Autor Tema: [ARHIVA] Weed  (Posjeta: 2993 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ludi mile

• www.los-balkan.com
  • *
  • Reputacija: 0
Odg: Weed
« Odgovori #50 u: 26-01-2019, 20:13:20 »
Nije da ozdraviš od vutre prijatelju, već ti bude loše kad ne zapališ jer si navikao pa onda misliš da si bolestan.
6ta godina radnog iskustva.
Zadnje 4 godine min. 4 dnevno, osim ne daj bože ozbiljnije bolesti pa da ne možeš ni jedan dnevno.

Offline valeron

• never low
  • *
  • Reputacija: 1
  • Spol: Muški
« Odgovori #51 u: 27-01-2019, 02:02:09 »
puSi se kad dode do problema u zivotu (svi ih imamo). Svima je jasno cemu sluzi i zasto se prodaje.
Danas se weed prodaje za velke pare, a u malim kolicinama.
Cak i budale zarade na taj nacin. Volio bi istaknut da pusim tu fantaziju tek kad me primi stres ili
mini depra, kako bi moj drug rekao kad me primi ADHD ( koji naravno nemam rofl: ), ali
mali drug je mali balavac koji ne zna ni sta je ADHD ni trava. Pa radi o meni kriva misljenja, tipa
"tebi je mali IQ zbog trave". Ne, nije. Moj IQ je jos uvijek prevelik i dok sam na tome, zasto?
Zato jer trava oduzima oko 3% IQ-a dok alkohol oko 30-40% ovisi o kolicini.
Jednom sam se naduvo malo previse, posljedice su bile jasne, takve da ih apsolutno nema.
Ne vrti ti se, ne boli te glava, ne osjecas vlastitu dusu, a kamoli tijelo.
Zezancija. Osjecaj dok si na tome je savrseno prilagodljiv tebi, tebi "onom" prije nego sto si konzumiro THC/CBD. Zapravo osjecaj je kao i opcenito sjeban, jer ostavite se losih osjecaja i losih navika, ostavite se svega sta je ilegalno. Trava je stvar koju zapalis kad se sjetis kolki si debil bio i smor u proslosti. Trenuci su ne bitni iz proslosti bitno je sto je sada, bitno je kako odlucujes sta ces kome rec, hoces mu pomoc ili ne.
Pricam previse, previse sam otvoren. Zato budite pametni i nemojte prodavat drogu, niti uzimat baba drogu.
Budite uzor jedan drugom. Gledajte dobro. Zlo ignorirajte!
PEACE  :D

hahahah zasto ovo izgleda kao da si kopirao recenicu po recenicu sa interneta, nije ti ovo seminarski slobodno napisi sto mislis

Nije da ozdraviš od vutre prijatelju, već ti bude loše kad ne zapališ jer si navikao pa onda misliš da si bolestan.
Zadnje 4 godine min. 4 dnevno, osim ne daj bože ozbiljnije bolesti pa da ne možeš ni jedan dnevno.

ahhah provalite ovoga spijuna ban odma

Offline gottyz.

• kažem selavi, đe su rakija i ćevapi?
  • *
  • Reputacija: -18
« Odgovori #52 u: 27-01-2019, 02:27:17 »
puSi se kad dode do problema u zivotu (svi ih imamo). Svima je jasno cemu sluzi i zasto se prodaje.
Cak i budale zarade na taj nacin. Volio bi istaknut da pusim tu fantaziju tek kad me primi stres ili
mini depra, kako bi moj drug rekao kad me primi ADHD ( koji naravno nemam rofl: ), ali
mali drug je mali balavac koji ne zna ni sta je ADHD ni trava. Pa radi o meni kriva misljenja, tipa
"tebi je mali IQ zbog trave". Ne, nije. Moj IQ je jos uvijek prevelik i dok sam na tome, zasto?
Jednom sam se naduvo malo previse, posljedice su bile jasne, takve da ih apsolutno nema.
Zezancija. Osjecaj dok si na tome je savrseno prilagodljiv tebi, tebi "onom" prije nego sto si konzumiro THC/CBD. Zapravo osjecaj je kao i opcenito sjeban, jer ostavite se losih osjecaja i losih navika, ostavite se svega sta je ilegalno. Trava je stvar koju zapalis kad se sjetis kolki si debil bio i smor u proslosti. Trenuci su ne bitni iz proslosti bitno je sto je sada, bitno je kako odlucujes sta ces kome rec, hoces mu pomoc ili ne.
Pricam previse, previse sam otvoren. Zato budite pametni i nemojte prodavat drogu, niti uzimat baba drogu.

hahahah zasto ovo izgleda kao da si kopirao recenicu po recenicu sa interneta, nije ti ovo seminarski slobodno napisi sto mislis

ajde vale narkomančino raspala reci im kolko si puta završio 50 za 50......

Offline valeron

• never low
  • *
« Odgovori #53 u: 27-01-2019, 03:18:56 »

ajde vale narkomančino raspala reci im kolko si puta završio 50 za 50......

i da im kazem ne bi vjerovali

Offline Pippo

• *
  • Reputacija: -7
« Odgovori #54 u: 27-01-2019, 12:08:19 »
Markovicu objasni djeci kako se koristi trava.

Offline valeron

• never low
  • *
« Odgovori #55 u: 27-01-2019, 15:34:57 »

ajde ozbiljno markovicu objasni nam kako se koristi trava

Offline izzy.

• <empty>
  • *
  • Reputacija: -368
« Odgovori #56 u: 28-01-2019, 18:00:21 »
i da im kazem ne bi vjerovali

rofl:

ajde ozbiljno markovicu objasni nam kako se koristi trava

ne konzumiram opojna sredstva

Offline Pippo

• *
  • Reputacija: -7
« Odgovori #57 u: 29-01-2019, 00:06:55 »
Ne lazi manijace.

Offline cyky96

• Samo rejv i debele zene
  • *
  • Reputacija: -19
« Odgovori #58 u: 02-02-2019, 15:09:57 »
Nikad! to nije zdravo

Offline Panterash

• *
  • Reputacija: -3
« Odgovori #59 u: 09-02-2019, 15:44:33 »
KILO GRANJA LESIM

Offline Ivan420

• Ozbiljan član ove zajednice
  • *
« Odgovori #60 u: 10-02-2019, 14:19:02 »
Samo sintetika

najbolji beta tester na serveru X nista

Igor Radojicic, Theodore Luxworth, Ante Etna, Eli Strawberry, Momy Kaleo, Marco Vizzini, David Slosy, Nikola Parker, Leo Infernal, Kenan Named, David Sixx, James Gotti, Matt Phillips, Marin Randall, Adnan Salvatore, Razor Clauson, John Smith, Jason Franklin, Domy Cruz, Carlo Pacarelli, Davor Yamada, Walter Retlaw, Leon Black, Bernard Nokvic, Bruno Alves, Remba Callzone, Michael Fritz, Jimmy Clauson, Nunex Bobica, Malcolm Graves, Patrik Deadra, Lovro Izzy,Gopi Hool, Darius Soprano, Jozo Trkopis, Kemba Raskoljnikov, Casper Romanista, Marko Lovric, Jake Pery, Marko Jackall, Fran Retfala, Marin Retfala, Kiki Tenja, Luys Xsara, Razor Shadow,, Jopa Soprano, Vesna Cruz, Trza Cruz, Lou Maxwell, Marko Croheart, Bruno Infernal, Luka Razer, Otto Trance, Domagoj Deetrix, Djape King, Jimmy Trance

Offline cyky96

• Samo rejv i debele zene
  • *
« Odgovori #61 u: 10-02-2019, 14:38:00 »

Offline slosy

• sranja tek počinju
  • *
  • Reputacija: -9
« Odgovori #62 u: 10-02-2019, 19:58:22 »
Samo sintetika
samo mrma
ne mogu rec da je lose aliiiiiiiiii bolje bez toga  x)
Iako volim ove ljude s kojima se sada družim, ništa ne može nadmašiti onaj naš krug iz 2015./16./17. (Jovan, Antiša, Slosi, ti i ja... vjerovatno zato što smo istih godina (osim Antiše) i razumijemo se i volimo, vi ste mi onako nešto najljepše što mi se desilo)
vdm legenda,mod biografija,čestitki i sve i svašta
hvala.
2012.

Offline ludi mile

• www.los-balkan.com
  • *
  • Reputacija: 0
« Odgovori #63 u: 10-02-2019, 23:01:48 »
samo dazes nikako mrma

Offline valeron

• never low
  • *
« Odgovori #64 u: 03-03-2019, 00:58:34 »

Offline Prekra

• Quality over Quantity
  • *
  • Reputacija: 72
« Odgovori #65 u: 03-03-2019, 01:43:48 »
Di je vuk da vam kaže da ste narkomani

Offline Ray_Gonzalez

• *
  • Reputacija: 2
« Odgovori #66 u: 03-03-2019, 11:44:18 »
Skvašen.
Citat: NaTo - Danas u 09:29:09
Ali ne kuzim zasto ima 3 iste org : Grove Street Families ,Ballas ,Yakuza ,La Cosa Nostra

Offline kidalica

• *
  • Reputacija: -1
« Odgovori #67 u: 03-03-2019, 13:33:55 »
Di je vuk da vam kaže da ste narkomani
eno ga sakrio se na Rumiju .

Offline natzu

• *
  • Reputacija: -103