Autor Tema: Ideje?  (Posjeta: 3306 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 𝕰𝖕𝖎𝖈 𝕭𝖔𝖞

• *
  • Reputacija: 3
  • Spol: Muški
Odg: Ideje?
« Odgovori #50 u: 07-03-2019, 09:14:03 »
Mozete i izmapati neki Death Run kao jedan lik ili 2 likova drze snip (HA ILI FBI) A 10 Ljudi trci pa ko ostane zadnji nek dobije neku nagradu.

Offline Kɪᴋɪ ♥

• -
  • *
  • Reputacija: -6
« Odgovori #51 u: 07-03-2019, 14:39:22 »
ili u onoj areni velikoj,napraviš timove spawnaš Bloodering ono auto,jedan vozi jedan puca i ko ostane je pobjenik.

KIKI SIXX x YAKUZA MAFIA x GODFATHER

Offline Dzenan

• *
  • Reputacija: -40
« Odgovori #52 u: 07-03-2019, 20:39:45 »
Prije prvog GR bio je jedan zanimljiv event gdje se je skakalo u bazen sa velike visine bez da se je otvarao padobran.
Msm da je to vrh stvar  :D

Offline RobezZ

• Nissan Skyline GTR <3
  • *
  • Reputacija: -37
« Odgovori #53 u: 07-03-2019, 20:45:12 »
Prije prvog GR bio je jedan zanimljiv event gdje se je skakalo u bazen sa velike visine bez da se je otvarao padobran.
I onda tko prvi dopliva do odredista koje nije daleko je pobjednik, znam to izgubio u drugom krugu od sandi jackalla roll:

Devil Skrillex

Offline krdυl

• www.los-balkan.com
  • *
  • Reputacija: 33
« Odgovori #54 u: 07-03-2019, 20:49:10 »

dodajte ovo

Offline Dzenan

• *
  • Reputacija: -40
« Odgovori #55 u: 07-03-2019, 20:55:13 »
I onda tko prvi dopliva do odredista koje nije daleko je pobjednik, znam to izgubio u drugom krugu od sandi jackalla roll:
Mislio sam skakanje u ovaj bazen npr i tko prvi sleti pobjednig je. A nije bas ni lagano potrefiti bazen sa velike visine
https://i.imgur.com/ps4BetU.png?1   

Offline nobla

• *
  • Reputacija: 0
« Odgovori #56 u: 03-04-2019, 21:03:50 »
dgl 1 vs 1,to ti je to :nindza: :kiss: :love: :love:

Offline Marciツ

• www.los-balkan.com
  • *
  • Reputacija: -1
« Odgovori #57 u: 27-04-2019, 00:26:12 »

dodajte ovo
Dodajte ovo molim vas

Offline NeDk.

• KIMMY GRANGER
  • *
  • Reputacija: -3
« Odgovori #58 u: 27-04-2019, 11:40:28 »

dodajte ovo
Dodajte ovo molim vas

e baš je zanimljivo nema šta  roll:

NeDk69 [EUNE]   ıllı   LEAGUE OF LEGENDS   ıllı     ıllı  FORUM ONLY

LOS BALKAN MEMBER SINCE 2K11

quit forever

Sve je to na nacionalnoj osnovi, jos malo trazit ce odcjepljenje od los santosa da ih named preseli u san fiero i ogradi velikim zidovima

Offline ᴍᴀʀᴋɪć ッ

• malla ballas je swe
  • *
« Odgovori #59 u: 30-04-2019, 11:59:57 »
Probajte izmapat dobra derbi, znaci to je ono ko guranje autima. Samo napravite one tanke trake, i ispod vodu i ko padne u vodu taj ispada, ko zadnji ostane ofc pobjednik. Al da izmapate neke mapice, to se napravi brzo i efikasno, a za igrati je prezanimljivo :D
Work hard, dream big

Offline vιcenтe™

• Samo rijetki nađu rijetke.
  • *
  • Reputacija: -91
« Odgovori #60 u: 04-05-2019, 17:36:22 »
Probajte izmapat dobra derbi, znaci to je ono ko guranje autima. Samo napravite one tanke trake, i ispod vodu i ko padne u vodu taj ispada, ko zadnji ostane ofc pobjednik. Al da izmapate neke mapice, to se napravi brzo i efikasno, a za igrati je prezanimljivo :D
To sam ja predložio xd. Vrati chat gore vidjet ćeš
Vicente Anderson
Hitman Agency
Director [6]

Offline Corleoneツ

• LB2K14[[QUIT]]
  • *
  • Reputacija: 40
« Odgovori #61 u: 04-05-2019, 18:39:11 »
Derby je bas ono zanimljiv i ima one uske trakice,a i ja mislim da bi taj event uvjek bio full jer je tako zanimljiv da se ne moze opisat.

Kiki Black (53) FBI ●   DEPUTY

EX THE TRIADS LEADER 6-7-2014 - 1-8-2014
EX

Tanner.

« Odgovori #62 u: 04-05-2019, 18:40:53 »
Ništa od ovog džaba pišete haha

Offline ᴍᴀʀᴋɪć ッ

• malla ballas je swe
  • *
« Odgovori #63 u: 04-05-2019, 19:09:20 »

razumijemo se. Ti znas onda o cemu pricam. lagano je to izmapat, a tako dobar eventic bi bio :D jos da ima neka tablica najboljih ili nesto, da se napravi natjecaj iz toga, da poboljsa interes takodjer...
Work hard, dream big

Offline vιcenтe™

• Samo rijetki nađu rijetke.
  • *
  • Reputacija: -91
« Odgovori #64 u: 04-05-2019, 19:14:29 »

Razumijemo se. Ti znas onda o cemu pricam. lagano je to izmapat, a tako dobar eventic bi bio :D jos da ima neka tablica najboljih ili nesto, da se napravi natjecaj iz toga, da poboljsa interes takodjer...
Da, shvatam te. Naravno da se može uraditi, samo volja i malo više vremena za ovim, a event bi bio strava.
Vicente Anderson
Hitman Agency
Director [6]

Online J ą ƈ ҡ ą ℓ ℓ ツ

• <3 Los Balkan <3
  • *
  • Reputacija: 39
« Odgovori #65 u: 05-05-2019, 12:00:03 »
Na ovo ste mislili, zanimljiv jako event, igro sam ga milion puta. Bas ovdje odakle je taj video.
Tako da ne mislite da je to neki samp server ili nesto tako. Pa da nebi ispalo kao reklama

Marko Jackall [60] Vagos Gang Co Jefe [5]

Hitman Agency - Legend

Offline Corleoneツ

• LB2K14[[QUIT]]
  • *
  • Reputacija: 40
« Odgovori #66 u: 05-05-2019, 12:04:48 »
Na ovo ste mislili, zanimljiv jako event, igro sam ga milion puta. Bas ovdje odakle je taj video.
Tako da ne mislite da je to neki samp server ili nesto tako. Pa da nebi ispalo kao reklama

Jeste to je taj event,pre zanimljiv je.

Kiki Black (53) FBI ●   DEPUTY

EX THE TRIADS LEADER 6-7-2014 - 1-8-2014
EX

Offline ᴍᴀʀᴋɪć ッ

• malla ballas je swe
  • *
« Odgovori #67 u: 05-05-2019, 13:30:48 »

tocno taj, tu su jos duple trake ove, sa jednom je jos zanimljivije, da ubacite to cak kao i neki mod, da uopce nije event.. i skuplja se kao neki score i ima tablica.. ili skupljaju i zbrajaju se pobjede pa se vidi tablica igraca sa najvise pobjeda recimo top 10..
Work hard, dream big

Offline Marciツ

• www.los-balkan.com
  • *
  • Reputacija: -1
« Odgovori #68 u: 05-05-2019, 13:47:41 »

tocno taj, tu su jos duple trake ove, sa jednom je jos zanimljivije, da ubacite to cak kao i neki mod, da uopce nije event.. i skuplja se kao neki score i ima tablica.. ili skupljaju i zbrajaju se pobjede pa se vidi tablica igraca sa najvise pobjeda recimo top 10..
Al neka onda ubace to a ne da mi predlažemo bezveze...

Offline ᴍᴀʀᴋɪć ッ

• malla ballas je swe
  • *
« Odgovori #69 u: 05-05-2019, 15:59:06 »

Al neka onda ubace to a ne da mi predlažemo bezveze...
zato i predlazemo da ubace jer je top
Work hard, dream big

Offline ghaŁe ♥

• Završena karijera
  • *
« Odgovori #70 u: 09-05-2019, 19:52:26 »
Možda da se vrate stari pdf organizacija. Bezveze je ovo što ne možeš ništa vidjeti. Prije bar uđeš gledaš stare slike sa servera i to. Ovo mi je beze
Ghale Diablo / Cruz

ex John Connor & Mema Depay
ex Grove Street Leader x2
ex Ballas Gang Legend
ghale aka bog

2013-2019
-quit-

Offline ᴍᴀʀᴋɪć ッ

• malla ballas je swe
  • *
« Odgovori #71 u: 09-05-2019, 20:55:10 »
Možda da se vrate stari pdf organizacija. Bezveze je ovo što ne možeš ništa vidjeti. Prije bar uđeš gledaš stare slike sa servera i to. Ovo mi je beze
slazem se.
Work hard, dream big