Server IP: 5.230.21.34:7780 • RegistracijaFAQ
Reborn progress 71 %

Dobrodošli na Los Balkan forum. Molimo Vas da se registrirati ili prijavite kako biste mogli vidjeti kompletan sadržaj foruma.

REGISTRACIJA

Autor Tema: Prijave za lidera La Cosa Nostra  (Posjeta: 278 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dovla bitches

• *
  • Spol: Muški
  • -
  • Posjeti profil
    Pošalji poruku
Prijave za lidera La Cosa Nostra
« u: 10-08-2018, 00:11:12 »
Traži se lider, formular za prijavu pronađite ovdje.

Sretno svima.
@Vlado Diablo, 2011

Offline hodzix

• *
  • Biti srcem vezan u tome leži snaga!!!!
  • Posjeti profil
    Pošalji poruku
Odg: Prijave za lidera La Cosa Nostra
« Odgovori #1 u: 10-08-2018, 11:28:21 »
IC dio
Ime na serveru: David_Takansahi
Nick na forumu: hodzix
Level: 43
Slika account statsa: https://imgur.com/a/domgqkp
Koliko dugo ste član Los Balkan servera: Od 2012 ex.nick Ervin_Hodzic to mi je bili prije ime
Koliko dugo ste član Los Balkan foruma: 29-10-2017 ovo mi je novi acc
Sve organizacije u kojima ste bili i rankovi u njima: Yakuza Mafia [Capo 4] Vittime Della Mafia-Capo[4], Police Department [4], Hitman Agency [2] The Triads [1] Los
Trenutna organizacija i rank: La Cosa Nostra Capo [4]
Koliko puta ste kažnjeni na serveru (i razlozi): 42 (zezancija,oglasi itd...)
Koliko puta ste kažnjeni na forumu (i razlozi): 1 i to radi posta sto sam pogresno napisao i dobia 3 dana zabrane pisanja.
*Zašto bi baš vi bili pravi kandidat za lidera ove organizacije: Eh ovako prijavljujem se za lidera La Cose Nostre.Zasto?.Jako volim ovu organizaciju i jako bi htjeo postati lider ove organizacije.Znam sve kako treba Lider da se ponasa i kako da se odnosi prema svojim clanovima.U ovoj organizaciji sam vec duze vrijeme.Mislim da sam zasluzio lidera jel aktivan sam i iskusan igrac.Znaci trudio sam se da nesto postignem u ovoj org.Jednu stvar da naglasim bio sam PodLider ove ORG ali mi je skinut.Ali necemo sada o tome.Eh sada sto se tice mene IG znači bio bi aktivan maskimalno,trudio bih se da budem štoo više aktivan.Trudio bi se da budem najmanje po 6-7 H aktivan a vikendom još više.Ja kada bi dobio lidera ponašao bih se kako se treba ponasati kao lider.Bio bi totalno ozbiljan ni jedan igrac ne moze da uđe u La Cosa Nostru bez prijave na Forumu.Što se tiče rankova do bih davao naravno samo po zasluzi,ne bih davao prije rank svojim prijateljima to ne,nego po zasluzi tako da bi se članovi trebali da potrude da bih dobili rank.Gledao bih aktivnost,kakvu su na warovima itd...da ne nabrajam.Maksimalno ima da se trudim da mojim članovima bude lijepo u organizaciji da bude sto bolja i jača.Odluke ne bih donosio sam i na brzinu prvo bih popričao sa vojim kolegom da vidim sta on ima da kaže pa onda bih tek odlučio.Neke sitne odluke bih donio sam kao sto je rank itd... A neke velike kao sto je ko je zasluzio PodLidera to bih sa svojim kolegom popričao.Podlidera bi dao clanu koji se jako trudi i koji je jako dugo u ovoj organizaciji.Za ovu org sam spreman dati sve samo da bude na vrhu da bude što bolja što jača.Volio bih dobiti lidera da pokažem šta znam.Imam mnogo planova što se tiče org,ako bi dobio lidera doveo bih je do VRHA. Ne bih dozvolio da se članove međusobno vrijeđaju da se bahate.Ja shvatam šalu i sve to ali ako neko pretjera odmah ide opomena, RD ili KICK. Pratio bih rad svojih članova i govorio ih na greške koje prave NPR: Neki član koji puno pada na waru naravno rijet ću mu popravi pucanje potrudi se i tako to. Poštujem svakog člana ove org a pogotovu lidere jer oni su glavni.Sa mukom,iskustvom,zasluženo sam unaprijeđen u Rank 4.Tako da to je to nema više šta da kažem mislis da sam zaslužio poziciju Lidera.
*Što mislite da fali ovoj organizaciji, i koje bi novosti uveli u istu: Za sada nista ne fali sve je uredu samo bi jos doveo igraca i davao bih warove da bih zabavljao svoje članove.Svi su sada odlicni sve pet.
Vaše prjašnje iskustvo na Los Balkanu (admin/lider/moderator): // ne na ovom srw.
Vaši odnosi sa liderom i članovima organizacije: Sve uredu nisam nisakim u losim odnosima.Sa svima sam odlican.

OOC dio
Koliko imate godina: 17
*Opišite sebe kao osobu: Duhovit,zabavn,smijesan volim se zezati.
*Čime se bavite i koliko ste spremni biti aktivni: Ne bavim se nicim slobodan sam a i raspust je.Pa spreman sam biti maksimalno aktivan da bih organizaciju doveo do vrha.Znaci ja sam sada aktivan 6 7 sati.Tako da bio bih jos vise kada bi bio lider.
Vaša ozbiljnost na skali od 1 do 10: 10
Jeste li u stanju prihvatiti odgovornost vođenja ove organizacije: Naravno
Da li ste spremni na saradnju sa kolegom i da li ćete biti ravnopravni prema svim članovima: Da!
Jeste li svjesni da ćete snositi odgovornost za bilokakvu štetu načinjenu organizaciji: Jesam
Imate li preporuke od trenutnih članova ove organizacije (uz dokaze): Svi se fino slažemo ima ih koji zele da docem na lider poziciju,ima i igraca izvan LCN-a kazu volili bi da dobijem lidera.
Možete li se nositi sa pritiskom koji nosi lider pozicija: Naravno
Komentar: Sretno svimaa  :love: :smilebig:

DAVID TAKANSAHI [42] ıllı LA COSA NOSTRA ıllı CAPO[4]

ZA SARAJEVO
SVOJ ZIVOT DATI CU,
ZA NJEGA VJECNO
JA NAVIJATI CU.

Ne bi sjala ovako jako ova moja lijepa avlija ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije Alijaa

Offline ℳ𝓤𝓝𝓞𝓩

• *
  • Posjeti profil
    Pošalji poruku
« Odgovori #2 u: 10-08-2018, 15:16:00 »
IC dio
Ime na serveru: Ivan Munoz
Nick na forumu: ℳ𝓤𝓝𝓞𝓩
Level: 73
Slika account statsa: /account stats
Koliko dugo ste član Los Balkan servera: 2010.
Koliko dugo ste član Los Balkan foruma: 2010.
Sve organizacije u kojima ste bili i rankovi u njima:

• The Triads ~ Leader ~ 6
  • Los Aztecas ~ Mercenario ~ 3
  • La Cosa Nostra ~ Capo ~ 4
  • FBI ~ S.Agent ~ 4
  • Grove Street ~ Legend 7
Trenutna organizacija i rank: La Cosa Nostra ~ Associate ~ 2
Koliko puta ste kažnjeni na serveru (i razlozi): 118.
Koliko puta ste kažnjeni na forumu (i razlozi): //.
*Zašto bi baš vi bili pravi kandidat za lidera ove organizacije: U  La Cosa Nostra sam usao da dođem do lidera jer odavno nisam bio a imam zelju i volju da je dignem.Ako ga dobijem odlucio sam da cu ostat do legende.Redovno bih pratio svoj PDF i ne bih zapustao.Bio bih jako aktivan kako IG tako i na frm.Ne bih dozvolio da mi se clanovi svadjaju i psuju na /o chat.Nagradjivao bih igrace koji se trude, dok ove koji se ne trude ne bih, nego bi nastojao da ih opomenem i uputim da se ponasaju kako treba.Redovito bi pratio i lider board i kod nekih situacija bi se konzultirao sa nadzornicima. Pratio bih svakog člana u org i vidio njegovu aktivnost i zalaganje prema organizaciji.  Sa svima iz organizacije sam u odličnim odnosima. Svakoga poštujem i svi članovi bi mi bili jednaki u organizaciji. Ne bi netko imo veće ovlasti a netko manje svi su isti osim rankova naravno. Aktivan sam na ovoj zajednici a mislim da svakoj organizaciji treba aktivan lider.
*Što mislite da fali ovoj organizaciji, i koje bi novosti uveli u istu: Aktivan lider i sposoban da digne stanje orge,mislim da sam savrsen kandidat za njeg.
Vaše prjašnje iskustvo na Los Balkanu (admin/lider/moderator): Lider 2x,moderator.
Vaši odnosi sa liderom i članovima organizacije: Odlicni.

OOC dio
Koliko imate godina: 22
*Opišite sebe kao osobu: Ozbiljan,Pravden,Odgovoran.
*Čime se bavite i koliko ste spremni biti aktivni: Nista posebno,imam dosta slobodnog vremena za lider poziciju.
Vaša ozbiljnost na skali od 1 do 10: 8 / 10
Jeste li u stanju prihvatiti odgovornost vođenja ove organizacije: Naravno.
Da li ste spremni na saradnju sa kolegom i da li ćete biti ravnopravni prema svim članovima: Da
Jeste li svjesni da ćete snositi odgovornost za bilokakvu štetu načinjenu organizaciji: Da
Imate li preporuke od trenutnih članova ove organizacije (uz dokaze): Trebaju se vise zalagat za org.
Možete li se nositi sa pritiskom koji nosi lider pozicija: Naravno.
Komentar: Sretno svima.

@2010-18

Offline The Hawks™

• *
  • SA
  • Posjeti profil
    Pošalji poruku
« Odgovori #3 u: 10-08-2018, 21:23:35 »
IC dio
Ime na serveru: Eldar Hawks
Nick na forumu: The Hawks™
Level: 55
Slika account statsa: stats
Koliko dugo ste član Los Balkan servera: više od 8 godina
Koliko dugo ste član Los Balkan foruma: također
Sve organizacije u kojima ste bili i rankovi u njima: Bio sam u svim, ali najviše u LCNu
Trenutna organizacija i rank: LCN r4
Koliko puta ste kažnjeni na serveru (i razlozi): 45
Koliko puta ste kažnjeni na forumu (i razlozi): par puta
*Zašto bi baš vi bili pravi kandidat za lidera ove organizacije: Prije svega zato što sam u LCNu dugi niz godina, nisam odavno bio ldier pa imam želju za svim tim, a tu sam najduže od svih i imam vremena da vodim organizaciju.
*Što mislite da fali ovoj organizaciji, i koje bi novosti uveli u istu: Malo više discipline
Vaše prjašnje iskustvo na Los Balkanu (admin/lider/moderator): lider, admin
Vaši odnosi sa liderom i članovima organizacije: sve pet

OOC dio
Koliko imate godina: 18
*Opišite sebe kao osobu: mlad, pošten, iskren, volim pomoći, opušten i ozbiljan
*Čime se bavite i koliko ste spremni biti aktivni: idem u školu, spreman sam aktivan biti
Vaša ozbiljnost na skali od 1 do 10: 10
Jeste li u stanju prihvatiti odgovornost vođenja ove organizacije: da
Da li ste spremni na saradnju sa kolegom i da li ćete biti ravnopravni prema svim članovima: da
Jeste li svjesni da ćete snositi odgovornost za bilokakvu štetu načinjenu organizaciji: jesam
Imate li preporuke od trenutnih članova ove organizacije (uz dokaze): no
Možete li se nositi sa pritiskom koji nosi lider pozicija: uvijek
Komentar: poz

Eldar Hawks
2012 - 2018

Offline dovla bitches

• *
  • -
  • Posjeti profil
    Pošalji poruku