSHALL [44] ıllı YAKUZA MAFIA ıllı CAPO [4]

Offline Kani

• ISKLJUČEN
  • *
  • Reputacija: -59
« Odgovori #13 u: 12-03-2019, 23:53:41 »
Fino si ti to sastavio, drago mi je što sam te upoznao preko igrice, pa ćemo i kafu piti nadam se uskoro.

Sve u svemu odlična biografija, lijepo opisano, opširno i uredno, vidi se da si Gama Man. <3

Offline K R L E X

• *
  • Reputacija: 63
« Odgovori #14 u: 13-03-2019, 03:07:31 »
Odlicna biografija,pohvale na trudu i izdvojenom vremenu

JAMES INFERNAL ıllı HITMAN AGENCY ıllı LEGEND
Hitman Agency Legend

HITMAN AGENCY SCIENCE: 01.12.2018
@2015-2019

Offline MaKi ツ

• *
  • Reputacija: 17
« Odgovori #15 u: 13-03-2019, 15:52:18 »
Odlicna biografija,pohvale na trudu.Bio si los lider LA puno si padao haha.
Mlad si jos.

M A K I  L U X W O R T H
ex.Game Admin
ex.Ballas Gang leader
ex.Yakuza Mafia leader
ex.Ivan Munoz (prije GR-a)
ex.Video i Slike sa servera & Glazba moderator
ex.Grove Street Leader & Legend
2010-19
QUIT

Offline omg it's šara™

• *
  • Reputacija: 0
« Odgovori #16 u: 13-03-2019, 16:22:39 »
Sta reci aahahhahahahhaha brate moj dobar dobar nema se tu sta reci,ipak si mlad sta ces eto fina biografija top sve fino.
Omg it's šara™
Shy

Online ʀᴏᴜᴘ

• *
  • Reputacija: 16
« Odgovori #17 u: 13-03-2019, 17:35:27 »
Pa da, mlad.
Odlična biografija, lijepo si ispričao ovo, solidan BBC, nisi spomeno da sam ti wino warove u LA  :zapaljen: :zapaljen:.
Rope Brown
Grove Street
Young G

Offline Dylan ❤

• -
  • *
  • Reputacija: 3
« Odgovori #18 u: 13-03-2019, 23:05:42 »
Odlicna i zanimljiva biografija,lijepo si sastavio i napisao.
Jako si dobar i posten momak.
I samo Psihicka igra ,bez nje nema nista 💚

DYLAN JOHNSON [55] ıllı YAKUZA MAFIA ıllı GODFATHER[6]

Offline Jopa.

• Nisam dobar bio
  • *
  • Reputacija: -115
« Odgovori #19 u: 14-03-2019, 17:01:55 »
Nemas pojma koliko su taktike bile ozbiljne, na papiru sam pisao sve, kako bi nam mogli zaobiči taktiku, i kako da im udarimo kontru na njihovu kontru. bio sam u 100 kombinacija, bili smo jednom na TS-u, Kersoni, Spaha i neki XX igrač, i meni je izletilo da sam napiso taktike na papir, od tada su me u lider boardu sprdali. al vidio si i sam da je to sve upailo, za mene si još uvijek jako mlad, jako dobar momak, veliki respect imam prema tom tvom stavu, samo pozitiva i psihološka igra. :love:
Jopa Soprano.
2012-2019

Offline Kowaa

• A kazu mi uspori !
  • *
  • Reputacija: -2
« Odgovori #20 u: 15-03-2019, 15:18:52 »
Aaa brate moj odlican biografija, sve opisano u detalje, svaka cast za pohvalu stvarno, i ostat ces bot za mene uvijek hahah i mlad si sta ces eto

ıllıKowa Ramas [39] ıllı Vagos ıllı Recluta [1] ıllı

Offline Mr.Mike

• 😄❤мя мιкє😎💪
  • *
  • Reputacija: 1
« Odgovori #21 u: 15-03-2019, 20:27:31 »
Svaka cast odlicna biografija i pohvale na trudu

Offline @ala

• ISKLJUČEN
  • *
« Odgovori #22 u: 18-03-2019, 14:02:15 »
Hvala svima na lijepim komentarima, kritikama i pohvalama. Mlad sam još znam.  roll:

ıllı JAMES COUGHLIN ıllı

Offline 𝒟𝒪𝒩

• "NE VJERUJEM NIKOM"
  • *
  • Reputacija: -35
« Odgovori #23 u: 11-04-2019, 11:28:26 »
Odlična biografija bruda, sve opisano svaka čast na trudu.. 👌

DON CORLEONE    GROVE STREET    O.G [6]
LOS BALKAN    MEMBER SINCE    2013-2019
LEADER    MEMBER SINCE    20. 04. 2019

Offline rock.escobar

• "Zemlja ne pripada čovjeku,čovjek pripada zemlji"
  • *
  • Reputacija: 7
« Odgovori #24 u: 26-07-2019, 19:31:49 »
Super si sve napiso brate, pravo mi se sviđa.
Takvi su početci najzanimljiviji, i najbolje sjećanje igre su oni početni, prva organizacija, upoznavanje jarana, upoznavanje servera....
Mslim da smo se sprijateljili još i prije LCN-a, uvijek si bio raspoložen i dobar, uvijek za zajebancije,kad je kakva ozbiljna tema onda je ozbilja.
Najviše će mi u sjećanju ostat LCN, ekipa je bila top topina,Jopa je smišljo jebene planove, nije nam bilo ravnih, ekipa je najjača.
Uglavnom,odlicno si sve napiso, svaka cast za trud ;)