Autor Tema: [ARHIVA] Moj Posao  (Posjeta: 5405 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Tony aKa NISAM JA

• ISKLJUČEN
  • *
  • Reputacija: 15
  • Spol: Muški
Odg: Moj Posao
« Odgovori #25 u: 10-01-2019, 15:19:37 »
STanje u Hrvatskoj je bilo loše pa sam prešao u Frankfurt. Radim u trgovačkom centru u centru grada i uz to mini job.
Sveukupno 8,5 sati, mjesecno mogu nagurati 1850€

Offline TRΔNCE

• *
  • Reputacija: 2
« Odgovori #26 u: 10-01-2019, 15:31:18 »
STanje u Hrvatskoj je bilo loše pa sam prešao u Frankfurt. Radim u trgovačkom centru u centru grada i uz to mini job.
A kolko si dobiva kad si kuha

Offline Tony aKa NISAM JA

• ISKLJUČEN
  • *
  • Reputacija: 15
« Odgovori #27 u: 10-01-2019, 19:04:29 »
A kolko si dobiva kad si kuha
2

Offline Smiley

• Nedam Free Reklamu
  • *
  • Reputacija: -10
« Odgovori #28 u: 10-01-2019, 20:37:56 »
Traktorista u poljoprivrednoj firmi a preko zime poljo mehanicar sad od septembra radim plata nije nes al moglo bi bolje

Offline romanov

• Hej
  • *
  • Reputacija: -21
« Odgovori #29 u: 10-01-2019, 20:48:25 »
kopam temelje presjecam drva
matej romanov

2011

Offline mladi skakavac

• FAN BOBICE
  • *
  • Reputacija: 0
« Odgovori #30 u: 11-01-2019, 14:09:39 »
Radim kao pomocni bagerista idem tamo gdje bager ne ide.

Placa 40000 dinara

Offline Dario Kormanjec

• "Život je Slika u pokretu."
  • *
  • Reputacija: 36
« Odgovori #31 u: 11-01-2019, 15:00:32 »
Završio sam srednju trogodišnju strukovnu školu - Ugostiteljstvo i turizam (konobar), još prije par godina. Kao konobar imam samo 1 godinu (12 mjeseci) radnog staža. Taj posao mi je bio pod ugovorom, na određeno. No, ja i sam nisam htio dalje raditi kao konobar pa nisam htio produljivati ugovor i tako. Istina je da mi je to struka ali se ja u tom poslu ne pronalazim ako razumijete. Neznam kako bih objasnio sada. Mnogima će sljedeću zvučati i smiješno ali još uvijek živim sa mamom, tatom i tako dalje. Pa što onda? Ili sam zbilja 'mamina maza', he-hee. Trenutno ne radim nigdje. Čekam posao preko jedne Agencije (Slavonske šume; njega, uređivanje, doznaka stabala i drugo) u mojem gradu. Navodno, trebao bih početi raditi preko nje nekako krajem 3. mjeseca. U proljeće. Preko te Agencije sam već prije i radio te upisao tek nekoliko mjeseci radnog staža (ugovor, također ali bez mogućnosti produljenja; rad na određeni vremenski period). Nadam se i sezonskom poslu (možda ali nije sigurno jer ne ovisi od mene) kao vrtlar, sobar ili pomoćni radnik u kuhinji. Konobar ne dolazi u obzir. Iskreno, ne volim taj posao. Tata mi radi u Općinskom Sudu, inače. Ja dok ne radim, u slobodno vrijeme vršim obradu svojih fotografija kukaca, te zaigram malo na Los Balkan serveru. Pronađu se i pokoje matematičke konstrukcije u mojem crtačem bloku (razna geometrijska 'tijela' u vidu percepcije varke, iluzije) koje radim isključivo pomoću kutomjera, par trokutastih ravnala, jednog običnog ravnala, nekoliko običnih olovki raznih nijansa i - gumica, naravno. Poneke konstrukcije sam znao i raditi do kasno u noć, po 3 sata u komadu ne bi li pronašao pravi kut i druge stvari. Znam se stvarno uživjeti u te radove. Uz upaljeno sobno svjetlo ili čak i lampu. Postoje one jednostavnije ali i one znatno složenije konstrukcije. Uostalom, novca uvijek imam 'sa strane', kako se kaže. Nisam uopće rastrošan novcem. Na neki način, i 'škrtica' sam. Ne pušim. Ne konzumiram alkoholna pića pogotovo. Ne izlazim u grad ako mislite pod tim 'vikendom, navečer' i tako dalje. Ne posjedujem automobil jer mi uopće i ne treba. Ne želim niti polagati (vozačka dozvola). Prije svega, ja osobno ne želim zagađivati okoliš, Prirodu. 'Efekt staklenika' nam je i ovako podosta narušen, da tako kažem (industrije, više 'kemije', manje 'prirodnog', što postaje žalosno i drugo...). Nađu se i pokoje obaveze kod kuće, unutar kuće (poneki radovi vani, unutra). (...) Proljeće mi je omiljeno godišnje doba. Priroda se budi...za sada, toliko od mene, unutar ovog 'pod-forum-a'. 

Ose i gnijezdo u Ultra HD-u (2160p)

https://www.deviantart.com/dariokormanjec

"Luka Gracin je možda imao svoj tempo. Ritam. Ali se je izgubio u notama."

Offline ν є ѕ ρ υ c c ι .

• ISKLJUČEN
  • *
  • Reputacija: -99
« Odgovori #32 u: 11-01-2019, 17:19:49 »
Prvi sastanak sa prvim clientom uspjesno closan. #gg #wp #grind

Offline čarizard

• nacu
  • *
« Odgovori #33 u: 11-01-2019, 17:47:11 »
a šta ti radiš tho
i sretno ti wp

• ISKLJUČEN
  • *
« Odgovori #34 u: 11-01-2019, 17:48:38 »
a šta ti radiš tho
i sretno ti wp
Digital marketing aka SMMA

Thanks
« Zadnja izmjena: 11-01-2019, 17:52:35 od ν є ѕ ρ υ c c ι . »

Offline Kiks

• east coast
  • *
  • Reputacija: -1
« Odgovori #35 u: 15-01-2019, 22:30:24 »
Srednjoškolac sam iz Sarajeva,ali preko ljeta radim na sezoni u Dubrovniku od 6 do 9 mjeseca,radim kao pomocni kuhar,vecinom na suđu.Radno vrijeme je oko 7-8 sati zavisi od smjene.Plata se krece negdje oko 5500 kuna sa hranom i smjestajem.Ako jos neko radi sezone tamo javite se :P

Offline тαяєqqυαяє∂∂

• 極道 ʏᴀᴋᴜᴢᴀ ᴍᴀғɪᴀ 極道
  • *
  • Reputacija: 2
« Odgovori #36 u: 15-01-2019, 22:33:57 »
4 srednje medicinske,vikende radim u slastičarnoj,a raspust smjene every dayyyyy moni monii
Ducky Sanchez
極道 Yaguza Mafia 極道
Q U I T

Offline Fʀɪᴛz.

• Cosa Nostra 1950
  • *
  • Reputacija: -65
« Odgovori #37 u: 16-01-2019, 20:44:03 »
Dok sam iša u srednju elektrotehnicku skolu u Trogiru, radia sam 3 sezone na renti (auti,motori,brodovi,fishpicnic,apartmani,pedaline,jet skii itd)i tu mi je plaća bila oko 750 € misecno ali san radia 12 sati dnevno bez slobodnog dana(nije tako strasno ko sta zvuci jer radis samo kad imas posla, a kad nema slobodan si u kaficu(jer je kafic ajmo rec hq tog posla i jos je na plazi)
A od 6tog miseca 2018 do 1.1.2019 godine radia u DVD Trogiru ka vatrogasac sa placon oko 650 eura sa radnim vremenom u smjenama 12/24/48 (ko ne zna sta je to , radis od 7 do 7 navecer, pa sutra od 7 navecer do 7 ujutro pa si 2 dana slobodan) , a od 1.1 radin u JVP Trogiru ka vatrogasac (uskoro vatrogasac-vozac) sa istim radnim vrimenom ali povecanom placon na 800 eura (s porastom place doslo je puno vise odgovornosti) ,kad dobijem cin vatrogasac-vozac placa raste za 50eura

I da uz to sta radin iden u vatrogasnu skolu za osposobljavanje vatrogasnog casnika prve klase.

Razlika DVD i JVP je u tome sta DVD financira samo grad, a JVP financira grad i drzava skupa. I naravno DVD je dobrovoljna postrojba(drustvo) a JVP je profesionalna postrojba

KLOVNOVI JEDNI, IMA DA POREZ PLACATE

• ISKLJUČEN
  • *
« Odgovori #38 u: 16-01-2019, 20:48:16 »
Dok sam iša u srednju elektrotehnicku skolu u Trogiru, radia sam 3 sezone na renti (auti,motori,brodovi,fishpicnic,apartmani,pedaline,jet skii itd)i tu mi je plaća bila oko 750 € misecno ali san radia 12 sati dnevno bez slobodnog dana(nije tako strasno ko sta zvuci jer radis samo kad imas posla, a kad nema slobodan si u kaficu(jer je kafic ajmo rec hq tog posla i jos je na plazi)
A od 6tog miseca 2018 do 1.1.2019 godine radia u DVD Trogiru ka vatrogasac sa placon oko 650 eura sa radnim vremenom u smjenama 12/24/48 (ko ne zna sta je to , radis od 7 do 7 navecer, pa sutra od 7 navecer do 7 ujutro pa si 2 dana slobodan) , a od 1.1 radin u JVP Trogiru ka vatrogasac (uskoro vatrogasac-vozac) sa istim radnim vrimenom ali povecanom placon na 800 eura (s porastom place doslo je puno vise odgovornosti) ,kad dobijem cin vatrogasac-vozac placa raste za 50eura

I da uz to sta radin iden u vatrogasnu skolu za osposobljavanje vatrogasnog casnika prve klase.

Razlika DVD i JVP je u tome sta DVD financira samo grad, a JVP financira grad i drzava skupa. I naravno DVD je dobrovoljna postrojba(drustvo) a JVP je profesionalna postrojba
Cestitke brate i sretno, hvala.

Offline ToKa

• *
« Odgovori #39 u: 16-01-2019, 21:44:40 »
Radio u skladistu za 500e (u hercegovini), slomljen bio svaki dan ko hajvan, zakleo se bogom da vise nikad necu nista radit. Inace volim vojsku, imam zavrsene 3 godine faksa pa cu pokusat ovdje nesto u vojsci zbog faksa i čina početnog, a ako to ne uspijem ciljam na jednu elitniju vojnu formaciju pa šta bude...

Offline wαуne.

• *
  • Reputacija: -21
« Odgovori #40 u: 17-01-2019, 12:46:53 »

za hrabrog sema nema problema
i na kraj svijeta ako treba frezom, ti nas kamenom mi tebe mitraljezom

Offline Gallardo

• Bordo Bijeli
  • *
« Odgovori #41 u: 17-01-2019, 12:55:36 »
Idem u Srednju školu(Ekonomski smjer). Eh ovako radim u firmi sto se preraduje drvoo(Znaci prave se palete,španglanje itd...) Dnevnica je 30 KM tako da etoo kada sam ovako na raspustu radim od 7 sati do 17 sati. Volim da radim nije mi mrsko i nasao sebi ovaj posao tu blizu mene ne treba mi ni 2 minute do posla. Radim zaradim svoje pare, ne moram od roditelja da trazim. Lahko je ladit jaja i od roditelja trazit daj pare, a BGM kada treba ici zaradit nije lagano.
Ko god moze da radi neka ide, da nauci kako je zaraditi svoje pare!!!
« Zadnja izmjena: 17-01-2019, 12:58:08 od Gallardo »

JOHNNY GALLARDO [8] ıllı YAKUZA MAFIA ıllı ASSOCIATE [2]

Los Balkan Since 2012
ex.Vittime Della Mafia
exx The Triads Legeng

Offline natzu

• *
  • Reputacija: -103
« Odgovori #42 u: 17-01-2019, 17:43:19 »
Ima neko ovdje da zna kako to funkcioniše bit vojnik šta ja znam, šta se zapravo radi, kako se napreduje, kakva su primanja, koje su prednosti kad završiš fax, kako obuka ide itd
Zanima me a slabo šta znam, iz BiH sam

Offline Nunex.

• ISKLJUČEN
  • *
  • Reputacija: -160
« Odgovori #43 u: 17-01-2019, 17:55:18 »
Ima neko ovdje da zna kako to funkcioniše bit vojnik šta ja znam, šta se zapravo radi, kako se napreduje, kakva su primanja, koje su prednosti kad završiš fax, kako obuka ide itd
Zanima me a slabo šta znam, iz BiH sam
Tako je u našem gradu. Komšija mi je sa frizerskom ušao al je fizički spreman tako da ti se to vjerovatno najviše boduje.

Ljekarski
3200 m ispod 12 minuta
Broj sklekova za 2 minute
Broj trbušnjaka za 2 minute
Testovi - osnovna pitanja fizika, matematika, bosanski... (nešto tako)

Offline natzu

• *
« Odgovori #44 u: 17-01-2019, 18:00:47 »
Razmišljam o tome sviđa mi se to, al imam još posla oko fizičke spremnosti za to, a bgm imam jos i 4 godine haha hvala ti

Offline Nunex.

• ISKLJUČEN
  • *
« Odgovori #45 u: 17-01-2019, 18:04:02 »
Razmišljam o tome sviđa mi se to, al imam još posla oko fizičke spremnosti za to, a bgm imam jos i 4 godine haha hvala ti
Ja sam trčanje, sklekove i trbušnjake mogao na ljetnom raspustu dovoljno da zadovoljim prolaz.

Ali kasnije imaš onu zakletvu da daš i upadneš u vojsku. Ali kasnije je već jebeno. Na grahu i gulašu radiš fizičke poslove.

Ali dobro je ako hoćeš da se uozbiljiš, kažu vojska od dječaka napravi čovjeka.

• ISKLJUČEN
  • *
« Odgovori #46 u: 17-01-2019, 18:07:32 »
Ja sam htio otic u policiju pa onda u specijalce al nez, nema od tog hljeba...

Offline natzu

• *
« Odgovori #47 u: 17-01-2019, 18:11:36 »
Ma dobro bi mi došlo u životu da obuku samo prođem, svima bi realno
Trenutno sam haos slab s tim stvarima, ofalio kak sam na fax kreno al pokušavam se popravit
To je bukvalno jedino zanimanje zbog kojeg bih ostao u državi

ni blizu ko ono što mi planiramo radit naravno, al može i od toga dobro bit

Offline Nunex.

• ISKLJUČEN
  • *
« Odgovori #48 u: 17-01-2019, 18:14:47 »
Trenutno sam haos slab s tim stvarima, ofalio kak sam na fax kreno al pokušavam se popravit

Moj stari je bio policajac, sad je u penziji.

Oko 800 ima penziju, što je mislim solida za ove prostore. A uz to nije imao nikakav veći čin.

• ISKLJUČEN
  • *
« Odgovori #49 u: 17-01-2019, 18:20:34 »

Moj stari je bio policajac, sad je u penziji.

Oko 800 ima penziju, što je mislim solida za ove prostore. A uz to nije imao nikakav veći čin.
Ma ovdje je plata oko 800-900eur al to je za bogu plakat